Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Czas oczekiwania: 4 tygodnie, dostarczony na drugi dzień po moim wyjeździe na urlop, więc realny czas oczekiwania prawie 6 tygodni od zamówienia. Dzisiaj rozpakowany, fota z ręki.

Pierwsze wrażenie: jestem w szoku! Miałem wiele zegarków w życiu, niektóre sporo droższe i bardziej prestiżowe, ale żaden nie wywołał u mnie tak dużego efektu WOW!

Żadne zdjęcie znalezione w sieci przed zakupem nie oddaje charakteru tego zegarka (kupowałem w ciemno)!

Dawno nie cieszył mnie tak zakup zegarka :)

 

5NyGseD.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje świetny sikor.

Czas oczekiwania: 4 tygodnie, dostarczony na drugi dzień po moim wyjeździe na urlop, więc realny czas oczekiwania prawie 6 tygodni od zamówienia. Dzisiaj rozpakowany, fota z ręki.

Pierwsze wrażenie: jestem w szoku! Miałem wiele zegarków w życiu, niektóre sporo droższe i bardziej prestiżowe, ale żaden nie wywołał u mnie tak dużego efektu WOW!

Żadne zdjęcie znalezione w sieci przed zakupem nie oddaje charakteru tego zegarka (kupowałem w ciemno)!

Dawno nie cieszył mnie tak zakup zegarka :)

 

 Gratulacje świetny sikor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas oczekiwania: 4 tygodnie, dostarczony na drugi dzień po moim wyjeździe na urlop, więc realny czas oczekiwania prawie 6 tygodni od zamówienia. Dzisiaj rozpakowany, fota z ręki.

Pierwsze wrażenie: jestem w szoku! Miałem wiele zegarków w życiu, niektóre sporo droższe i bardziej prestiżowe, ale żaden nie wywołał u mnie tak dużego efektu WOW!

Żadne zdjęcie znalezione w sieci przed zakupem nie oddaje charakteru tego zegarka (kupowałem w ciemno)!

Dawno nie cieszył mnie tak zakup zegarka :)

 

Gratuluje. Wiec warto było czekać te 6 tygodni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie mówiłem i pisałem, że U1 daleko do ideału. W gruncie rzeczy jest gorzej wykonany, niż większość zegarków, które miałem. Ma co najwyżej średnią lumę i palujący się antyrefleks. Jednak żaden inny zegarek nie miał takiego cool factora. Noszenie go i spoglądanie na nadgarstek daje satysfakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma w moim U1 jest w OK. Całą noc spokojnie można odczytać godzinę, do samego rana nie ma z tym problemu, dzisiaj o 6.00 sprawdzałem a zegarek odłożony na szafkę około 23.00 bez naświetlania. Na pewno nie odbiegła w tej kwestii od Breitlinga Avenger II a wręcz odwrotnie,  odczyt jest czytelniejszy ze względu na prostotę tarczy i na duże indeksy i wskazówki.

Co do wykonania myślę, że też jest dobrze. Nie ma jakichkolwiek elementów do których miałbym zastrzeżenia, w tym aspekcie też jestem wybredny. 

Co do zew. AR, to coś za coś, nie wyobrażam sobie U1 bez niego. Po prostu nie ciapkać  paluchami po szkle :)

 

 

 

7b14622db70a244968334e821c64717b.jpg

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie jest dobre, ale moim zdaniem gorsze od Damasko, że o Seiko MM300 nawet nie wspomnę. Co do lumy, to będę się upierał, że jest średnia. Gdybym rano nie mógł odczytać godziny, to określiłbym ją jako słabą. Niemniej w kategorii wspomniane Damasko wyglada już dużo gorzej, za to stary Seiko Samuraj znakomicie.

 

Edit. Żeby nie było. Uwielbiam U1 i uważam, że to jeden z najfajniejszych diverów ever.

Edytowane przez Diplodok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko w kwestii lumy to inna bajka. Nie miałem MM300 więc się nie wypowiem, ale miałem Damasko DA46 i moje wrażenia są inne, ale wiadomo, że każdy może mieć inne odczucia. W DA46 luma masakra, tak jakby jej nie było i zapadła mi w pamięci aluminiowa wkładka bezela, która wyglądała jakoś tak "plastikowo".  Nie wiem też jak, ale udało mi sie dosyć szybko zarysować zew AR w Damasko. W U1 przez dwa lata AR czysty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenia ze sklepem uhrinstinkt.de? Mają Sinn’y w ciekawych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jak pisałem w wątku powitalnym, Sinn prawie od początku mojego poważniejszego zainteresowania zegarkami to moja ulubiona firma/marka. Pod koniec zeszłego roku z pewnymi obawami zdecydowałem się kupić klasyczny model 157 z tachometrem z ok. 1986 roku (takie szacunki, papierów nie mam, ale na niemieckiej grupie poświęconej starym Sinnom powiedziano mi, że od tego roku rozpoczęła się produkcja 157 z pełnym tacho, a nie skalą 12h lub pulso+tachometrem). Po dziś dzień praktycznie nie schodzi z nadgarstka. Myślę, że jeśli za jakiś czas zdecyduję się na kolejny zakup, to będzie to kolejny Sinn, i raczej też któreś klasyczne chrono (muszę jednak przyznać że ostatnio Doxa Sub poważnie zawróciła mi w głowie...  :wacko: ).

Choć rzadko ostatnimi czasy robię zdjęcia, to na potrzeby klubu postanowiłem coś wykombinować:

 

post-110752-0-18059300-1571848159_thumb.jpg

Edytowane przez Kobuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny - mój ulubiony dizajn  :wub:

Dzięx ;)

 

Oglądając zdjęcia U1 z czerwonym paskiem nic nie mogło mnie powstrzymać od jego zakupu :)

Aż szkoda ciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek pocięty i założony.

Podoba mi się  :)

 

 

 

 Całkiem inny zegarek, też mi się podoba.

Nie chciałeś tego większego zapięcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super, gratuluję zakupu.

Gdzie go kupowałeś?

Dzięki :)

www.chronoshop.cz

 

 Całkiem inny zegarek, też mi się podoba.

Nie chciałeś tego większego zapięcia ?

Celowo wybrałem małe zapięcie.

Mam dość drobny nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.