Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sanka

PO czy Moonwatch?

Po czy Moon  

144 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tak z ciekawosci, jakie preferencje klubowiczow sa.

Jesli mielibyscie wybrac, to ktory?

(nie uwzgledniam tutaj ceny, tylko upodobania)

omega-speedmaster.jpg2201.50.00.jpg

Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

PO, zdecydowanie. Speedy jest przereklamowany.

Przymierzałem się do PO od jakiegoś czasu. Poszedłem do jednego z salonów i przymierzałem wersję 42mm. Wydawała mi się taka "klockowata". Jeden ze sprzedawców powiedział, że jemu się podoba Speedy. Przymierzyłem od niechcenia i od teamtego momentu wymiękłem. Zegarek chodził za mną 2 mieisące, w międzyczasie przymierzałem jeszcze PO, ale bez szans. W końcu tydzień temu zakup zrealizowałem i jestem dalej w szoku, w sensie pozytywnym.

Co do przereklamowania itp. - PO uważany jest za produkt bardzo popularny, natomiast dość szybko tracący na wartości. Speedy też jest dość popularny, niemniej jednak ze względu na swój vintage'owy charakter oraz dla wielu niezbyt efektowny, nienowoczesny wygląd, mniej ludzi go kojarzy. Ale za to trzyma swą wartość bardzo mocno, co zresztą widać na aukcjach i ofertach sprzedaży.

Reasumując - Speedy wymiata, jeśli miałbym go zamienić na inny chronograf, to obecnie do głowy przychodzi mi tylko odświeżony Zenith El Primero 1/10th.

pzdr

m.

Speediego do kolekcji i zakładania od święta a PO do noszenia na co dzień.

Rafał

Zdecydowanie PO.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

PO, zdecydowanie. Speedy jest przereklamowany.

Only Speedmaster, to PO jest przereklamowany. ;)

Zdecydowanie Speedmaster.

Zdecydowanie PO.

He, he wypada kupić oby dwie omegi ;)

Rafał

PO, choć w tym zestawieniu nie aż tak "zdecydowanie" ;)

PO,kajne chronografen! Ja,jalaugh.gif Lub wersja dla fanów Urugwaju:PO,no chronografos,asi,asilaugh.gif

"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

mam i polecam ;)

Moonwatch

JACEK

Guest mathu

Mam podobny dylemat i wydaje mi się że Speedmaster wygrywa. Trudno mi zrozumieć dlaczego PO jest droższa od Speedmastera i chyba wolałbym dołożyć do Explorera, ewentualnie wziąć Aqua Terra która jest bardziej uniwersalna.

Speedy - fajnie miec na łapie cos, co bylo kiedys wybrane na misje w kosmos i bylo na ksiezycu ;)

Speedy - fajnie miec na łapie cos, co bylo kiedys wybrane na misje w kosmos i bylo na ksiezycu ;)

Bo wtedy nie było PO ;)

Guest mathu

"The Omega Speedmaster Professional X-33 is still used by NASA and other space agencies for in-flight mission requirements an is still issued by NASA as one of four watch models approved mission use. The others are the original Omega Speedmaster Professional, a Casio G-shock, and a Timex Datalink."

Jakoś nie chcą PO ;)

Speedmaster za Lemanię.

Gdyby w Planet Ocean tykał mechanizm z serii 8500, to wybrałbym PO. Mam nadzieję, że w końcu powstanie PO na własnym werku Omegi.

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Podobno powstanie.

PO.

wojtek

Kiedyś byłem za speedym ale teraz PO mnie zniewoliła...jestem za PO jest cudny, choć jakiś sentyment mam do moonwatcha ;)

OK. Miałem Speediego i PO ale nie mam chęci powrotu do Speedmastera tak jak do Planet Ocean. Mój ostateczny wybór to PO.

Rafał

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.