Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to nie kwestia zaufania do naszych zegarmistrzów, a braku dostępu do części :)  Mój Sinn ma już 7 lat z czego chodził może 3-4 lata i powoli myślę o małym przeglądzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny zestaw. solidny pach dla prawdziwego nurasa. Jak się układa na ręku?

U mnie układa się na ręce idealnie, jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny
 

U mnie taki dzisiaj dojechał.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Pierwszy Niemiec na pokładzie. Bardzo fajnie wykonany i do tego zgrabnie leży. Pobawię się różnymi paskami i zobaczę co ciekawego jeszcze z tego wyjdzie. Ogólnie jestem zadowolony z nabytku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu może uda mi się odwiedzić fabrykę Sinn we Frankfurcie. Czy ktoś z kolegów był na miejscu? Jest szansa na jakieś ciekawe rabaty czy raczej to samo co na stronie? Nie wiem czy się jakoś specjalnie przygotować finansowo do tej wizyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto odwiedzić fabrykę, bo nie tak dawno otworzyli "przymierzalnię" gdzie można pomacać każdy model. Jak byłem kilka lat temu w butiku, to powiedzieli mi wprost, że nie ma po co jechać do fabryki bez wcześniejszego umówienia się na dany termin.

Wielkie dzięki za info odnośnie konieczności umówienia sie, jakoś nie przyszło mi to do głowy. Co do przymierzalni, to czytałem o tym na wus. I nie ukrywam, że bardzo mocno się na nią szykuję :) zdam relację zdjęciową jak tylko uda się wdrożyć plan wizyty w życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się wybrać do centrali. Chyba U1 będzie następnym zakupem, aczkolwiek, gdyby budżet pozwolił to bym się na 2-3 różne zdecydował :)5b00fdb2e57ec050181b141eab8f2209.jpg5a04c7a609d500d5e6b3c47191f972c6.jpg51b2122eabf8cdebb17b7c7fbb0ba54f.jpg131d99680fe80933bfd26de96b54c02c.jpg130be988eec655572430403aefc0ce2d.jpgb0a32ed8df50a9a024ccdf5529065363.jpg51b8d31a4df7d12d6833001c10f1443d.jpgc060cb6529937a8eb6befb5ab81fb3b7.jpg271e30a5a4953dc928a6aa936d990486.jpg

3864c0e55b0431a587aa0b84c1b8e84f.jpgbef753bf7ba56b7f1c558691d3d11773.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U1 w barwach vintage i 104 z arabami na tych fotkach do mnie trafiają najbardziej. Fajne zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

U1 w barwach vintage

Pełna zgoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U1 świetny, tylko rozmiar 44 mm, trochę duży. 

 

Jaki masz nadgarstek traczu?

 

Miał ktoś może z Was jakieś doświadczenia z czarną powłoką? Równie wytrzymała jak w Damasko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach najlepiej U1 się prezentuje :)

I jak ta przymierzalnia? Faktycznie wszystkie modele mają na miejscu?

Ja się szykuję na 144, ale trochę się obawiam, że gabarytowo może być średnio na moim 16cm nadgarstku (choć l2l ma małe).

Mają bardzo duży wybór, w sumie z tych co mnie interesują nie było tylko U1 z czarnym bezelem i srebrną koperta. Może jeszcze jakiś limitek nie było też. Myślę że tak 90% wszystkoego, albo i woecej, dostępne. Fajnie jest to zorganizowane bo sobie chodzisz przy lądzie i do woli przymierzasz co Ci się podoba. Akurat jak byłem to Azjaci ostro kupowali więc nawet żaden sprzedawca nie stał mi nad głową. Pełen relaks i spokojne przymierzanie.

144 będzie dobry, ja mam nadgarstek 17cm i fajnie leżał.

U1 świetny, tylko rozmiar 44 mm, trochę duży.

 

Jaki masz nadgarstek traczu?

 

Miał ktoś może z Was jakieś doświadczenia z czarną powłoką? Równie wytrzymała jak w Damasko?

Mam nadgarstek 17cm, więc nie jest źle. Dość małe L2L powoduje że bardzo fajnie leży. Przy większych nadgarstkach nie się wogóle co zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Sam chetnie kupiłbym U1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chetnie kupiłbym U1.

Dopiero teraz miałem okazję przymierzyć i mogę tylko powiedzieć, że aktualnie obok Damasko DA36, prowadzi na liście przyszłych zakupów. Bardzo fajnie leży, bransoleta wygodna. Wersje w czarnej kopercie też każą się nad sobą zastanowić. Mam ciężki orzech do zgryzienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tych przymiarek. Osobiście bardzo mi się podoba U1 w wersji "vintage".

 

The-Hour-Glass---SINN-U1-D_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Macałem U1, jest kozak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękne zegarki, z zapartym tchem je oglądam - są super. właśnie gdyby budżet pozwolił...

 

solidna jakość wykonania oraz porządne mechanizmy sprawiają, że SINNy robią pozytywne wrażenie, szkoda, że są troszkę niedowartościowane nad Wisłą.

 

Rozumiem, że takie przymiarki są możliwe w centrali w Niemczech? ...pozazdrościć możliwości :):):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U1 w barwach vintage i 104 z arabami na tych fotkach do mnie trafiają najbardziej. Fajne zegarki

104 biała też mi chodziła po głowie i może kiedyś się zdecyduje, ale aż jestem zaskoczony na plus wersją z cyframi arabskimi - zwłaszcza że nigdy mi się w ogóle nie podobały...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tych przymiarek. Osobiście bardzo mi się podoba U1 w wersji "vintage".

 

 

Na żywo też mi się bardzo spodobała.

 

piękne zegarki, z zapartym tchem je oglądam - są super. właśnie gdyby budżet pozwolił...

 

solidna jakość wykonania oraz porządne mechanizmy sprawiają, że SINNy robią pozytywne wrażenie, szkoda, że są troszkę niedowartościowane nad Wisłą.

 

Rozumiem, że takie przymiarki są możliwe w centrali w Niemczech? ...pozazdrościć możliwości :):) :)

Takie przymiarki, gdzie wszystko sobie leży i macasz co chcesz, tylko w centrali we Frakfurcie, to prawda. Udało się wyrwać troche przed 17 z biura, więc wykorzystałem okazję, że za wycieczkę płaci pracodawca :)

 

104 biała też mi chodziła po głowie i może kiedyś się zdecyduje, ale aż jestem zaskoczony na plus wersją z cyframi arabskimi - zwłaszcza że nigdy mi się w ogóle nie podobały...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podchodziłem też do 104 pare razy, ale wersję z cyframi wstępnie skreśliłem po oglądaniu na większości zdjęć. A na żywo sprawiła naprawdę bardzo fajne wrażenie. Nie wiem czy po jakimś U1 nie skuszę się też na nią :)

 

Podsumowanie tej wizyty jest takie, że następnym zakupem najprawdopodobniej bedzię któryś U1, jeszcze się zastanawiam który, ponieważ każdy na swój sposób mi się spodobał. Trochę w tym budżecie nie pasuje mi mechanism Sellita, ale jednak wysoka jakość wykonania koperty i bransolety powoduje że przymknę na to oko. Design też jest oczywiście nie do pobicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.