Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Rolex jest ekstra. Też mi się niedawno wreszcie udało upolować w sensownym stanie, jeszcze tylko szkło muszę zmienić.

A ja dziś tak:

 

post-49869-0-63988800-1494058918_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowo :)

 

ba49db6e2835372945138a42bd36a7c5.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosciolowo ; )

 

pdl_cr.jpg

pozdrawiam

 

specjalne podziekowania dla Krzysztofa ; )


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziekuje koledzy za mile rolexowe slowa☺

Primy zawsze ładnie się prezentują, mają w sobie potencjał - gratki Rybak

Poljocik ładny stan -gratki

Edytowane przez somerto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego zaczęło się moje zbieractwo:

post-61474-0-89294900-1494068023_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Weekendowo :)

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Żeby Ci tylko U-bot w zanurzenie nie poszedł. :D Morze blisko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Zestaw na dziś jest taki:

 

molnia_2016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby Ci tylko U-bot w zanurzenie nie poszedł. :D Morze blisko. ;)

Dziś wersja słodkowodna bo sobota nad jeziorem :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Zestaw na dziś jest taki:

 

 

D@dik uwielbiam tą Twoją Molnije i zdjęcia z nią w roli głównej. Jest świetna. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex jest ekstra. Też mi się niedawno wreszcie udało upolować w sensownym stanie, jeszcze tylko szkło muszę zmienić.

A ja dziś tak:

 

attachicon.gif9-10.JPG

Piękna jest ta amfibia, przydałaby mi się taka :).

 

Co ciekawe, w katalogu ten model opisany jest jako z czarną tarczą, ale wszystkie jakie do tej pory widziałem są oczywiście brązowe - myślisz, że tarcza wyblakła czy jest błąd w katalogu?

 

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipN3v4oTCgmjbpbymW-ikCXrZgV2aLB7if85YAMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piękna jest ta amfibia, przydałaby mi się taka :).

 

Co ciekawe, w katalogu ten model opisany jest jako z czarną tarczą, ale wszystkie jakie do tej pory widziałem są oczywiście brązowe - myślisz, że tarcza wyblakła czy jest błąd w katalogu?

 

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipN3v4oTCgmjbpbymW-ikCXrZgV2aLB7if85YAMR

To zupełnie inny model.

Edit. Sorki poniżej faktycznie jest taki opisany jako czarny.

Nigdy nie spotkałem czarnego z kolei sporo w takim odcieniu jak mój lub troszkę ciemniejszy. Czy wyblakłby aż tak z koloru czarnego? Nie sądzę.

Biorąc pod uwagę mnogość wzorów Amfibii czy Komandirów to w katalogach pokazany jest jakiś ułamek.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Piękna jest ta amfibia, przydałaby mi się taka :).

 

Co ciekawe, w katalogu ten model opisany jest jako z czarną tarczą, ale wszystkie jakie do tej pory widziałem są oczywiście brązowe - myślisz, że tarcza wyblakła czy jest błąd w katalogu?

 

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipN3v4oTCgmjbpbymW-ikCXrZgV2aLB7if85YAMR

 

 

To zupełnie inny model.

Mike S miał chyba na mysli tę: https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipN3v4oTCgmjbpbymW-ikCXrZgV2aLB7if85YAMR/AF1QipPv3-dZTxIrgEgn2K_VcVs-a7k8DDG-Hu3qemi4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nigdy nie spotkałem czarnego z kolei sporo w takim odcieniu jak mój lub troszkę ciemniejszy. Czy wyblakłby aż tak z koloru czarnego? Nie sądzę.

Biorąc pod uwagę mnogość wzorów Amfibii czy Komandirów to w katalogach pokazany jest jakiś ułamek.

Właśnie przypuszczam, że nikt nigdy nie widział czarnego, ja jak wiesz trochę śledzę amfibie i dlatego zainteresowało mnie czy widzisz na nim jakieś ślady blaknięcia. Gdy widzę brązową tarczę to od razu mam wrażenie, że pierwotnie była ona zielona lub niebieska i dlatego postanowiłem sprawdzić katalog czy jest jakaś wzmianka o kolorze tarczy.

 

Prawdopodobnie jest tak jak często pisze Yako - takiego modelu jak w katalogu nigdy nie wyprodukowali (tym bardziej, że to katalog z lat 90'), ale jako ciekawostka napiszę, że na targach w Bazylei są prezentowane modele, które pojawiają się tylko tam i w materiałach prasowych, a ostatecznie też nigdy w takim kształcie nie trafiają do produkcji - bo producent stwierdzi, że jednak mu taka koncepcja nie odpowiada, że mu się rachunek nie zgadza, lub trend się zmienił ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
...

Prawdopodobnie jest tak jak często pisze Yako - takiego modelu jak w katalogu nigdy nie wyprodukowali (tym bardziej, że to katalog z lat 90'),...

Nigdy nie napisałem, że tego modelu nie wyprodukowali.

Akurat Wostok wypuszczał wszystko zgodne z opisem i fotkami z katalogu + mały misz-masz, w zakresie np. innego bezela.

Reszta się zgadza.

 

A co do tej tarczy - to mogła zwyczajnie wyblaknąć, nie ma o co kruszyć kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie napisałem, że tego modelu nie wyprodukowali.

Akurat Wostok wypuszczał wszystko zgodne z opisem i fotkami z katalogu + mały misz-masz, w zakresie np. innego bezela.

Reszta się zgadza.

 

A co do tej tarczy - to mogła zwyczajnie wyblaknąć, nie ma o co kruszyć kopii.

Mimo wszystko nie wierzę wyblaknięcie z czarnego w taki kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie napisałem, że tego modelu nie wyprodukowali.

Akurat Wostok wypuszczał wszystko zgodne z opisem i fotkami z katalogu + mały misz-masz, w zakresie np. innego bezela.

Reszta się zgadza.

 

A co do tej tarczy - to mogła zwyczajnie wyblaknąć, nie ma o co kruszyć kopii.

Dzisiaj jest dzień nieporozumień, nie miałem na myśli wypowiedzi odnośnie tego konkretnego modelu, jedynie odnosiłem się do Twojego poglądu, że katalogi świadczą sobie, a rzeczywistość toczy się często swoją drogą i nie każdy model widoczny na katalogowych zdjęciach musiał faktycznie w takiej konfiguracji opuścić fabrykę :).

 

A kopii również nie planuję kruszyć, tak mnie jedynie zainteresował ten model, że postanowiłem poszukać na jego temat nieco więcej, lubię zdobywać nową wiedzę z dziedziny amfibii :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Mimo wszystko nie wierzę wyblaknięcie z czarnego w taki kolor.

Krzysztof - nauka radziecka zna takie przypadki ;)

Dzisiaj jest dzień nieporozumień, nie miałem na myśli wypowiedzi odnośnie tego konkretnego modelu, jedynie odnosiłem się do Twojego poglądu, że katalogi świadczą sobie, a rzeczywistość toczy się często swoją drogą i nie każdy model widoczny na katalogowych zdjęciach musiał faktycznie w takiej konfiguracji opuścić fabrykę :).

 

A kopii również nie planuję kruszyć, tak mnie jedynie zainteresował ten model, że postanowiłem poszukać na jego temat nieco więcej, lubię zdobywać nową wiedzę z dziedziny amfibii :).

Spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.