Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, oszolom napisał(-a):

w sumie tez mołnia, tylko w innym opakowaniu

wodnybuc.jpg

Do mojego Vodolaza juz 1,5 miesiąca szukają koronki.. i nie wiem ile jeszcze im zejdzie...

Może być aż tak ciężko z częściami do Ruskiego?


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u nas pewnie mało trupów do rozbiórki, może u ruskich części leżą, ale wiadoma sytuacja nie sprzyja zakupom u nich.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Calisia1 napisał(-a):

Do mojego Vodolaza juz 1,5 miesiąca szukają koronki.. i nie wiem ile jeszcze im zejdzie...

Może być aż tak ciężko z częściami do Ruskiego?

Nie idzie dorobić?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Calisia1 napisał(-a):

Do mojego Vodolaza juz 1,5 miesiąca szukają koronki.. i nie wiem ile jeszcze im zejdzie...

Może być aż tak ciężko z częściami do Ruskiego?

Te zakręcane koronki to autoryzowany serwis już dawno zamieniał na zwykłe. Kompletnie się to nie sprawdzało, ukręcały się moment. Może być problem jak faktycznie chcesz nadal zakręcaną bo nawet serwisy mogą jej już nie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Nie idzie dorobić?

Idzie, dlatego właśnie zaniosłem do renomowanego zegarmistrza w Krakowie.. miało być 2 tyg. po sprawie.

Zadzwoniłem po 6-ciu tyg. i usłyszałem że szukają koronki do niego...

Jaja totalne, ponieważ zostawiając zegarek powiedziałem że nie zależy mi na tym żeby wyglądała idealnie jak oryginał, a tylko żeby wielkością była proporcjonalna do zegarka..

1 godzinę temu, kchrapek napisał(-a):

Te zakręcane koronki to autoryzowany serwis już dawno zamieniał na zwykłe. Kompletnie się to nie sprawdzało, ukręcały się moment. Może być problem jak faktycznie chcesz nadal zakręcaną bo nawet serwisy mogą jej już nie mieć.

Po zerwaniu kilka lat temu skontaktowałem się z servisem Moscow Classic, ( jeszcze istniał) i dowiedziałem się że chcąc uzyskać powtórnie zakrecaną koronkę muszą wymienić całą kopertę. Zaproponowali również wymianę na zwykłą koronkę, która kosztowała grosze w raz z wymianą..

Oczywiście nie zależało mi na przywróceniu wodoszczelności, więc przyjąłem że wymienię na zwykłą...  niestety zeszło z wysyłką zegarka , a jak zainteresowałem się powtórnie to serwis znikł... 

Mi totalnie nie zależy na wodoszczelności.. prosilem ich tylko o wymianę koronki na zwykłą...

Edytowane przez Calisia1

,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mój "koń roboczy" - miała być tylko na dom, a z różnych względów ostatnio prawie nie schodzi z nadgarstka.

20230319_193832.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, cjareck napisał(-a):

@Qba.@TomcioMikiWasze Sławy ładniejsze! A jak z dokładnością chodu?

Więcej leży w pudełku tak że ciężko wyczuć 🤗🤗🤗  ale tak jak okazjonalnie noszę to nie jest źle 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cjareck napisał(-a):

@Qba.@TomcioMikiWasze Sławy ładniejsze! A jak z dokładnością chodu?

Ta @TomcioMiki jest na pewno bardzo dokładna bo przeszła przez moje ręce 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobniebo.jpg

 

605891203_trzypotrzy.thumb.jpg.16e6d004639475b118277c8609e26f66.jpg

Edytowane przez bogdan57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek f833e306e9c87c687adbe8d0e52e0aa3.jpg

Wysłane z mojego motorola edge 20 pro przy użyciu Tapatalka


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.