Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bogdan57 napisał(-a):

 

Piękny Łucz😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Qba. napisał(-a):

Zmiana paska z  NATO na pilota. Ale chyba jednak nie do końca "siadło".

 

20221220_110502.jpg

A może rally 🤔🤔🤔

IMG20221220190451.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2022 o 14:35, Qba. napisał(-a):

Zmiana paska z  NATO na pilota. Ale chyba jednak nie do końca "siadło".

 

Jak dla mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro w wigilii klasowej 

20221222_090300.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2022 o 17:37, Paweł Bury. napisał(-a):

 

Nie dziwię się wcale👍😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje forum i widzę, że kolega jest bardzo aktywny, informuje nas o kolejnych zegarkach, które przywraca do życia. Moje pytanie, jak z dokładnością chodu tych zegarkow. Z mojego doświadczenia wiem, że jest z tym różnie. Mycie złożenie i uruchomienie to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rurov napisał(-a):

Obserwuje forum i widzę, że kolega jest bardzo aktywny, informuje nas o kolejnych zegarkach, które przywraca do życia. Moje pytanie, jak z dokładnością chodu tych zegarkow. Z mojego doświadczenia wiem, że jest z tym różnie. Mycie złożenie i uruchomienie to nie wszystko.

Powiem tak

Jestem codziennie u znajomego zegarmistrza po szkole bo od niej mam do niego 100 metrów więc praktycznie po drodze 🙃

I właśnie w ramach praktyk może sobie kożystać z timegrafera i zawsze staram się wycisnąć jak najwięcej z każdego mechanizmu jeśli pozwala na to jego stan

Moim największym sukcesem w regulacji jest granatowy wostok @michsla1981 i automatyczny poljot 23 kamienie którego odesłałem dwa tygodnie temu i z tego co mnie informuje właściciel to do tej pory nie musiał korygować wskazań! Są one ukazane prawdopodobnie na stronie 347 w dziale technicznym 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, rurov napisał(-a):

Obserwuje forum i widzę, że kolega jest bardzo aktywny, informuje nas o kolejnych zegarkach, które przywraca do życia. Moje pytanie, jak z dokładnością chodu tych zegarkow. Z mojego doświadczenia wiem, że jest z tym różnie. Mycie złożenie i uruchomienie to nie wszystko.

Jak dla mnie.. kwestia dokładności ma najmniejsze znaczenie lub jest na którymś stopniu satysfakcji.... większą daje mi moment uruchomienia truposza;)

 

Cis w stylu renowacji auta...nie zastanawiasz się nad komfortem jazdy, skupiam się na doznaniach, zapachu tapicerki, odgłosu silnika. Jak balans rusza w 60 letnim zegarku...🙃 Jest radość jak u dziecka 😉

Edytowane przez michsla1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michsla1981 napisał(-a):

Jak dla mnie.. kwestia dokładności ma najmniejsze znaczenie lub jest na którymś stopniu satysfakcji.... większą daje mi moment uruchomienia truposza;)

 

Cis w stylu renowacji auta...nie zastanawiasz się nad komfortem jazdy, skupiam się na doznaniach, zapachu tapicerki, odgłosu silnika. Jak balans rusza w 60 letnim zegarku...🙃 Jest radość jak u dziecka 😉

Ja też lubię jak ożyje trupek ,nie ustawiam swoich zegarków co do sekundy , a w klaserze i tak wszystkie stoją , ale jest satysfakcja że jak się nakręci to ruszają do pracy 🤗🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łucze to ja uwielbiam...

8679896.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, oszolom napisał(-a):

łucze to ja uwielbiam...

8679896.jpg

Ładny 👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki. jeszcze się sadzę na wersję z jasną tarczą, ale tak na spokojnie, poczekam, aż się trafi w przyzwoitym stanie i cenie :P


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, oszolom napisał(-a):

 

Ten rzeczywiście jest bardzo ładny👍😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Rzadko zakładam ruskie zegarki ale ten założyłem dzisiaj i nie chce zejść z ręki mimo, że rozmiar mikry jak na moje upodobania. Ale design taki, że ciężko oczy oderwać 😍😍😍

IMG_20221225_205520.thumb.jpg.2f922b47a4a88140d1bea81af77faf1a.jpg

Śliczny 🤩🤩🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.