Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Recommended Posts

55G powyżej cieszy oko (właściciela :)), widać specjalne warunki przechowywania

Rakiet na piątek :)

post-76233-0-06270500-1574406686_thumb.jpg

Świetna ta Rakieta!

A u mnie taki staruszek - przywrócony przeze mnie parę lat temu do życia. Był w opłakanym stanie, a stał się jednym z ulubionych Poljotów :)

post-35535-0-84525300-1574408418_thumb.jpg

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Taaak. Ten Zenith to klasyka. Jak przejąłem stanowisko po moim poprzedniku co 45 lat pracował w tym samym miejscu to też w biurku takie znalazłem. A było to 4 lata temu. Zenith ciągle produkuje. Pióra mają raczej kiepskie niestety.

A co do tematu to poljot ładny. 16 kamieni z tego co widzę. Koperta w bardzo ładnym stanie no i tarcza ori. Nie wymieniona na ówczesny zamiennik made in poland.

Świetna ta Rakieta!

A u mnie taki staruszek - przywrócony przeze mnie parę lat temu do życia. Był w opłakanym stanie, a stał się jednym z ulubionych Poljotów :)

Bardzo ładny! Też mam takiego, ale kurcze nie mogę dobrać paska, przez te dziwnie ułożone uszy.

Rakieta kwarc super...

Miłego popo wszystkime252a318f9797e03b32d0f66f15c514e.jpg

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Taaak. Ten Zenith to klasyka. Jak przejąłem stanowisko po moim poprzedniku co 45 lat pracował w tym samym miejscu to też w biurku takie znalazłem. A było to 4 lata temu. Zenith ciągle produkuje. Pióra mają raczej kiepskie niestety.

A co do tematu to poljot ładny. 16 kamieni z tego co widzę. Koperta w bardzo ładnym stanie no i tarcza ori. Nie wymieniona na ówczesny zamiennik made in poland.

Ten Zenith to z limitowanej edycji Vintage kupiony w zestawie wraz z piórem, ale - tak jak pisałeś - nie jest ono najwyższej jakości. A szkoda. Długopis bardzo porządny. Mam też kilka oryginalnych z lat 60-70.

Co do zegarka - tak, to 2408 na 16 kamieniach. Wszystko w oryginale za wyjątkiem szkiełka. Tarczę umyłem, bo była bardzo brudna (foto poniżej). Mam kilka sztuk tego modelu (również 17 j.), ale ten jest moim ulubieńcem.

Bardzo ładny! Też mam takiego, ale kurcze nie mogę dobrać paska, przez te dziwnie ułożone uszy.

Dziękuję. Faktycznie, nietypowe uszy wymagają paska o szerokości nieco mniejszej niż standardowe 18 mm. W przeciwnym razie kaleczą skórę paska.

post-35535-0-14768500-1574450424_thumb.jpg

Marcin Amfa z tym paskiem Super! ale cóś czuję, że zdjęcie podkręciłeś :) mam kumpla fotografa, pokazywał mi jakie sztuczki można robić telefonem.

Kuba Wostok stalowy klasa! podejrzewam, że na żywo jeszcze lepiej wygląda.

Marcin Amfa z tym paskiem Super! ale cóś czuję, że zdjęcie podkręciłeś :)

Tylko odrobinę ;)

Tak wygląda surowy oryginał bez kręcenia suwakami... Brzydko prawda?

E0mrN1e.jpg

Marcin Amfa z tym paskiem Super! ale cóś czuję, że zdjęcie podkręciłeś :) mam kumpla fotografa, pokazywał mi jakie sztuczki można robić telefonem.

Kuba Wostok stalowy klasa! podejrzewam, że na żywo jeszcze lepiej wygląda.

Dzięki, to prawda, na żywo zyskuje na wyglądzie.

Qba, ten Wostok jest stalowy, bo zawsze zapominam...?

Widywałem też chromowane.

Edited by Walter_87