Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega wyżej zbiera na Cartiera.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, mario1971 napisał:

Czy ja wiem? @satanic, @Dorian06 i paru uprzejmych "kolegów" znowu będą pisać o damce itp. :lol:

+ @rafalmosty😉 

Mariusz, zostaw na bazarku. Jak czytam forum, to damki też mają wzięcie😉 kwestia czasu i klienta. Jak ma być sin, to jak napisał @satanickup U1. Ale widzę, że serce bardziej ciągnie do nowego suba😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rafalmosty napisał:

+ @rafalmosty😉 

Mariusz, zostaw na bazarku. Jak czytam forum, to damki też mają wzięcie😉 kwestia czasu i klienta. Jak ma być sin, to jak napisał @satanickup U1. Ale widzę, że serce bardziej ciągnie do nowego suba😉

Łoooooaaaaaaaaaa (głośny ziew) -_-

 

kaczuszka.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał:

Łoooooaaaaaaaaaa (głośny ziew) 

Uderz w stół😎 chyba, że lupka nie jest warunkiem koniecznym nowego drivera😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vdUeo3f.jpg

 

ZZtNnRF.jpg

 

4 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

 

Chyba nigdy nie widziałem WuH'owej wersji na rynku wtórnym, a wygląda ciekawie :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, dodge66 napisał:

Chyba nigdy nie widziałem WuH'owej wersji na rynku wtórnym, a wygląda ciekawie :)

 

Nie jestem tylko pewien, czy ten model/wariant powinien mieć koniecznie aż 43mm średnicy...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Nie jestem tylko pewien, czy ten model/wariant powinien mieć koniecznie aż 43mm średnicy...

 

Limitka WuH bazuje na 836, ale jest też mniejszy bliźniak w różnych wersjach i limitacjach - 556: https://www.sinn.de/en/Instrument_Watches/556.htm ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dodge66 napisał:

 

Limitka WuH bazuje na 836, ale jest też mniejszy bliźniak w różnych wersjach i limitacjach - 556: https://www.sinn.de/en/Instrument_Watches/556.htm ;)

 

Wiem. Ale to wszystko (dla mnie) trochę ni w 5, ni w 9 - jeden za mały, drugi za duży. "Mój" ulubiony rozmiar to 40-41, maks. 42. Żebym myślał o czymś większym, to musi być jakiś szczególnie mi pasujący do dużego rozmiaru zegarek (vide: Anonimo). Akurat do tego modelu widziałbym zero okienka daty (ten warunek jest spełniony w jednym z wariantów) i dokładnie 41mm. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd tarczy fajny, ale to straszny grubas ze względu na to że koperta w przekroju jest prostokątna i nigdzie tej grubości nie "traci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły Sinn U1 ma 14,7 mm, a tu przy chrono 15mm to ja wiem czy grubas🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, każdy ma swój nadgarstek i upodobania, ale po zdjęciach śmiem twierdzić, że 936 nosi się jak grubsze Fortisy. Płaski dekiel, płaskie szkiełko i pionowe boki koperty = krążek hokejowy.

Sinn-936-Chronograph-aBlogtoWatch-11-470x470.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam markę ale chrono od Sinn to koszmarne grubaski, które tracą swój urok :(

757 był moim marzeniem przez prawie 10 lat. Po kontakcie osobistym miłość zniknęła tak samo szybko jak przyszła i dziś jestem wolnym człowiekiem :)

 

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z U1000,  miłość od pierwszego zobaczenia, jednak jego grubość skutecznie mnie zniechęciła (i cena)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolega @Kobuz o tyle, ze podzielenie tej koperty zamiast pionowych prostych scianek daloby wizualnie lepszy efekt a zegarek nabralby lekkosci.

Z drugiej strony mam wrazenie, ze Sinn trzyma sie estetyki tool watchy i te zegarki maja byc czolgowato-klockowate, taki juz ich urok.

Mechanizm w przypadku modelu 936, ktory wrzucilem to niby in house SZ05 ale tak naprawde baza jest Valjoux 7750, ktory nie nalezy do chudzinek.

Ze wszystkich zegarkow z tym mechanizmem, ktore widzialem nie kojarze niczego ponizej 13,5 - 14 mm wiec tragedii nie ma tym niemniej to klocek.

 

Sinn 936:

 

Sinn-936-Chronograph-Watch-07.jpg

 

 

Longines Master Series Moonphase Chronograph:

 

Longines-Master-Collection-Moonphase-000

 

Roznica w wizualnym odbiorze koperty jest oczywista.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, mam wrażenie że nawet niektóre 103 o grubości 17 mm (!) nosiłyby się "lżej". Ale kto wie jak jest w rzeczywistości, może zegarek wygląda tak fajnie że się zapomina o jego kształcie. Choć chyba do największych sukcesów firmy nie należy, bo na grupach na FB nie widziałem go ani razu, poza zdjęciami z przymiarek w siedzibie firmy. Za to 836 bez chrono się parę razy pojawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kopercie 43 mm nie jest źle.  Fajne takie klocki :) 

 

Potwierdzę to inną marką Zelos HH 2:)

 

X3p15cS.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kornel91 napisał:

Przy kopercie 43 mm nie jest źle.  Fajne takie klocki :) 

 

Potwierdzę to inną marką Zelos HH 2:)

 

X3p15cS.jpg

 

Nie jestem w stanie, nawet jak się wysilę, zrozumieć co jest przyjemnego w noszeniu takiego odważnika...ale wiem, że są różne zboczenia czy fetysze ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek o to to każdy ma inne fetysze :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś poszukuje bransy? :)

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, poiuyt napisał:

Jak ją kupowałeś na watchbuys za 430$, to przepłaciłeś o ładnych kilka stówek :)

 

Dostałem ją z zegarkiem :P


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.