Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Obcuję z nim od rana i już wiem, że to dobry wybór. Jest dokładnie taki jak moje wyobrażenie o nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KRZYSIO napisał:

Zapadła decyzja, która zmieniła kolejność zakupów. :) 

20200804_090920.jpg


A jednak?

I to jest bardzo dobra decyzja!

Te U1 są przereklamowane 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła się tylko kolejność, ale jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko te gumy docinać, ale już zakupiłem kolejną w czarnym kolorze  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie. U mnie niszczenie tak szybko nie przebiega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha wiedziałem że tak będzie, czytelność i szkło z mega AR robią robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wziąłeś UX zamiast U1? Kwestia ceny , dostępności czy po prostu zmiany zdania ? Bo chyba na początku planowałes tego drugiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnośnie tego UXa. Kwarc, znaczy, że na baterie; wypełniony olejem, zatem zapewne opory towarzyszące pracy zegarka większe, a tym samym większe zużycie energii. Jaki jest zatem częstotliwość wymiany baterii oraz czy do takiej operacji trzeba posiadać jakieś specjalistyczne narzędzia/czy musi być dotrzymana procedura serwisowa zalecana przez producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, proki1971 napisał:

A dlaczego wziąłeś UX zamiast U1? Kwestia ceny , dostępności czy po prostu zmiany zdania ? Bo chyba na początku planowałes tego drugiego ?

Nie wziąłem zamiast, zmieniłem tylko kolejność :)

Godzinę temu, arturzbsk napisał:

Bateria 7 lat i tylko u producenta. Wymiana oleju, ponoć tarczy i wskazówek. 

Tarczy i wskazówek odkąd zmienili rodzaj stosowanego oleju już nie wymieniają.

Wymianie podlega bateria, olej i uszczelki. Jak Kolega napisał najlepiej to zrobić w Serwisie SINN-a :)

Tam też wykonują próbę szczelności - 5000M to nie pikuś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie koszty takiej operacji ???? No i wytłumaczcie mi dlaczego on droższy od automatu U1?

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na WUS i tam ktoś wspomina, że wymiana baterii zajęła 8 miesięcy, z czego transport z i do USA kilka dni. To było jakoś w 2016, mam nadzieję, że trochę się skrócił od tamtej pory czas serwisu ;)

Koszt wymiany baterii z wymianą wskazówek, uszczelek, oleju podają w okolicy 320 dolarów (przykład właściciela zegarka z USA) + koszt przesyłki, który swoją droga był horrendalny, bo całość z serwisem wyszła około 500 USD. Bez wymiany wskazówek koszt będzie zapewne niższy.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siejcie paniki Panowie. Sytuacja ma miejsce raz na 7 lat. Ciekaw jestem kto z nas trzyma przez 7 lat jakikolwiek zegarek :)

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą dostałem maila, że moje zamówienie powinno zostać dostarczone do AD w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny podają Niemcy. Dochodzi do tego koszt przesyłki z Polski a ten jest niemały, chociaż dziś w cenniku DPD pojawiły się promocyjne ceny ok 40zł. Co do terminów to bywa różnie i nigdy nie wiadomo. Prawda jest taka, że to nie będzie szybko, ale przecież nie opieramy się w większości tylko na jednym zegarku :)

Zegarek swoim wyglądem rekompensuję wszelkie niedogodności. Co prawda prościej jest serwisować U1, ale to też kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana baterii co około 7 lat, tylko u Sinna w serwisie. Koszt około 1200 zł  z przesyłką.

Olej powoduje, że wskazówka sekundnika czasami cofa się. Po za tym same zalety tego rozwiązania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym cenniku jest napisane, że serwis zegarka w wersji HYDRO to 220Euro. Faktycznie mój błąd.

Wskazówka sekundnika faktycznie drga, bo olej stawia opór. Za to całość wygląda magicznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.