Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

OMG! :)

Szczęści Ci się ostatnio Yako ;).

Ta to już stara, dawno u mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście cały dzień na rąsi :)

post-81866-0-97440000-1481398554_thumb.jpg


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też mam sentyment do ruskich zegarków, z jednej strony są troszkę ciermięrzne, proste i jednocześnie mają ciepłą jasną i zarazem romantyczną estetykę jak ich język śpiewny, melodyjny./nie mieszać tej estetyki z podłym bandyckim bolszewizmem, tylko np. z Puszkinem, Czajkowskim/.

 

Też mi się uchowało kilka, ale opowiem Wam, blisko 30-ci lat temu spotkałem rosjanina, który pracował w fabryce Poljot'a, powiedział mi, że pracownicy-starzy wyjadacze składali dla siebie zegarki z części pomierzonych, wyselekcjonowanych, precyzyjnie dobranych, także okerślił je krótko -takije ciasy kak szwajcar.

 

Mój staruszek był kiedyś w Stanach, tam spotkał człowieka, który pracował dla firmy Atlantic, ten człowiek mówił, że części są robione przez szwajcarów chałupniczo, ktoś robił koło zębate takie, ktoś inny robił koło balansowe, ktoś jeszcze inny robił jeszcze inną część, ale kluczem do tego było to, aby dana część była wykonana jak najdokładniej wg specyfikacji, projektu, innymi słowy jakieś trybiki były prawie identyczne /tolerancja wymiarów znikoma/, tak więc po zlożeniu w całość w postaci zegarka, pratycznie każdy zegarek, był taki sam. No i przywiozł ze Stanów dwa Atlankic'i Worldmasterki dla staruszki i dla siebie, zegarki chodzą już 30lat i dokładnie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarąbisty sygnał @krislet74

 

załóż go jutro i nastaw na 9ºº   :)  ...u mnie dziś skromny cornavin

post-54348-0-05403200-1481535019_thumb.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

U Ciebie już wtorek? Optymista! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafnie zauważyłeś @_Kwiatek_!!! ...jestem optymistą :)

 

jutro punkt 9ºº budzimy ś p i o c h a


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Witam.

Ja też mam sentyment do ruskich zegarków, z jednej strony są troszkę ciermięrzne, proste i jednocześnie mają ciepłą jasną i zarazem romantyczną estetykę jak ich język śpiewny, melodyjny./nie mieszać tej estetyki z podłym bandyckim bolszewizmem, tylko np. z Puszkinem, Czajkowskim/.

 

Też mi się uchowało kilka, ale opowiem Wam, blisko 30-ci lat temu spotkałem rosjanina, który pracował w fabryce Poljot'a, powiedział mi, że pracownicy-starzy wyjadacze składali dla siebie zegarki z części pomierzonych, wyselekcjonowanych, precyzyjnie dobranych, także okerślił je krótko -takije ciasy kak szwajcar.

 

Mój staruszek był kiedyś w Stanach, tam spotkał człowieka, który pracował dla firmy Atlantic, ten człowiek mówił, że części są robione przez szwajcarów chałupniczo, ktoś robił koło zębate takie, ktoś inny robił koło balansowe, ktoś jeszcze inny robił jeszcze inną część, ale kluczem do tego było to, aby dana część była wykonana jak najdokładniej wg specyfikacji, projektu, innymi słowy jakieś trybiki były prawie identyczne /tolerancja wymiarów znikoma/, tak więc po zlożeniu w całość w postaci zegarka, pratycznie każdy zegarek, był taki sam. No i przywiozł ze Stanów dwa Atlankic'i Worldmasterki dla staruszki i dla siebie, zegarki chodzą już 30lat i dokładnie.

 

Pozdrawiam.

To do działu "Bajki na dobranoc" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ściągnij go z tej wylęgarni bakterii i załóż na jakąś ładną skórkę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ściągnij go z tej wylęgarni bakterii i załóż na jakąś ładną skórkę! :)

+10.

Nato i inne parciane śmierdziele ładnie wyglądają tylko w gablocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie parciane paski są ze sztucznego materiału i nasiąknięte potem nie gniją a skóra tak bo jest organiczna powstają na niej pleśnie i grzyby a na parciaku nie 

Parciaka jak mamy ulubiony można wyprać bez uszczerbku dla jego wytrzymałości a skórkowy pasek po praniu straci zabiezpieczające go impregnaty i wtedy proces gnilny tylko przyspieszy - najbardziej higieniczne są bransolety ale nie pasują do wszystkich zegarków.

Podsumowując dobre są i paski skórzane i paski parciane tylko trzeba o nie dbać tak samo jak o siebie a paski zmieniać co jakiś czas a ni czekać aż mchem zarosną 

Ja uwielbiam paski NATO ale często zmieniam, mam kilka i codziennie się kąpię  :D

 

Klikajcie na foty powiększą się znacznie będzie lepiej widać zalegający dyfteryt (wiem czym jest ale nazwa mi się podoba ;) ) 

post-68206-0-59065700-1481983270_thumb.jpg

post-68206-0-04744800-1481983274_thumb.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ milion :)

 

Nato siup do pralki i gotowe. Skóra jest super, ale ma ograniczenia


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dezynfekcja po każdym dniu noszenia , no i oczywiście po zakupie, po myciu.

49c21b31068362ad673af2bf44bb59e2.jpg

 

 

Wymacane na szybie

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, nosiłbym :) Wskazówki mają/powinny mieć wypełnienie? Powiem szczerze, że na moim telefonie kiepsko widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Te wskazówki na czarnych tarczach są ażurowe, bez wypełnienia, zielone wypełnienie wskazówek tego typu stosuje się do białych tarcz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.