Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż.... EZM1 to to nie jest, ale panda chyba zawsze mile widziana. Największa nowość - ceramiczna luneta. Sinn 103 Klassik 12.

86824994_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2021-09-01092955_bmp.jpg.6fe6231340e3394b2b647d5a1576d109.jpg

 

Poza tym, rozmowa o klasycznych referencjach z Michele Tripi, czyli Vintage Sinn Collector:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oczywiście zapomniałem sprawdzić, ale porównując newsy o U50 z zeszłego roku to jego cena nie uległa zmianie.

 

Z innych wiadomości: do modeli 104 i 105 można zamawiać gumowe paski "dopasowane" do koperty (jak m.in. w serii U), pojawiło się też nowe małe zapięcie do gumowych pasków.

 

Poza tym, to nie koniec nowości na ten rok, w październiku zostaną przedstawione 3 nowe modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, poiuyt napisał(-a):

Jakoś nie pasuje mi ceramika w sinnach, ale panda ciekawa, tylko to już taki elegancik.

 

17 mm grubosci - chyba mam za waskie mankiety zeby takie eleganty nosic :P Zegarek wizualnie swietny (i wiem co masz na mysli o eleganciku) ale jak taka cegle sie nosi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar koperty nie przeraża tylko jej wysokość.  Pod mankiet się raczej nie schowa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie dublować wrzucam link do moich przymiarek Sinnow:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne przymiarki, chrono kozak o U1 nie piszę bo mam i tak na gumie jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, Arktis jest swietny 👍

Na zywo robi piorunujace wrazenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Żeby nie dublować wrzucam link do moich przymiarek Sinnow:

 

 

Ciekawe spostrzeżenia co do U50, jeżeli bym faktycznie planował ten model lub coś nowego w tej kopercie to będę się musiał zastanowić i poprzymierzać. Może te proporcje tarczy do lunety nie są jednak takie idealne jak myślałem.

 

Arktis to jeden z moich ulubionych modeli, ale jak już to tylko oryginał (41mm). Błyszczący nurek z piękną tarczą ze szlifem słonecznym w tym rozmiarze to już lekka przeginka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wkleilem zdjecie z U50 na tle calej sylwetki - jest to absolutne minimum, z jakim czulbym sie znosnie (i to mimo, ze lubie male zegarki). Diver / tool watch w tym designie IMO nie moze byc jednak tak maly, wolalbym cos wiekszego. Majac do wyboru U50 i U1 bralbym dla siebie ten ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, poiuyt napisał(-a):

U50 ma spaprane proporcje i było to już jasne od pierwszych zdjęć po jego zaprezentowaniu. Niestety nie odchudzili bezela i wskazówek, pozostawiając je na poziomie U1, i efekt jest nie najlepszy.

 

Chyba nie do końca masz racje. 

Wydaje mi się, że z pierwszych zdjęć tak właśnie było ale finalnie jednak proporcja została zachowana.

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U50 ma spaprane proporcje i było to już jasne od pierwszych zdjęć po jego zaprezentowaniu. Niestety nie odchudzili bezela i wskazówek, pozostawiając je na poziomie U1, i efekt jest nie najlepszy.
A mnie się U50 mega podobał, tylko był dla mnie trochę za mały...3c258586b53cd1c5a289cb6d7c141f97.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel wizualnie grubszy w U50, podobnie wskazowki. Jest coś w tym, co mówi @poiuyt:

 

3E6FE142-0350-4275-9149-E90BA50052FA.thumb.jpeg.647a000459b3711d14de479b9d438e38.jpeg

 

6936E3B5-D7F5-49D9-AF6E-C50CB0838AE7.thumb.jpeg.2711cd3c26fdf6e95f1cde21930c5196.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Bezel wizualnie grubszy w U50, podobnie wskazowki. Jest coś w tym, co mówi @poiuyt:

 

Jak zawsze pewnie ze szczegółowym wyjaśnieniem i rozpykaniem na atomy możemy liczyć na kolegę @machlo :)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki gif zrobiony na kolanie. Rendery obu modeli są nieco pod różnymi kątami, ale ogólny pogląd na proporcje nadal można mieć.

 

 

ezgif-6-ad325d38960a.gif

Edytowane przez machlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wskazowki sa tej samej grubosci a bezel relatywnie grubszy w U50, tak jak obstawialismy, dzieki @machlo.

 

Zeby nie byc malkontentem - jak dla mnie na zywo U50 robi niezle wrazenie tylko po prostu jest maly i tarcza jest niewielka.

O ile relatywnie grubszy bezel bym przezyl to bardziej mi przeszkadzaja ciut za grube wskazowki i nackana tarcza (wielkosc i ilosc tekstu).

Tym niemniej Jesli mamy niewielki nadgarstek to nosi sie naprawde niezle (grubosc) - to fajny zegarek, ktory mogl byc swietny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, poiuyt napisał(-a):

Miał ktoś U50 i EZM3(F)? Ciekawe, jak wypada porównanie wielkości, bo na papierze oba mają 41 mm.

 

Obecny! :) 

 

Oba są rewelacyjne i jak dla mnie wymieniłeś dwa ich najlepsze modele.

U50 zdecydowanie mniejszy i delikatniejszy w odbiorze od EZM3F. Ten drugi zdecydowanie grubszy. Niemniej jednak też się dobrze nosi.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie modele na podstawie zdjęć to gratuluję pomysłu :) 

Bezel w U50 nie jest niestety grubszy względem U1, za to koperta odchudzona rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KRZYSIO napisał(-a):

Jak oceniacie modele na podstawie zdjęć to gratuluję pomysłu :) 

Bezel w U50 nie jest niestety grubszy względem U1, za to koperta odchudzona rewelacyjnie.

Ale jest optycznie mały na nadgarstku +18. Wiem , bo miałem 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.