Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś kiedyś spotkał się z rabatami na nowe Sinn'y?

I gdzie można na takowe liczyć?

 

Ciekawe jak będzie z cenami w tym kryzysie...


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest sprzedawca na Chrono24 który ma od nich zegarki a ceny ma lepsze a czasem dużo lepsze. Kiedyś na jednym modelu była różnica 10500 na stronie Sinn i 9140zl u tego sprzedawcy. Tyle ze on nie ma wszystkiego

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronawirus wpłynął na Sinna :) Piekna skórka hand made poszła do pudelka, a 556 poszedł na gumiaka który lepiej znosi mydło i szczotkę używaną do "dezynfekcji" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Już jeden kolega przerabiała tu takie oszczędności. Wyszło na to, że nie warto. Osobiście wolałbym zapłacić pełną kwotę, bo to gwarancja, że nawet przy jakiejś wpadce serwis Sinna się nią porządnie zajmie. Ale gdyby oszczędność sięgała 20-25%, to już bym się poważnie zastanawiał. Stety czy niestety Sinn nie robi przecen - to nie Omega :) Kiedyś można było urwać 3%, płacąc na miejscu gotówką, ale nie wiem, czy jeszcze to praktykują.

Sprzedawca, o którym piszę bierze zegarki od Sinna, więc nie rozumiem dlaczego nie warto? Sugerujesz, że serwis Sinna inaczej podchodzi do reklamacji zegarków kupionych u nich na stronie, a inaczej do tych kupionych w autoryzowanych punktach?

 

Co do promocji - nie porównujmy małego Sinna z wielką, masową Omegą. Każda z tych firm ma inne koszty produkcji. Pamiętam jak kiedyś chciałem wziąć z kolegą w dystrybucję Damasko to mi zaproponowali rabat hurtowy, uwaga 20% od detalu. Śmiech na sali.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś spotkał się z rabatami na nowe Sinn'y?

I gdzie można na takowe liczyć?

 

Ciekawe jak będzie z cenami w tym kryzysie...

Uhrinstinkt. Napisz i poproś o rabat. Bez szaleństw ale zawsze parę stówek zostaje na spirytus do dezynfekcji. Plus nie ma problemu z serwisem w razie problemów. Walisz prosto do Sinn. Zegarek pochodzi od oficjalnego dystrybutora którego dane są na stronie Sinn. Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Damasko miał kiedyś nasz kolega z forum (nie pamiętam już jego nicka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. kupiłem na Watch.de - nie dlatego że taniej tylko ze w ogóle dostępny był.. (Damasko DB3)

bo nigdzie indziej już nie było.. Limitowana wersja.

Dostałem 1000 dni gwarancji.

Po kilku miesiącach bardzo dokładnego chodu zegarek zaczął pogarszać precyzję chodu i doszło do -6sek na dobę.

Napisałem. Wysłałem zegarek do watch.de

Potwierdzili odbiór a następnie potwierdzili odbiór przez Damasko.

 

Zegarek wrócił po pełnym serwisie z dokumentami z Damasko.

 

Widać różnie to bywa.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhrinstinkt. Napisz i poproś o rabat. Bez szaleństw ale zawsze parę stówek zostaje na spirytus do dezynfekcji. Plus nie ma problemu z serwisem w razie problemów. Walisz prosto do Sinn. Zegarek pochodzi od oficjalnego dystrybutora którego dane są na stronie Sinn.

 

Dzięki za info.

Sinn uwielbiam ale jestem już na etapie innych poszukiwań. No chyba, że daliby 30% to wtedy jestem w stanie się złamac i jeszcze coś zakupić :)

Cisnienie nie mam. Im bardziej Sinn będzie trzymać się polityki antyrabatowej, tym więcej wydam na inne zegarki ;)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się w tym modelu mechanizm prezentuje, Valjoux 7750 GMT, ale faktycznie dzięki niemu ten zegarek nabiera swoich rozmiarów. Ciekawe jaka byłaby jego grubość gdyby nie GMT?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus to tytan :( Ale nawet pomimo tego jest ideałem od Sinn.

Ale nawet mimo tego chętnie bym go obmacał. Szkoda, że nie ma takiej opcji w PL.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze tu.

post-55841-0-29545600-1585919657_thumb.jpg

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to jeszcze tu.

Gratuluję. Jak pierwsze wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu pisać to jest zegarek typu kochasz, albo nienawidzisz.

Mi pasuje bardzo ta surowa stylistyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę też taką gumę zakupić. Ze strony Sinna czy z tego czeskiego sklepu brałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.