Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też nowy pasek dojechał. Aż normalnie zapalalem miłością do U1 na nowo ;)9c25776a5f2582fd4e89dc8d25a18d30.jpgdb75dfd1c3d338561d9402849da9599c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nowy pasek dojechał. Aż normalnie zapalalem miłością do U1 na nowo ;)9c25776a5f2582fd4e89dc8d25a18d30.jpgdb75dfd1c3d338561d9402849da9599c.jpg

Fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tomek, pasior petarda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Pasek można by rzec dedykowany :)

 

ZSQsngD.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w noszeniu się sprawdza? Ubot nie przeszkadza?;):) Faktycznie pasior w deche !!!


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w noszeniu się sprawdza? Ubot nie przeszkadza?;):) Faktycznie pasior w deche !!!

Fajnie, z wygodą nie jest źle, aczkolwiek może to przez świąteczne przejedzenie brakuje mu z 0,5cm żeby było jeszcze wygodniej :) uboot nie przeszkadza wcale, ogólnie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasi :) czyja to produkcja ? skąd ?

http://www.gasgasbones.com

 

Produkt reglamentowany, trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale myślę że warto. Coś innego na rynku paskowym. Od nowego roku ma się chyba jakoś zmienić system zamówień u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, z wygodą nie jest źle, aczkolwiek może to przez świąteczne przejedzenie brakuje mu z 0,5cm żeby było jeszcze wygodniej :) uboot nie przeszkadza wcale, ogólnie jestem zadowolony.

Dziękuję za informację. Zatem niech się razem z Sinnem dobrze nosi. Jako całość wygląda bardzo rewelacyjnie. Jakby dla siebie tylko było stworzone:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gasgasbones.com

 

Produkt reglamentowany, trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale myślę że warto. Coś innego na rynku paskowym. Od nowego roku ma się chyba jakoś zmienić system zamówień u nich.

Tanio nie jest ale bardzo fajny pasek.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania się liczy. A jak z nią, ktoś już sprawdził?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania jest bardzo dobra, wszystko porządnie zszyte.

 

Tak na szybko mam dwie wątpliwości odnośnie długowieczności:

 

- nie wiem jak będzie wyglądać naszywka z Ubootem po noszeniu przez jakiś czas. Mam go od wczoraj a już zdaje się lekko pękać. Niekoniecznie jest to wada bo nada być może całości klimatu vintage

 

- jak ciągłe zapinanie i odpinanie przeżyje żep, tutaj tylko czas pokaże bo wszystko wygląda solidnie

 

Poza tym tylko pozytywne wrażenia. Jeśli ktoś będzie chciał zamawiać to proponuję dobrze zmierzyć nadgarstek i odrobinę dodać do rozmiaru jeśli lubimy nosić pasek luźno. Jest mały margines regulacji na ręku.

Edytowane przez traczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... dzięki za swe wątpliwości. Zastanawiałem się nad tymi samymi tematami:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

spodobał mi się jeden, czy dwa zegarki Sinn (556 I oraz 556 I M). Orientujecie się może, czy i ewentualnie kiedy Sinn organizuje jakieś przeceny?

 

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarza bożonarodzeniowego także nie robi... A szkoda.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to mnie wkurza u sina.miałem kiedyś u1.Żadnego rabatu nie dostałem.I te części że nie sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają taką politykę a nie inną. Dlatego też po doświadczeniach z przefajnym 556 nie zdecydowałem się na EZM3 :) Prawdopodobnie koszt serwisu Sinna na ETA 2824-2 w siedzibie Sinna w Niemczech będzie prawie porównywalny do kosztów serwisu Omegi SMPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi im taka polityka pasować że nie zmieniają zasad.Ale mi nie pasuje.Są tam zwykłe mechanizmy w większości a jak przyjdze co do czego to zegarek trza wysyłać.Samej koperty w u1 nawet nie idzie samemu przepolerować.Aczkolwiek U1 to fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają taką politykę a nie inną. Dlatego też po doświadczeniach z przefajnym 556 nie zdecydowałem się na EZM3 :) Prawdopodobnie koszt serwisu Sinna na ETA 2824-2 w siedzibie Sinna w Niemczech będzie prawie porównywalny do kosztów serwisu Omegi SMPC.

Ale to dość popularny mechanizm, więc można serwisować w Polsce. Chyba, że zegarek ulegnie uszkodzeniu i potrzebne będą części Sinn'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często na ręku.

 

b918a244d2e24d1c8dacef39e12c72bd.jpg

 

06f8b933e8772913305845b18eaa1802.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.