Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, fajne te lodówki. :)

Fajne. Byłem trochę niezdecydowany i wahałem się co do lodówki ale zdecydowanie mi się podoba. Ta wersja i cała czarna, złote niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Byłem trochę niezdecydowany i wahałem się co do lodówki ale zdecydowanie mi się podoba. Ta wersja i cała czarna, złote niekoniecznie.

Dotychczas obserwuję je tylko na Waszych nadgarstkach - sam ich nie zbieram. Twoja (chyba panda na nią wołacie?), jest absolutnie świetna. Lodówy są tak ładne, że niedługo rozejrzę się chyba za jakąś do ubrania na co dzień. 

 

Złote też są fajne... właśnie takiej bym najszybciej szukał.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas obserwuję je tylko na Waszych nadgarstkach - sam ich nie zbieram. Twoja (chyba panda na nią wołacie?), jest absolutnie świetna. Lodówy są tak ładne, że niedługo rozejrzę się chyba za jakąś do ubrania na co dzień. 

 

Złote też są fajne... właśnie takiej bym najszybciej szukał.  :D

Ta najładniejsza:

post-49869-0-73985400-1483003548_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takiej na oczy. Piękna. Zestawienie złotego, czerni i białych wskazówek rzeczywiście robi robotę.

I piękna i rzadka, jak koledzy wspomnieli, mało tego to zestawienie koloru koperty i tarczy dodaje dostojeństwa. Pomijam bardzo dobry stan zegarka, ale gdzie kolega widzi tu złote elementy. Chyba, że mam pomroczność jasną? ;)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I piękna i rzadka, jak koledzy wspomnieli, mało tego to zestawienie koloru koperty i tarczy dodaje dostojeństwa. Pomijam bardzo dobry stan zegarka, ale gdzie kolega widzi tu złote elementy. Chyba, że mam pomroczność jasną? ;)  

?? Mmmm... koperta jest złocona, to znaczy tak wygląda dla mnie. W sumie mam lekki problem z kolorami, ;) więc może dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli tą @kchrapka?  Sądzę, że to nie jest złocenie, tylko odbite światło. Jeśli jednak jest złocona, to moja pomroczność jest oczywista, a nie jasna. ;)  :D  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli tą @kchrapka?  Sądzę, że to nie jest złocenie, tylko odbite światło. Jeśli jednak jest złocona, to moja pomroczność jest oczywista, a nie jasna. ;)  :D  

Tak, właśnie o tej. Ale to właściciel tej pięknej sikorki pewnie zaraz nam określi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie o tej. Ale to właściciel tej pięknej sikorki pewnie zaraz nam określi. :)

Moje zdjęcie nie jest zbyt udane ale często robię je świtkiem kiedy nie ma światła :( Koperta jest oczywiście złocona. Może na moim zbiorczym zdjęciu trochę lepiej widać?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116486-subkolekcje/page-25?do=findComment&comment=1839826

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje mi przeprosić i udać się do okulisty :(.  Chyba im szybciej, tym lepiej. ;)

Rozumiem, że indeksy i wskazówki też są złocone?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa zabrałem dzisiaj na ostatni spacer w tym roku :)

 

4e28f91c73e946ec9405f7cd7998f076.jpg

 

ab4074ffd0f0cb8bb997b3453ce9fd46.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecacie na co dzień tak do 200zł w automacie ? Myślałem o nowej amfibii ale jednak trochę wykracza poza budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Trudno znaleźć coś do tej kwoty w automacie. Musisz delikatnie zwiększyć budżet albo obniżyć wymagania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecacie na co dzień tak do 200zł w automacie ? Myślałem o nowej amfibii ale jednak trochę wykracza poza budżet.

Z półtora miesiąca temu kupiłem amfbię czarnego nurka z Rosji za 150 zeta używkę, wygląd nówka bez rys na szkle, a jak ją nastawiłem z miesiąc temu tak nie muszę nic poprawiać i z ręki nie chce zejść. Czasem warto kupić rosyjską jako używkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 40mm wydaje mi się małe ale pewnie przez to że nosze G-Shocka :blink: . Nie musi być nowy, jak nie upatrzę sobie czegoś konkretniejszego to coś poszukam. Teraz  poluje na arbuza  B)

Edytowane przez slony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.