Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, arturzbsk napisał(-a):

Miałem Trzy Sinny, każdy bez Tegimentu, żadnego nie zarysowałem. ;)

 

Też prawda. Ja miałem 3 Sinny bez T i nie udało mi się zarysować.

Kwestia indywidualna i jak kto użytkuje zegarki. Jak ma to być jedyny zegarek to wiadomo, że szansa na rysy większa.

Ja wychodzę z założenia, że jak jest opcja zamówienia w pełnej tegimentacji to lepiej ją brać niż nie, zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenie i fajna niespotykana opcja.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. W końcu nawet diamenty się szlifuje by uzyskać brylanty. Kropla drąży skałę. Mam tę nieprzyjemność, że w moim ukochanym zegarku udało mi się zarysować szafirowe szkło. Powłoki DLC też łapią rysy, tak samo stal hartowana nawet na 67HRC. Niemniej ja również wybrałem wersję z Tegimentowaniem.
A jak naprawdę nie chcecie ogladać Rys to nie jeździjcie w Tatry. Proste.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna wada tegimentowej - Sinn nie oferuje usługi odświeżenia elementów tegimentowanych.

Jest jedna wada tegimentowej - Sinn nie oferuje usługi odświeżenia elementów tegimentowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy że "spa" dla zegarka, jego zewnętrznej powłoki nie jest możliwy?

Czy można to zrobić poza serwisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Ux w 41 mm 😍😍😍 to byłby sztos i świetna alternatywa dla ux i seiko tuna.🐟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2021 o 19:40, poiuyt napisał(-a):

Co wy tu opowiadacie? Sinny bez T rysują się od samego patrzenia, a jak ktoś ma na bransolecie, to już w ogóle - rysy złapie od rękawa bluzy czy od dotknięcia zapięciem blatu biurka.

 

Miałem U1 bez tegi.

Miałem EZM3F bez Tegi.

 

Po kilku latach ani jednej (!) rysy nie miały. Trzeba się serio postarać albo nie szanować zegarków aby je porysować 😎


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia wiary, tylko poszanowania zegarka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, poiuyt napisał(-a):

 

Pytanie, co rozumiesz pod pojęciem "porysować". Jeśli twierdzisz, że po kilku latach zegarek wygląda jak nowy, to wybacz, ale nie uwierzę. Chyba że nie bierzesz pod uwagę powierzchownych rysek (włosowatych, czy jak one są na forum określane), to wtedy ok.

 

Struktura stali w modelu takim jak U1 czy EZM3F jest taka, że nie ma włosowatych takich jak na polerowanych kopertach. Tak więc podtrzymuję, że nie miałem ich wcale 👌


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od użytkownika i przeznaczenia zegarka. Niemniej jednak faktem jest, że powłoki ochronne jak Tegiment utrudniają pojawienie się włosowatych i "biurkowych" rys.

 

Tymczasem 103 :)

 

 

H1zRqlr.jpg

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T2 :)

 

7RG09eN.jpg

 

6FSbFoi.jpg

 

P1uPf5b.jpg

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... taki szarak też byłby ciekawy :ph34r:

 

FSlPZbP.jpg

 

Albo zieleniak :D

 

4zi2R2L.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Trzeba to przyznać. Bransoleta leży i się kurzy. Zawsze z chęcią wracam do takiego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, satanic napisał(-a):

Najlepszy zestaw👍👌

Przyznaje, cieszy oko 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.04.2021 o 13:40, poiuyt napisał(-a):

Kiedyś się zastanawiałem, jak sinnowe nurki prezentowałyby się w doksowych barwach - pomarańczu i żółci.

 

W tych kolorach pojawiły się limitki U1 Roberto, po 50 sztuk:

 

3_robertos-jpg.15123055

 

sinn_u1_juwelier_roberto_limited_edition

 

fb_img_1545885907215_1545890162211-jpg.1

 

fb_img_1545883924414_1545890180259-jpg.1

 

Żółty wygląda atrakcyjnie :)

 

5c9n2ftlbob41.jpg

 

@satanic ma (miał?) takiego w kolorze türkis :)

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.