Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2020 o 19:34, Obłomow napisał:

Mam pytanie do użytkowników Sinna z werkiem Lemania 5100, bo takowy był kiedyś montowany w chronografach Sinna. Jak Wam się sprawuje ten mechanizm i przede wszystkim jak wygląda kwestia serwisu w Polsce? Jest to możliwe czy tylko wysyłka do Niemiec? Warto w ogóle jeszcze kupować zegarek z tym już nieprodukowanym mechanizmem?

 

 Serwisowałem w Warszawie Orfinę(PD)  na Lemanii 5100 .jak najbardziej jest to do zrobienia choć werk droższy w serwisie niż Lemania ze Speedmastera..

W dniu 12.10.2020 o 22:50, Obłomow napisał:

A jaki może być koszt takiego serwisu w Polsce?  W 1000 PLN można się zmieścić?

 

Ja przekroczyłem 1000 ,ale pęknięta była sprężyna naciągu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to dziwne, że wyższa cena skoro to takie same mechanizmy - jeśli mowa o Speedmaster Mark 4.5. Ja się przymierzam do Tutimy z takim werkiem. Z usługi jesteś zadowolony? Możesz podać namiary tak na wszelki wypadek? 

Na stronach niemieckich życzą sobie bardzo słono bo 400 - 500 EUR za konserwację. Ze względu na częste wykorzystanie w Sinnach i Tutimach jest tam jeszcze kilka zakładów specjalizujących się w Lemaniach 5100.

Edytowane przez Obłomow

Hutnik Nowa Huta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A mi wróciła faza na 356 Sa, ale na razie coś ciężko się dogadać z Sinnem, żeby zrobili mi wersję z pełnym deklem, jak w wersji szkiełkowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KRZYSIO napisał:

Nie są też skłonni do żadnych negocjacji nawet na kilka Euro :( 

A może lepiej rozmawiać z AD?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej tylko jest mały problem. Mianowicie pośrednicy nie oferują na tę chwilę opcji zegarka na bransolecie, tylko na gumie.

Natomiast ja mam już zegarek na gumie i chcę wyłącznie na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
A to ciekawe. Co odpisali?
Niby nie mają takiego zestawienia w ofercie, ale to chyba nie jest problem wziąć pełny dekiel i przejechać go szczotką jak np. w 836.
Mam wrażenie, że już tak się rozrośli, że nie chce im się bawić w spełnianie fanaberii, które kiedyś realizowali od ręki.


Odpisali żebym napisał do ich działu sprzedaży czy da się załatwić. Takiego modelu nie maja w ofercie ale musiał być bo jest jako nowa, taka wersja jak szukam na chrono24


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMA5NGw.jpg

 

 

@Jash wspomniałeś o 356 i teraz znowu zacząłem się zastanawiać... :D Może by tak zamienić 103 na 356? :ph34r:

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.09.2020 o 11:21, onefspeed napisał:

 

Bardzo trudno zachować spokój kiedy ktoś traktuje usera jak idiotę. :)

(bold ode mnie)

 

 

thank you for your E-Mail.

 

We are very surprised about the streaks on or under the glass and are sure that the watch was not sent in this condition to you. The watches are carefully packed by us and usually completely covered with a protective film. Sometimes the watchmakers stick a round of barely visible athesion film on the glass to protect it. Please check whether it is not a film that is still on the glass. If you still have the impression that the inside of the glass has streaks, we will be happy to send you a UPS return label so that you can send the watch in to check and fix the problem.

 

With kind regards

Joachim Simon

Sinn  customerservice

 

Ale kierunek mają dobry.

 

Nadszedł moment oddania sprawiedliwości oficjalnemu serwisowi Sinn'a.

 

Zegarek wrócił w tym tygodniu (od sierpnia trochę cała przygoda trwała).

  • szkło wymienione na nowe,
  • gwarancja przedłużona o czas serwisowania,
  • przesyłka plus usługa - 0.00 EUR

W tzw. międzyczasie zrobiłem inne obsesyjno-kompulsyjne zakupy zegarkowe, ale tu już inna historia. :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak długo, dobrze, że z happy endem :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem na pasku, bo wczoraj odesłałem bransoletę, a nowa już jest w drodze do mnie. Nieco ponad miesiąc czekania, gdy mają problem z wyrobieniem się z aktualnymi zamówieniami, to IMO całkiem spoko. :)


50524313127_00d039cfd3_h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
5 minut temu, poiuyt napisał:

Szykują się kolejne w tym roku nowości, w tym chyba jakaś wariacja na temat 103.

 

583992562_122714324_3578575215521810_3724172268780681961_okopia.jpg.c045781ee5272e10a565b30dd951b82a.jpg

zdjęcia nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9a0d9599759689ca2dac5ea4c62b9d89.png


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELRVJ4z.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ono nigdy nie zrobiło się większe :)

Wspaniały zegarek - piękne strzykawki - uwielbiam ten styl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, satanic napisał:

Żeby to chrono było odrobinę większe.

 

Czy nosiłeś kiedyś dłużej (przez powiedzmy miesiąc) mniejszy niż 43-44mm zegarek?

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.