Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

Cześć... chwaliłem się już w nowych nabytkach moją stareńką Pabiedką, ale teraz trafiła na łapkę do noszenia w nowym ubraniu ;-)

Mam zdolnego brata i takiego oto pasiorka mi strugnął do niej!

 

IMGP9354.jpg

 

Zdjęcie jest autorstwa brata i więcej odsłon Pabiedki znajdziecie tym poście

 

Jak Wam się widzi w takim wydaniu?? Mnie bardzo podeszła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ten cały czas

IS_DSC08953.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

ostatnio ten cały czas

oooo..... właśnie... ta tarcza mnie w tym Łuczku kręci, co zobaczę ten model... Ładny zegarek, a ze mnie zatwardziały fan mechanicznych ;-) Jakby z werkiem deluxowym wypuścili, to pewno bym już go miał ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był z takim mechanizmem, ale cały w złocie łącznie z bransoletą - za 4 tyś jest Twój

co do zatwardzeń, też tak miałem kilka lat temu, ale czasy się zmieniają. Jest ruski, jest fajny, jest kolekcjonerski - jest ok :D

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to kwarcowe Łucze w "de-luxe'owych" kopertach są moim zdaniem rewelacyjne (i to nie tylko z tak piękną tarczą). Mają wszelkie wizualne zalety mechanicznych Łuczy i de Luxe'ów a pozbawione są ich wad (czyli wszelkich bolączek werku 2209).

PS - Krzysiek_W - dałeś radę złożyć ten zespół nastawczy w którymś Twoim 2356? :D

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

był z takim mechanizmem, ale cały w złocie łącznie z bransoletą - za 4 tyś jest Twój

co do zatwardzeń, też tak miałem kilka lat temu, ale czasy się zmieniają. Jest ruski, jest fajny, jest kolekcjonerski - jest ok :D

Szczerze powiem ...nie wiedziałem, że był. Mnie się też co jakiś czas odmienia ;-)więc pewno kiedyś upoluję - jak to w kargulach gadali "jak się człowiek tak napatrzy...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS - Krzysiek_W - dałeś radę złożyć ten zespół nastawczy w którymś Twoim 2356? :D

 

próbowałem, ale wymiękłem :D mam ich chyba z 4 sztuki, 5 kopert ale to nie na moje nerwy, poza tym synek by mi pewnie chciał zjeść jakieś blaszki (jest na etapie jedzenia wszystkiego co tylko wpadnie w rączki :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć... chwaliłem się już w nowych nabytkach moją stareńką Pabiedką, ale teraz trafiła na łapkę do noszenia w nowym ubraniu ;-)

Mam zdolnego brata i takiego oto pasiorka mi strugnął do niej!

 

IMGP9354.jpg

 

Zdjęcie jest autorstwa brata i więcej odsłon Pabiedki znajdziecie tym poście

 

Jak Wam się widzi w takim wydaniu?? Mnie bardzo podeszła!

 

 

Jak dla mnie super wyglada... szkoda ze reczna robota bo chetnie bym taki pasek nabył. Mam kilka z podkładka ale cienkie. Ten jest super :D


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ostatnio ta pancerna Slava nie schodzi z ręki :):

dsc06544v.jpg

 

Bardzo fajna jak zmiana daty, bez problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

W tym egzemplarzu - najmniejszych...

Ładna ta Sława "pancernik"... Chodzi za mną taka idea... Nie miałem na ręce, ale słyszałem, że z racji wagi i gabarytów oraz z trwałości powłok na kopercie trzeba ostrożniej rękami machać, żeby urazów widocznych nie nabrała. Czy mocno się zużywa wizualnie podczas noszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie był długo... długo Wostok Amfibia. Na codzien, praca, staw, basen kąpiele ...itd.

Dziś Amfibia jest w pudełku ja noszę Wostok 18 kamieni + bransoleta z CITIZEN (mi pasuje) oraz Rakieta "telewizorek" z czego jest na takim "łobskórnym" pasku a nie bransoletach (nie z niego) jak na foto :-)

post-31-0-57741200-1327002958_thumb.jpg

post-31-0-11261100-1327002961_thumb.jpg

post-31-0-90361300-1327002964_thumb.jpg

post-31-0-24115400-1327005218_thumb.jpg

Edytowane przez Jarosław

Jarosław Urbanowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podle zdjęcie.

IMG_3621.JPG

Zegarek trochę odpustowy, ale to mój jedyny 3133. No i to dosłownie ostatni oddech Imperium Zła :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podle zdjęcie.

IMG_3621.JPG

Zegarek trochę odpustowy, ale to mój jedyny 3133. No i to dosłownie ostatni oddech Imperium Zła :rolleyes:

Zawsze 3133 :lol: Ja jeszcze nie mam, ale obserwuję :)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zakładam "ruski" :rolleyes: Miał leżeć na półce, ale nie mogłem się oprzeć.

 

luch2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny! Wygląda jak licznik zużycia wody!

Pierwszy raz widzę takiegio jednowskazowkowca.

 

Pytanie do ogółu: czy to jednorazowa akcja Białotusinów czy też jest więcej róznych modeli i różnych marek w tym systemie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zakładam "ruski" :rolleyes: Miał leżeć na półce, ale nie mogłem się oprzeć.

 

Bardziej jak manometr, ktoś już go z resztą tak wcześniej nazwał :)

Powiedz, z jaką dokładnością jesteś w stanie odczytać czas, tak na pierwszy rzut oka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ogółu: czy to jednorazowa akcja Białotusinów czy też jest więcej róznych modeli i różnych marek w tym systemie?

Na stronie producenta jest tylko jeden model - http://en.luch.by/catalog/detail.php?SID=12&ID=169109 Nie wiem jak z innymi markami, ale podejrzewam, że tylko Łucz ma je w swojej ofercie.

 

Powiedz, z jaką dokładnością jesteś w stanie odczytać czas, tak na pierwszy rzut oka?

Jakieś dwie i pół minuty :lol: Na początku było ciężko...

Edytowane przez kfgz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z moich towarzyszy nadgarstkowych rodem z Sojuza

Poljot%252017j%2520Milit.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Kolejny z moich towarzyszy nadgarstkowych rodem z Sojuza

Ładny militarny "towariszcz" ! Szczerze powiem tego modelu jeszcze nie widziałem, albo nie zauważyłem... Świeci Ci to w nocy mocno lumą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam sobie po nocy pośwituje :)

luma.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Coś tam sobie po nocy pośwituje :)

No no..."nastajaścij" wojak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.