Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

To ja taką Rakietkę pokażę :lol: Mechanizm 2609 A. Pochodzi z drugiej połowy lat 70. Tarcza niezbyt czysta, chyba kiedyś zamokła. Próbowałem ją trochę wyczyścić, ale bezskutecznie.

post-35535-0-75632000-1331931400_thumb.jpg

post-35535-0-45595200-1331931420_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Cześć... postanowiłem nie nabijać postów w wątku ;-), bo noszę wszystko ruskie co posiadam... a jak kto ciekawy to zapraszam do mojej galerii

gdzie komentarz też można zostawić :lol:

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,

Edytowane przez wiejo3

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Witam...czasem , ten Łódstok noszę...

Fajny i dobre skojarzenie w nazwie... ale przystanków Ci nie robi? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta i Komandirski na paskach z podkładką do rockowego outfitu pasują znakomicie, więc noszę je w każdy casualowy dzień :-)

post-38182-0-44777200-1331991087_thumb.jpg

post-38182-0-73683000-1331991106_thumb.jpg


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez wiejo3

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Sąd wy bierzecie takie fajne paski? Sami robicie? jeśli tak to ja jestem chętny, proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Rakieta i Komandirski na paskach z podkładką do rockowego outfitu pasują znakomicie, więc noszę je w każdy casualowy dzień :-)

Komandir ładniusi i spękany jak polskie autostrady przed oddaniem do użytku ;-) - pasi mu te ubranko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Napisałem o sobie na stronie "O mnie" i w innym temacie, ale jak komuś się nie chce tam zagladać to:

Zbieram zegarki tylko radzieckie do 1991 roku. Jestem po czterdziestce. W odróżnieniu od innych forumowiczów nie moge się poszczycić olbrzymią kolekcją, jak fundusze pozwalają kupuję to co mi się najbardziej podoba, głownie Allegro i jeden miejscowy bazar i ogłoszenia. Kwarce jako, że są obarczone dużym ryzykiem staram sie omijać szerokim łukiem, chyba że trafia się naprawdę świetna okazja. Nigdy nie byłem zalogowany na żadnym forum, więc proszę o wybaczenie jeśli popełnię jakieś faux-pas.Chetnie "wysłucham" wszelkich wskazówek.Uffffffffff.Teraz jako "nowak" pozwolę sobie wrzycić zdjęcia "małżeństwa" cyrylica i łacińskie i "żaba", czyli Czajka "stadion". Jak ludzie widzą to wzroku nie moą oderwać,albo "bizantyjski przepych", albo coś wielkiego zielonego. Przepraszam za kiepskie zdjęcia.

Pozdrawiam, Marcin.

post-48251-0-11319400-1332787079_thumb.jpg

post-48251-0-17432600-1332787095_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik
Napisano (edytowane)

Od czasu do czasu.

 

 

Litości ludzie... przyłóżcie się trochę, bo to szkoda miejsca na serwerze na takie knoty... Poza tym...nie powiem co widać, bo mi cenzura nie pozwala...

 

Ładnego masz tego stalowego Poljota Buran...

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy porządny zegarek. Pamiątka po dziadku. Świeżo po "ożywieniu" dzięki sztuczką p. Rosiaka z Warszawy :)

Przepraszam za jakość zdjęcia, ale robione telefonem.

img200h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Fajne macie Chłopaki te "młode klasyki". Też Rakietkę ostatnio noszę, a "zielonego" też mam ;-) Tradycyjnie wszystko co noszę - to mam w swojej galerii gdzie zapraszam do komentowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo często go noszę , przeszedł małe SPA + pasek pattini , nie jest tak jak fabryka nakazała , ale mi się podoba i ( najważniejsze ) żonce .( wiec Krzysztof wybacz , że nie jest jak oryginał :D )

 

 

01447396741606624090_thumb.jpg

Edytowane przez yacek _b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś wrzucałem jego fotki, jednakże było to przed wymianą tarczy (jest dużo lepsza) i paska.

post-35535-0-56284500-1340403968_thumb.jpg

post-35535-0-62302300-1340403977_thumb.jpg

post-35535-0-16655600-1340403996_thumb.jpg

post-35535-0-04615600-1340404006_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat troszkę umarł i odpłynął, a szkoda, bo w sumie fajny był.

Także pozwolę sobie odświeżyć :0

 

8wbm.jpg

 

Może i nawet już ją tu pokazywałem - nie pamiętam, szczerze mówiąc, w każdym razie znów wróciła do ciężkiej, codziennej pracy i nawet sobie radzi. Póki co :)

Bo z tymi Słwaciami to jest trochę jak z niektórymi samochodami zwłaszcza prodkukowanymi na południe od nas. Co chwila w serwisie, a właściciele i tak je kochają...

Tym razem wróciła po wymianie sprzęgiełka wskazówek.

Automat nakręcający został oceniony jako działający, ale jakoś nie dawałem wiary, wiec rozmontowałem toto na własną rękę i wymieniłem ślizgające się sprzęgiełko automatu.

I jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności zegarek już się nie zatrzymuje...

Nie wiem, czemu, ale w Polsce nawet nieźli zegarmistrze naprawdę często nie potrafią diagnozować automatów, po wyjęciu sprzęgiełko ślizgało się tak ewidentnie, że nie pozostawiało żednych wątpliwości, ze wymaga wymiany :(

 

t0q4.jpg

 

Takie cudeńko. Mam wrazenie, że to jedne z najładniejszych zegarków z tego okresu, i nie mówię tylko o CCCP ;)

Trochę szkoda, ze w środku nie ma np automatu rakiety, bo 2427 to katastrofa. A częsci powoli się kończą ("kiszę" sobie jeszcze 2 sprzęgiełka i łożysko wahnika w pudełeczku :) )

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja jakoś ostatnio nie chodzę w ruskich. Czasem założę 3133. Te Sławy są piękne mam i taką jak pmwas i tą drugą z troszkę inną tarczą. Czekają sobie już pewnie z 2-3 lata na przegląd :( A to takie ładne zegarki...

Muszę się zmotywować i tknąć w nie życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja często noszę na zmianę trzy komandirskie i amfibię. Cholernie super zegarki, podobają mi się, i na co dzień w sam raz. A ludzie jacy zdziwieni jak zwrócą uwagę na czerwone gwiazdy na 12-stej


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie wiedziałem, że taki wątek istnieje :D a codziennie mam jakiegoś ruska na ręku, Dziś np. był taki Wostoczek. Zdjęcie niestety robione telefonem.

post-58041-0-82412000-1386627756_thumb.jpg

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.