Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

UX na gumie wygląda zjawiskowo.

Bardzo zazdroszczę i cieszę się, że wrzucasz tutaj zdjęcia Sinn-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UX na gumie wygląda zjawiskowo.

Bardzo zazdroszczę i cieszę się, że wrzucasz tutaj zdjęcia Sinn-a

Dzięki Mariusz, A Ty co działasz coś w kierunku o którym rozmawialiśmy ? decyzja podjęta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje...SINN


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz, A Ty co działasz coś w kierunku o którym rozmawialiśmy ? decyzja podjęta ?

 

Do póki panika z kolano świrusem nie minie, nie chcę robić takich zakupów :)

 

Oglądając Twoje zdjęcia napalam się na UX-a, (to moje stare marzenie), ale z drugiej strony chciałbym mechanika U212 i to jest dylemat w jakim kierunku iść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zastanawiał U212 przez wielkość koperty i rozmiar w uszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że U212 jest większe od UX i U1, zastanawiam się czy jest to istotna i odczuwalna różnica na ręce? (+3mm w średnicy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie by było na plus, trzeba by zobaczyć ile ma L2L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny SINN napiszę jeszcze raz.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś pilota z kopertą 47mm i muszę przyznać, że na moim nadgarstku ( ok. 17,5 - 18 ) za ciekawie to nie wyglądało. Maksymalnie co mogę przyjąć to 44-45.

 

6dce356ea9de4b8b0cf7a559fc8ac3a1.jpg

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni jaki mi się ostał: Sinn EZM3F

post-24476-0-63453200-1587228262_thumb.jpeg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Na takiego poluję :)

 

Jeden z najlepszych Sinnów bez wchodzenia w ceny powyżej 10k.

 

Jak mi się jutro sfinalizuje jeden zakup to będzie lecieć na sprzedaż ;)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wczoraj grzebałem na WUS i nie znalazłem jednoznacznych odpowiedzi, jest trochę zamętu w temacie stali, tegimentacji i PVD Sinna.

A więc:
1. Niektóre Sinny są zrobione ze stali na łodzie podwodne (German Submarine Steel), a niektóre z 316L. Czy w praktyce jest jakaś różnica?
2. Czy tegimentacja rzeczywiście wyraźnie poprawia wytrzymałość na codzienne zarysowania i obtarcia?
3. Czy tegimentacja bransolety i zapięcia jest tak samo wytrzymała jak koperty i bezela?
4. Jak wygląda wytrzymałość powłok PVD na tegimentowanej stali German Submarine Steel na kopercie/bezele i bransolecie/zapięciu? Czy wyciera się na krawędziach? Czy mniej widoczne są rysy niż bez PVD (z samą tegimentacją)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, machlo napisał:

Trochę wczoraj grzebałem na WUS i nie znalazłem jednoznacznych odpowiedzi, jest trochę zamętu w temacie stali, tegimentacji i PVD Sinna.

A więc:
1. Niektóre Sinny są zrobione ze stali na łodzie podwodne (German Submarine Steel), a niektóre z 316L. Czy w praktyce jest jakaś różnica?
2. Czy tegimentacja rzeczywiście wyraźnie poprawia wytrzymałość na codzienne zarysowania i obtarcia?
3. Czy tegimentacja bransolety i zapięcia jest tak samo wytrzymała jak koperty i bezela?
4. Jak wygląda wytrzymałość powłok PVD na tegimentowanej stali German Submarine Steel na kopercie/bezele i bransolecie/zapięciu? Czy wyciera się na krawędziach? Czy mniej widoczne są rysy niż bez PVD (z samą tegimentacją)?

 

1. Stal 316L twardość 200-240 HV, submarine (HY-100) twardość 300-400 HV

2. Tegiment twardość na powierzchni czyli właśnie na rysy - twardość 1500 HV

3. Tak. Z zastrzeżeniem że to powierzchowne utwardzenie

4. PVD na submarine to 2000 HV czyli twardość szkła szafirowego. Nie wyciera się. Jest to jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) technologia PVD na rynku.

Co do mniejszej ilości rys niż bez PVD to trudno odpowiedzieć. Naprawdę niezwykle trudno zarysować stal utwardzoną w technologii Tegiment, więc nie bardzo jest się do czego odnieść :)

Edytowane przez eleventh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w poniedziałek też pokażę podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze co ktoś zdjęcie wrzuci to mnie więcej kręci.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.