Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Planujesz;) ?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-2678-0-21346600-1531761361_thumb.jpg

post-2678-0-76229100-1531761301_thumb.jpg

Dzięki ale to już dawno bylo.

Nasze polskie morze, nie wiem czy najpiękniejsze ale na pewno ma klimat i piękne brzegi.I nie żadna śmierdząca zatoka Gdańska tylko otwarte morze...

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei mój największy dylemat to czy 104 z czarną czy białą tarczą (planuje brązowy pasek - jeden z tych oznaczonych jako cowhide in vintage style).

 

Czym więcej rozmyślania nad tym, tym dalszy jestem od podjęcia decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I mnie powoli zaczyna kusić 104, także z uwagi na jej przyjazne dla mnie wymiary, a co do tarczy, to pewnie czarna, bez oznaczeń cyfrowych  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłem przekonany, ze tylko czarna. Jednak, czym dłużej oglądam obydwie wersje (z cyframi arabskimi nie biorę pod uwagę), tym bardziej dochodzę do wniosku, że biała tarcza w dłuższej perspektywie czasu może być ciekawsza. Mam tu na myśli m.in. to, że większość zegarków ma obecnie czarną/ciemną tarczę (to samo dotyczy tych moich). Jednocześnie, czarna wersja wydaje mi się ponadczasowa i bardziej „vintage”. W każdym razie, dla mnie wybór jest naprawdę trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłem przekonany, ze tylko czarna. Jednak, czym dłużej oglądam obydwie wersje (z cyframi arabskimi nie biorę pod uwagę), tym bardziej dochodzę do wniosku, że biała tarcza w dłuższej perspektywie czasu może być ciekawsza. Mam tu na myśli m.in. to, że większość zegarków ma obecnie czarną/ciemną tarczę (to samo dotyczy tych moich). Jednocześnie, czarna wersja wydaje mi się ponadczasowa i bardziej „vintage”. W każdym razie, dla mnie wybór jest naprawdę trudny.

Bierz białą, ma żywo robi bardzo dobre wrażenie.

 

Też taką sobie wcześniej czy później sprawię ;) Aktualnie powstrzymuje mnie tylko to że mam Fortisa B42 z białą tarczą, ale znam siebie i co się odwlecze to nie uciecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No więc ja wczoraj zdecydowałem się na zakup Sinna 104. Po rozważeniu wszelkich "za" i "przeciw", po sprawdzeniu, jakie kolory tarcz mają zegarki z mojej skromnej kolekcji, postawiłem na ...wersję z białą tarczą  ;) Wydaje mi się bardziej "podatna" na wszelkie zabawy z paskami, których jestem wielkim miłośnikiem  ;)  Teraz cierpliwie czekam, a jak się pojawi, będę się chwalił fotkami  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Skąd brałeś?

Chrono24... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa cena producenta czy jakaś okazja?

 

Czy Sinn ma różne rozmiary pasków (pytają na stronie o wymiary nadgarstka)?

Edytowane przez Martinelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Standardowa cena producenta czy jakaś okazja?

 

Czy Sinn ma różne rozmiary pasków (pytają na stronie o wymiary nadgarstka)?

Łącznie z kosztami wysyłki udało mi się wyrwać go kilkaset złotych poniżej ceny standardowej. Oczywiście nówka sztuka z papierami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Super. Zaprezentuj nam go jak już do Ciebie dotrze

Nie omieszkam  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc ja wczoraj zdecydowałem się na zakup Sinna 104. Po rozważeniu wszelkich "za" i "przeciw", po sprawdzeniu, jakie kolory tarcz mają zegarki z mojej skromnej kolekcji, postawiłem na ...wersję z białą tarczą  ;) Wydaje mi się bardziej "podatna" na wszelkie zabawy z paskami, których jestem wielkim miłośnikiem  ;)  Teraz cierpliwie czekam, a jak się pojawi, będę się chwalił fotkami  :)

Zapraszam na kawę, kiedy będziesz w okolicach Katowic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkam  :D

Lepiej daj znać jak już będziesz sprzedawał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zapraszam na kawę, kiedy będziesz w okolicach Katowic :D

Spoko  ;)

Lepiej daj znać jak już będziesz sprzedawał ;)

Skąd w ogóle taki pomysł?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd w ogóle taki pomysł? :D

Znamy Cię nie od dziś

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

104 też od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, bardzo fajny model.

 

U mnie bez zmian.

 

2894fd29c85a0d890d595fb3b815d207.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko  ;)

Skąd w ogóle taki pomysł?  :D

 

 

Znamy Cię nie od dziś

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

No właśnie :)

 

Ja wczoraj prawie się skusiłem na 104 na bransolecie, ale jednak zdrowy rozsądek na chwilę jeszcze wygrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No właśnie :)

 

Ja wczoraj prawie się skusiłem na 104 na bransolecie, ale jednak zdrowy rozsądek na chwilę jeszcze wygrał ;)

A ja wczoraj sprzedałem Eposa 3397, więc żadnych skrupułów nie miałem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj sprzedałem Eposa 3397, więc żadnych skrupułów nie miałem  ;)

 

Ja chyba przed zakupem najpierw sprzedam Fortisa i Eternę z białą tarczą. tym razem najpierw sprzedaż później zakup czegoś na to miejsce. Odwrotnie niż zazwyczaj. Ale jak trafi się okazja, to kto wie czy się nie złamię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja chyba przed zakupem najpierw sprzedam Fortisa i Eternę z białą tarczą. tym razem najpierw sprzedaż później zakup czegoś na to miejsce. Odwrotnie niż zazwyczaj. Ale jak trafi się okazja, to kto wie czy się nie złamię ;)

Ja od czasu, kiedy ustaliłem to z żoną trzymam się zasady, że najpierw sprzedaję, a później kupuję  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu, kiedy ustaliłem to z żoną trzymam się zasady, że najpierw sprzedaję, a później kupuję :)

Nie napisałeś jeszcze na jaki pasek się zdecydowałeś.

 

Co do koloru tarczy oraz żony, to byłem już zdecydowany na białą tarczę.

Pokazałem zegarek żonie i stwierdziła, że w tym wypadku czarny ładniejszy (mimo że preferuje jasne tarcze). W związku z tym, wróciłem do punktu wyjścia w wyborze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.