Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za podpowiedzi. Zerknę też w takim razie na 856 i zobaczymy co z tego wyniknie ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, satanic napisał(-a):

Zobacz lepiej 836.

Zdecydowanie bardziej trafia w mój gust (od 856), a i różnica w cenie to tylko 60E, szkoda że teraz kurs mocno niekorzystny. No i chyba wolę pójść w używkę w takim razie.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to ciągle go mam... ;) c09ede61f4cf103aa0714ce0b0e26493.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, proki1971 napisał(-a):

Daj Mariusz dobra cenę to pozbawie Cię kłopotu 😜

Poszło priw :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

104 jest fajna ale zewnętrzny antyrefleks to jest dramat - na drugi raz bym się zastanowił czy warto brać.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

104 jest fajna ale zewnętrzny antyrefleks to jest dramat - na drugi raz bym się zastanowił czy warto brać.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

104 jest fajna ale zewnętrzny antyrefleks to jest dramat - na drugi raz bym się zastanowił czy warto brać.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

104 jest fajna ale zewnętrzny antyrefleks to jest dramat - na drugi raz bym się zastanowił czy warto brać.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna sztuka, w wersji RS ten czerwony sekundnik jest wisienka na torcie - niech sie dobrze nosi!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
4 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

Swietna sztuka, w wersji RS ten czerwony sekundnik jest wisienka na torcie - niech sie dobrze nosi!

 

 

Dzięki, też wyszedłem z takiego założenia. W sensie na którąś z wersji z jednolitą kolorystyką wskazówek pewnie bym się nie zdecydował... I tym sposobem, po moich przygodach z zakupem pewnej 104ki, w końcu jednak Sinn pojawił się u mnie, choć ostatecznie z innym modelem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki @fidelio, w prostocie siła :) Widzę, że znacznie ograniczyłeś kolekcję - 556 zastąpi pozostałe zegarki?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
2 godziny temu, dodge66 napisał(-a):

Gratki @fidelio, w prostocie siła :) Widzę, że znacznie ograniczyłeś kolekcję - 556 zastąpi pozostałe zegarki?

 

Dzięki. Nie, jest jednym z tych kilku, które sobie zestawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

556 ma coś w sobie :) 11 lat temu jak kupowałem swojego, tu na forum koledzy stwierdzili że to zegarek który się szybko nudzi i zmienia właściciela... No i jak pisałem było to 11 lat temu :) a Sinn ma dożywocie. Nie jest najdokładniejszy, szybko się rysuje, ale idealnie leży i kocha wszelkie paski ze skóry i NATO. Te 39 mmm to optimum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fidelio napisał(-a):

 

Rafał, wybrałeś tego, nad którym sam się zastanawiałem, gdyby nie te 38,5mm to już dawno byłby u mnie :D Gratulacje.

4 godziny temu, fidelio napisał(-a):

 

Dzięki, też wyszedłem z takiego założenia. W sensie na którąś z wersji z jednolitą kolorystyką wskazówek pewnie bym się nie zdecydował... I tym sposobem, po moich przygodach z zakupem pewnej 104ki, w końcu jednak Sinn pojawił się u mnie, choć ostatecznie z innym modelem 😉

I znowu podobnie jak u mnie, dwa razy robiłem podejście do 104, raz czarnej, teraz białej, ale niestety stan nie był dla mnie zadowalający i wyląduje coś zupełnie innego :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szybko się nudzi" jest bardzo indywidualne, jesteś tego przykładem @Darecki

Edytowane przez marcinw7982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twlGxlx.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnej daty nie znam, ale raczej będzie to w przyszłym miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

Jednak zostaje? ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

Jednak zostaje? ;)

Nikt go nie chciał, to przynajmniej na ten moment zostaje. Idzie wiosna, założę czerwoną gumę i będzie jak ta lala :D


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nikt go nie chciał, to przynajmniej na ten moment zostaje. Idzie wiosna, założę czerwoną gumę i będzie jak ta lala :D

Daj na pw. jaka ostateczna cena to może zaryzykuje ten mały rozmiar 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, gruby2000 napisał(-a):

Daj na pw. jaka ostateczna cena to może zaryzykuje ten mały rozmiar 😀

Poszło :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.