Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.11.2020 o 14:56, dodge66 napisał:

5Pw0xLK.jpg

 

 

Dzięki! Wskazówka jest oryginalna, to tarcza była wymieniona na niebieską za zgodą Sinn'a :) Chyba szybko się nie znudzi, ale będę pamiętał ;)

 

 

O proszę, w sumie nie powinno mnie to zaskoczyć bo Sinn jest dość elastyczny jeżeli chodzi o zmiany na życzenie, ale jednak zazwyczaj klienci zmieniają tylko wskazówki :) Świetnie to wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt nie pozbywa się jakiegoś Sinna😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2020 o 17:23, Kobuz napisał:

O proszę, w sumie nie powinno mnie to zaskoczyć bo Sinn jest dość elastyczny jeżeli chodzi o zmiany na życzenie, ale jednak zazwyczaj klienci zmieniają tylko wskazówki :) Świetnie to wyszło.

10 godzin temu, poiuyt napisał:

Raczej był. Teraz na takie ekstrawagancje nie ma szans.

 

Zmiana tarczy miała miejsce w kwietniu 2018, obecna polityka Sinna już nie pozwala na takie życzenia :unsure:

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca 857-ka jest ze mną, dalej jestem nią oczarowany jak w dniu dostawy. Przed zakupem naczytałem się o tym jak dobrze są wyregulowane mechanizmy w Sinn-ach, jednak ten przeszedł moje oczekiwania. Zegarek noszony codziennie przez 16h i nocą odkładany koronką do góry, po miesiącu przyśpieszył o niecałe 4s, Według aplikacji watchcheck jest to +0,3spd. Koronkę zmuszony byłem odkręcić tylko raz, aby przestawić datę o jeden dzień do przodu. Tak jak na początku odczytywanie godziny jest super łatwe i przyjemne. Parę razy złapałem się na tym że spoglądam na zegarek o wiele za często i zadługo. Nie udało mi się (na razie) zarysować tegimentacji, pomimo kilku spotkań z futrynami. Na papieże ma 43mm ale na nadgarstku wygląda na znacznie większy. Zegarek również leży płasko i bardzo dobrze. Sam pasek jest również super wygodny. Pomimo swojej grubości po tygodniu ułożył się i pasuje idealnie. Bezel ma 60 kilknięć i miły mechaniczny klik.

IMG_20201204_1355095.thumb.jpg.ba0209618dc491d457fd6cacb8d32b72.jpg

Na razie dopatrzyłem się tylko dwóch drobnych (bardzo drobniutkich) wad. Luma pomimo że jest bardzo intensywna zaraz po naświetleniu, to bardzo szybko gaśnie. Jest gorsza do tej stosowanej w nurkach od Seiko, niestety tylko do niej mam porównanie. Drugie to napis SUG pomiędzy uszami na godz 6, trochę mnie drażni. Jednak to już moje subiektywne poczucie estetyki. Z napisem poradzę sobie po przez dokupienie bransolety i jego zamaskowanie :)

Jeśli znajdę jakieś minusy (albo i nie) to napiszę, jednak wszystko wskazuje na to że następny zegarek też będzie z Frankfurtu. Na koniec jeszcze zdjęcie lumy. Wygląda świetnie, puki nie zacznie gasnąć.

IMG_20201117_1609089.thumb.jpg.3ae9b32dd610de9a5f6638d10361cb6c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie brałeś jeśli można wiedzieć.

 

A dziś mój.

 

 

IMG_20201206_122435~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDp55jZ.jpg

 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za dużo niebieskiego na raz jak dla mnie, ale o gustach się nie dyskutuje  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właście to mi się w nim podoba :D Ale można przełamać niebieskość czerwonym paskiem ^_^

 

VIWR2O0.jpg

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, satanic napisał:

Na gumie jest dobrze.

 

Tak też sądzę ;)

 

14 minut temu, arturzbsk napisał:

T2 bardzo mi się podoba, ale jakby był odrobinę większy...

 

T1 jest większy, wygląda niemal identycznie i do tego jest nadal w produkcji: https://www.sinn.de/en/Modell/T1.htm. Tylko WR ma nieco mniejsze :lol:

 

106477188_3232648146781187_6650240659300

 

Niestety w sprzedaży nie ma już niebieskiego T1B:

 

xT1_B.jpg.pagespeed.ic.ry4jDFCGdH.jpg

 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właście to mi się w nim podoba Ale można przełamać niebieskość czerwonym paskiem
 
VIWR2O0.jpg&key=2b321c1209dc56fdb779bf76245ed3e8d39f447a164e265a4aa2222444ac0600
 
 
Taki żółwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, satanic napisał:

Gdzie brałeś jeśli można wiedzieć.

 

A dziś mój.

 

 

IMG_20201206_122435~2.jpg

We wrzecionie czasu, płatność przelewem. Wyszedł taniej niż bezpośrednio z Frankfurtu, jednak parę stówek drożej niż Urhisntinkt (po zniżce 30eur za przelew). Wolałem płacić w PLN, Żona ma wgląd do konta z EUR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Znalazłem tu fajną cenę z kodem.

 

 

Screenshot_2020-12-06-20-24-16-868_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę spoko cena, z tym kodem to najniższa jaką widziałem za nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja załatwiłem przez email. Zawsze warto napisać, poza ceną czas dostawy był spoko. Po 10 dniach od zrobienia przelewu z zaliczką miałem zegarek w domu. Na allegro sprzedający ma dodatkowe opłaty stąd też może wynikać różnica ceny. Nie bez znaczenia są też różnice walutowe i moment w "roku rozliczeniowym". Czasami sprzedający schodzą z marży żeby spełnić normy sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejszy i ładniejszy brat U50 - nazwa idealnie spasowana do mojego wieku :lol:

68fed33e90602d8071974adce627f022.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KRZYSIO napisał:

Mniejszy owszem, ale czy ładniejszy :)

Nie ma znaku zapytania, to oznacza tezę ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do U50 bandy :) 

 

IMG_9302.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam luźne przemyślenia. Ja jestem zwolennikiem U1 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.