Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

vacheronclub.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Uff, wreszcie moja strona internetowa o Vacheron Constantin nabrała właściwych kształtów. Dopracowałem design, nawigację i teraz mogę już skoncentrować swoją uwagę na tworzeniu nowych opracowań, których do tej pory ewidentnie brakowało. Niestety, odwieczny problem braku czasu, wszystkim nam daje się we znaki. Mam jednak nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i zainteresuje poruszaną tematyką ;). Zapraszam do odwiedzania serwisu.

 

http://www.vacheronclub.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie ma tapet w rozmiarze 1366x768?

Poważny błąd, oj poważny błąd ;)

 

W sumie to na dzień dzisiejszy jedna z najczęściej spotykanych rozdzielczości w laptopach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona fajnie się rozwija :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, fajnie. Gratuluje, że ciągle Ci się chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Byłem, widziałem, fajnie. Gratuluje, że ciągle Ci się chce...

 

Ano jeszcze się chce. Jestem takim typem człowieka na którego pozytywna motywacja ma rewelacyjny wpływ natomiast negatywne sygnały powodują zniechęcenie. Firma Vacheron Constantin pozwoliła mi zachować domenę vacheron.pl. Nie mam też problemów prawnych w dostępie do fotek. Prosząc o nie, wyraźnie im napisałem, że materiały będę wykorzystywał w celu stworzenia pierwszej polskiej hobbystycznej strony omawiającej VC. Dali zgodę. Odpowiadają też na maile, gdy jakieś fakty historyczne budziły moje zastrzeżenia. Nikt nie straszył mnie prawnikami, nie mówił, że zdjęcia "x" nie mogę użyć, bo łamię jakieś prawo. Cieszą się, że mają we mnie swojego fana. Ich podejście było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem zwłaszcza po tym, jakie jazdy miałem z IWC. A ponieważ Vacheron to moja lubiona firma zegarkowa więc z miłą chęcią podzielę się wiedzą na jej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie straszył mnie prawnikami, nie mówił, że zdjęcia "x" nie mogę użyć, bo łamię jakieś prawo. Cieszą się, że mają we mnie swojego fana. Ich podejście było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem zwłaszcza po tym, jakie jazdy miałem z IWC.

No właśnie, mimo upływu czasu ciągle mam w pamięci Twoje "przeboje" w sprawie poprzedniego projektu :lol:

Ale było minęłp, powodzenia z nowym projektem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano jeszcze się chce. Jestem takim typem człowieka na którego pozytywna motywacja ma rewelacyjny wpływ natomiast negatywne sygnały powodują zniechęcenie. Firma Vacheron Constantin pozwoliła mi zachować domenę vacheron.pl. Nie mam też problemów prawnych w dostępie do fotek. Prosząc o nie, wyraźnie im napisałem, że materiały będę wykorzystywał w celu stworzenia pierwszej polskiej hobbystycznej strony omawiającej VC. Dali zgodę. Odpowiadają też na maile, gdy jakieś fakty historyczne budziły moje zastrzeżenia. Nikt nie straszył mnie prawnikami, nie mówił, że zdjęcia "x" nie mogę użyć, bo łamię jakieś prawo. Cieszą się, że mają we mnie swojego fana. Ich podejście było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem zwłaszcza po tym, jakie jazdy miałem z IWC. A ponieważ Vacheron to moja lubiona firma zegarkowa więc z miłą chęcią podzielę się wiedzą na jej temat.

 

Również ja sie dołączę do gratulacji. Zarówno artykuły zawarte na stronie jak i Twoje posty na forum zawsze chłonę z najwyzszą przyjemnością. Nawet jeśli czasami jako laik nie wszystko zrozumiem :rolleyes: , to i tak powala mnie głebia Twojej wiedzy i estetyka wypowiedzi.

Życzę długiego rozwoju strony :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho, ale żeś stronkę odpicował Panie Dzieju.... piękna sprawa :rolleyes: serdeczne gratulacje :blink:


internet mym kościołem, zegarek moim niebem, Doxa mą religią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki wszystkim za dobre słowo :blink:. W końcu dokończyłem opis nowości Vacherona z SIHH :rolleyes: - lepiej późno niż wcale. W następnej kolejności biorę się za Pieczęć Genewską. Mam nadzieję, że w ciągu pół roku uda mi się stronę konkretnie rozwinąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.