Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Brzydkie zdjęcie na szybko przy lampie błyskowej ;)

 

Za to jaki ładny zegarek, pokaż go na lepszym zdjęciu! :)

 

Dzięki!  B)  Ostatnio cały czas tylko go noszę! Dzisiaj wskoczył na porządny pasior ;)

Jak tylko wykonam jakieś porządne zdjęcia , to je wrzucę. Fajnie by było, jakby wyszło ładne słoneczko, wtedy najlepiej mi się udają sesje fotograficzne, ale czemu tu się dziwić  :)

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry stan rakiety, gratulacje :)

A burana takiego jeszcze nie widziałem ,;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie noszę radzieckich zegarków z kolekcji ale ten mi wyjątkowo podszedł. Wielki, stalowy, pasek 20 mmm, automat. Idealny radziecki zegarek na co dzień. Piękna sprawa! :wub:

Amfibia ministerska

post-49869-0-78192100-1435486630_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek jest moc :) Będę polował na takiego i ja.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek jest moc :) Będę polował na takiego i ja.

Warto. Na żywo jest mega! Mam parę fajnych amfibii ale ten bije je wszystkie na głowę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, fajny i 20mm! Gratulacje, ja dziś też z wostokiem :)

77f3b24eddd54f714a5ceb14402c2a98.jpg

 

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, fajny i 20mm! Gratulacje, ja dziś też z wostokiem :)

77f3b24eddd54f714a5ceb14402c2a98.jpg

 

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Wostok cacko! Kolor paska świetnie dobrany, ale ten rozmiar!!! Rozmiar ma znaczenie :( Moja zakichana pedantyczność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie noszę radzieckich zegarków z kolekcji ale ten mi wyjątkowo podszedł. Wielki, stalowy, pasek 20 mmm, automat. Idealny radziecki zegarek na co dzień. Piękna sprawa! :wub:

Amfibia ministerska

attachicon.gif1.JPG

 

 

Nigdy nie zrozumiem, jak to można nie zakładać sowietów z kolekcji :ph34r:  Gdybym miał ich nie nosić, to nigdy bym żadnego nie kupił  :rolleyes:  :) Najwyżej wyjątki dla niektórych egzemplarzy.

 

Naprawdę ciekawy model :)  Chciałbym coś takiego w tym typie koperty! Ciesz się że go masz :D bo bym licytował gdyby nie spękania tarczy, których osobiście nie trawię nawet , nawet najdelikatniejszych  ^_^

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok cacko! Kolor paska świetnie dobrany, ale ten rozmiar!!! Rozmiar ma znaczenie :( Moja zakichana pedantyczność...

 

Niestety muszę poprzeć, no ale szczerość to podstawa  ;)   Mi nie tylko nie podoba się rozmiar paska, ale i sam pasek. Jak dla mnie nie pasuje do charakteru tego komandira :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem, jak to można nie zakładać sowietów z kolekcji :ph34r:  Gdybym miał ich nie nosić, to nigdy bym żadnego nie kupił  :rolleyes: Najwyżej wyjątki dla niektórych egzemplarzy.

 

Naprawdę ciekawy model :)  Chciałbym coś takiego w tym typie koperty! Ciesz się że go masz :D bo bym licytował gdyby nie spękania tarczy, których osobiście nie trawię nawet , nawet najdelikatniejszych  ^_^

  

Niestety muszę poprzeć, no ale szczerość to podstawa  ;)   Mi nie tylko nie podoba się rozmiar paska, ale i sam pasek. Jak dla mnie nie pasuje do charakteru tego komandira :P

 

No cóż, mam na to tylko jedną odpowiedź :P :P mi się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok cacko! Kolor paska świetnie dobrany, ale ten rozmiar!!! Rozmiar ma znaczenie :( Moja zakichana pedantyczność...

Odpowiedź jak powyżej. :P :P

 

Sorki że dwa posty, ale palce mi się plączą, wódeczka.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jak powyżej.

 

Sorki że dwa posty, ale palce mi się plączą, wódeczka.... :D

No tak, jak są palce mokre od napoju, to się źle pisze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak są palce mokre od napoju, to się źle pisze :D

 

Szczególnie na smartfonie  :D  :ph34r: No ważne że się podoba, a jeszcze ważniejsze że sam komandir w dość rzadkim, dobrym stanie :)

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie na smartfonie  :D  :ph34r: No ważne że się podoba, a jeszcze ważniejsze że sam komandir w dość rzadkim, dobrym stanie :)

Jestem ciekaw na jakim pasku byś go widział?, może się za inspiruję :)

A jeśli chodzi o stan ;) pamiętaj, że jest na ręku złomiarza, werk z tarczą wydębiłem o forumowego kolegi w kopercie beczki :) tą kopertę wygrzebałem w wiaderku cudów mego majstra. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie Enkil że znalazles dla tej tarczy właściwy domek :)

No i prostuje- nie wydebiles tylko pozyskales w wyniku wymiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw na jakim pasku byś go widział?, może się za inspiruję :)

A jeśli chodzi o stan ;) pamiętaj, że jest na ręku złomiarza, werk z tarczą wydębiłem o forumowego kolegi w kopercie beczki :) tą kopertę wygrzebałem w wiaderku cudów mego majstra. ;)

 

Myślę że klasyka- Czarna skórka, nie za bardzo matowa, nie za  błyszcząca przeszyta białą nitką.

2.  Jak zielony parciak, to zdecydowanie ciemniejszy, inny odcień, najlepiej z metalowymi obręczami dziurkowania.

3. Czarno-biały Nato jak lubisz parciaki :)

4. Brąz jak na Omedze Kwiatka :) (i po namyśle chyba za tą opcją opowiadam się najbardziej)

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem na nocce  10h :D Dopiero wróciłem : D 

 

Brzydkie zdjęcie na szybko przy lampie błyskowej ;)

 

gallery_40106_1307_370517.jpg

Gdzieś Ty dorwał takie cudo, jeśli to nie tajemnica?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś Ty dorwał takie cudo, jeśli to nie tajemnica?

 

Serce roście! Puf, puf , puf :D

No allegro niedawno, miałem zażartą licytację ale postawiłem na ten zegarek ile mogłem :DDD  Ponad 400zł, szaleństwo :) Najważniejsze że poszedł taniej ;)  Unikat, w ogóle cała seria jest rzadka, nigdy nie widziałem takiego na allegro, a NOS to rzecz chyba nieosiągalna. 

 

Ino muszę dobre foty zrobić, czekam na słoneczko  B)  :(  :rolleyes:  Na zdjęciu paska nie widać, a myślę że robi robotę, grubą i solidną   :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu grubo... ale gratki raz jeszcze.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.