Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ona faktycznie taka jaskrawa? Pod jakie zapięcie wkładasz?


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na łapie, nie jest aż tak jaskrawa

Na ręce petarda.

 

 

IMG_20200504_144842~2.jpg

Zapięcie takie.

IMG_20200504_145112~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super tak troszkę zazdroszczę..


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, satanic napisał:

Tak na łapie, nie jest aż tak jaskrawa

Na ręce petarda.

 

 

 

Zapięcie takie.

 

No i fajnie. Wygodniej niż na bransolecie ? czy nie ma różnicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tak, bardziej lubię na gumie.

Mistrz, że tak powiem PO też ci zazdroszczę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie bomba. Dodatkowo spory wybór kolorów ma Sinn tych gum że można sobie dopasować według woli.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 30.04.2020 o 20:58, poiuyt napisał:

Tak się właśnie spodziewałem, że pokażą jakiś zmniejszony model, i nawet nieźle im to wyszło (bardziej chciałbym zobaczyć chyba tylko 41mm UX z mechanizmem automatycznym). Mam tylko wrażenie, że z proporcjami mogło być lepiej. W porównaniu do U1 bezel, wskazówki, indeksy i napisy zostały powiększone (mam na myśli proporcje, a nie bezwzględne wartości), co sprawia, że na tarczy zrobiło się ciasno, a zegarek będzie się prezentował na jeszcze mniejszy, niż jest w rzeczywistości. Zeskalowanie U1 do 41 mm pewnie nie wchodziło w grę, ale chyba mogli to lepiej dopracować - samo zmniejszenie napisu U50 zrobiłoby różnicę (albo oznaczenie modelu krótszym U5). Teraz przy swoim starszym bracie wygląda trochę jak zabawka. To, co mi się bardzo podoba, to grubość - zaledwie 11,15 mm przy WR500m!!! i l2l 47,6 mm. Podejrzewam, że na ręce będzie leżeć idealnie. Muszę go obmacać, bo wskoczył na czołowe pozycje listy życzeń.

 

 

 

Ja miałem U1 a ręka coś ok 17,5cm i powiem  że U1 wcale nie jest taki duży jak na 44mm .Na mnie leżał jak w pysk strzelił. U50 bedzie za mały tak se myślę. Jak juz to mieli jakiś damski zrobić  gdzieś ok.36-8mm.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun
Napisano (edytowane)

Jest juz filmik na YT

Drugi od 5 min i 22 s

 

Edytowane przez HaveFun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mirek 1969 napisał:

Ja miałem U1 a ręka coś ok 17,5cm i powiem  że U1 wcale nie jest taki duży jak na 44mm .Na mnie leżał jak w pysk strzelił. U50 bedzie za mały tak se myślę. Jak juz to mieli jakiś damski zrobić  gdzieś ok.36-8mm.

Zgadzam się w 100%. 

Charakter tego zegarka, czyli rasowy toolwatch, jednak determinuje to że powinien być w słusznym rozmiarze.

Ja nosiłem na nadgarstku 17cm U1 i w żaden sposób nie wydawał się za duży czy przytłaczający. On ma z tego co kojarzę dość przystępny L2L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, HaveFun napisał:

Jest juz filmik na YT

Drugi od 5 min i 22 s

 

 

W dalszym ciągu mam nieco mieszane uczucia jeżeli chodzi o grubość bezela i wskazówek. Zostawili takie same a zegarek jest zmniejszony.

Z cieńszym bezelem zegarek dostałby wizualnej "lekkości".

Niemniej kusi by go kiedyś sprawdzić zwłaszcza, że tęsknie po sprzedaży swojego U1.

 

PS. Stan skóry rąk pana na druim filmie to jest jakiś dramat. Wmiotować się chce jak na to patrzę. Zresztą częsta przypadłość jak się ogląda recenzje. Nie rozumiem jak można nie dbać o dłonie jak się takie rzeczy nagrywa?!


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do recenzji powinien mieć białe/czarne rękawiczki - tak robią profesjonaliści, nie ma plam na zegarku, a i niedostatki urody można ukryć :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pojawił się mniejszy Sinn U50. Pytam znawców tej marki - gdzie najlepiej go nabyć?

 

Czy on ma jakąś regulację zapięcia?

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepiej bezpośrednio u producenta. Szybko i sprawnie. W tej chwili są nowego typu zapięcia, z regulacją mikro. Nie ma potrzeby docinać paska na wymiar, można zostawić zapas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie na pasek silikonowy w U50 jest starego typu - nie ma regulacji w zapięciu.
Motylkowe do silikonu ma standardowe dwa stopnie po każdej ze stron.

 

IMHO te zapięcia są nieproporcjonalnie grube i wielkie w stosunku do koperty U50. W U1 jeszcze jakoś to wygląda, ale nie w U50. Dlatego ja wezmę U50 tylko na bransolecie.

Edytowane przez machlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie  duże ( nie motylkowe ) też ma regulację. Nie piszę tu o tym podwójnym małym.

Przynajmniej tak jest w UX.....

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mówię, że w U50 tak nie jest. Z jakiegoś powodu zastosowali zmniejszone zapięcie w stylu dawnych z U1 bez mikroregulacji w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym dobrze zrozumiał. Jest jakaś regulacja w zapięciu w nowym U50 z wersją na bransolecie czy też jej tam nie ma?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.