Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

T2
 
pSZqWL3.jpg&key=3768df58eefdbdf7f9c058c179c88fa83c06747f2b3badabbce4baba38c5cc2b

T2 są świetne, miałem i żałuję że się pozbyłem. ETA czy Soprod?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Nuter napisał(-a):

T2 są świetne, miałem i żałuję że się pozbyłem. ETA czy Soprod?

 

Soprod :) Podejrzewam, że ten egzemplarz jest Tobie bliżej znany - czerwony sekundnik ;)

 

uDSghZM.jpeg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjj!!!! to mój!!! (był...)

kurcze unikat :)

wspaniały zegarek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dodge66 napisał(-a):

 

Soprod :) Podejrzewam, że ten egzemplarz jest Tobie bliżej znany - czerwony sekundnik ;)

 

uDSghZM.jpeg

Dodge, podtrzymuję zdanie, choćbym miał obie nerki sprzedać, to chętnie utrzymam zegar w klubie ;) Jest po prostu piękny. Do dziś pluję sobie w brodę że nie kupiłem T2B jak był jeszcze dostępny. Tylko U50 B albo UX mini mogą tę gorycz osłodzić 🤣

Edytowane przez Kobuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2021 o 22:01, Nuter napisał(-a):

ajjj!!!! to mój!!! (był...)
kurcze unikat :)
wspaniały zegarek

 

Jedyny w swoim rodzaju, dosłownie :)

 

W dniu 15.10.2021 o 23:04, Kobuz napisał(-a):

Dodge, podtrzymuję zdanie, choćbym miał obie nerki sprzedać, to chętnie utrzymam zegar w klubie ;) Jest po prostu piękny. Do dziś pluję sobie w brodę że nie kupiłem T2B jak był jeszcze dostępny. Tylko U50 B albo UX mini mogą tę gorycz osłodzić 🤣

 

Na razie nie planuję sprzedaży... ale będę pamiętał ;)

 

X4AqNAP.jpg

 

siXPKoj.jpg

 

 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Na razie nie planuję sprzedaży... ale będę pamiętał
 
X4AqNAP.jpg&key=f7baa3ce0c17c0968ff3674002bf611e2eab4cbebb2d3ebde3202222b7d96606
 
siXPKoj.jpg&key=04c5b6751f5002ee3f94d08b151ab2422ad796c346965892e6ff2d4bdae42f6d
 
 

no no wiesz gdzie mnie znaleźć :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Na razie nie planuję sprzedaży... ale będę pamiętał
 
X4AqNAP.jpg&key=f7baa3ce0c17c0968ff3674002bf611e2eab4cbebb2d3ebde3202222b7d96606
 
siXPKoj.jpg&key=04c5b6751f5002ee3f94d08b151ab2422ad796c346965892e6ff2d4bdae42f6d
 
 

no no wiesz gdzie mnie znaleźć :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle japońska filia Sinna wypuszcza nietuzinkową wersję limitowaną. Tym razem jest to 556.F-4, wyprodukowany w liczbie 100 sztuk model z okazji wycofania ostatniej eskadry myśliwców McDonnell Douglas F-4 Phantom.

 

Sam jakoś wielkim fanem zegarków limitowanych, a zwłaszcza z logotypami nie jestem, ale to mi się po prostu podoba :)

 

29_sp.thumb.jpg.28b2594dbcc5d2f482b849ff638deaa3.jpg

 

Więcej na: https://sinn-japan.jp/ (swoją drogą gorąco polecam archiwum ich limitek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dorzucam nadchodzący model 358 dla niemieckiego magazynu Chronos, również 100 sztuk. Mam nadzieję, że 356 w tym układzie, bez daty, z czarną tarczą trafi kiedyś do regularniej produkcji.

 

FB_IMG_1634850520058.thumb.jpg.5bc00e27f5d01fd217db533a9765d989.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle japońska filia Sinna wypuszcza nietuzinkową wersję limitowaną. Tym razem jest to 556.F-4, wyprodukowany w liczbie 100 sztuk model z okazji wycofania ostatniej eskadry myśliwców McDonnell Douglas F-4 Phantom.
 
Sam jakoś wielkim fanem zegarków limitowanych, a zwłaszcza z logotypami nie jestem, ale to mi się po prostu podoba
 
29_sp.thumb.jpg.28b2594dbcc5d2f482b849ff638deaa3.jpg
 
Więcej na: https://sinn-japan.jp/ (swoją drogą gorąco polecam archiwum ich limitek).

Czad!

F-4 to zdecydowanie (wg mnie) najfajniejszy wojskowy sprzęt latający. Ja je uwielbiam. Nosiłbym takiego sinna

7823ea70f337cfa8011fc8c573b94943.jpg
4789ed4cacc7f1a1de144d4cf310a40e.jpg
a680051a8eb841150a8516c52cfecd64.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nuter napisał(-a):


Czad!

F-4 to zdecydowanie (wg mnie) najfajniejszy wojskowy sprzęt latający. Ja je uwielbiam. Nosiłbym takiego sinna

7823ea70f337cfa8011fc8c573b94943.jpg
4789ed4cacc7f1a1de144d4cf310a40e.jpg
a680051a8eb841150a8516c52cfecd64.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Generalnie Sinn za mało odnosi się dziś do lotnictwa, a z tego bądź co bądź firma się wywodzi (no dobra, jeszcze z rajdów/wyścigów). Ja mam lekką słabość do Tornada, i dlatego jedna z moich ulubionych wersji modelu 103 to ta zrobiona we współpracy z eskadrą 321 Tigers z Lechfeld (swoją drogą również rozwiązaną).

 

1.jpeg.a1adc416cf8b8754db2457a9cc63ea5b.jpeg

 

Według strony 321tigers.de mieli też Navitimera ze swoim logo ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie jesiennych nowości? Myślicie, że coś wypuszczą w tym roku? Na razie na fb pokazują limitowane kolorowanki dla jakichś gazet, ale przecież miały być też nowe modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PKS napisał(-a):

Cisza w temacie jesiennych nowości? Myślicie, że coś wypuszczą w tym roku? Na razie na fb pokazują limitowane kolorowanki dla jakichś gazet, ale przecież miały być też nowe modele.

Myślę, że przyszły rok będzie ciekawy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie mnie mocno do 556, jedyne co mnie wkurza w tym zegarku to przeszklony dekiel - wolałbym solidny stalowy i brak utwardzania, z kolei te utwardzane mają te kapsułki, które wg tego co czytałem na watchuseek to gimmick.

 

Jak oceniacie te bransolety stalowe od Sinna ? Czy warte polecenia w takiej cenie ?


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ciągnie cię do stylistyki 556 ale wkurza cię brak utwardzania to może zerknij na Damasko DK30 / DK32?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Mav napisał(-a):

Ciągnie mnie mocno do 556, jedyne co mnie wkurza w tym zegarku to przeszklony dekiel - wolałbym solidny stalowy i brak utwardzania, z kolei te utwardzane mają te kapsułki, które wg tego co czytałem na watchuseek to gimmick.

 

Jak oceniacie te bransolety stalowe od Sinna ? Czy warte polecenia w takiej cenie ?

 

Ja tam się nie znam, ale 556 to jeden z najfajniejszych zegarków, jakie miałem. Wersja z cyframi arabskimi bardziej tool, a ten z samymi indeksami bardziej w stylu smart casual. Obiektywnie podchodząc do tematu, patrząc przez pryzmat relacji jakość/cena, ciężko się do czegoś przyczepić. Bransoleta też daje radę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 556 to tylko z cyframi :) MIałem kiedyś już nieprodukowany model bodajże 756 i sprzedałem - to był błąd.

 

Damasko ... ech odwieczny dylemat vs Sinn. 556 bardziej podoba mi się wizualnie i jest tańszy o 200 Eur. Ale tak, kusi mnie również ... :(


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mav napisał(-a):

Ciągnie mnie mocno do 556, jedyne co mnie wkurza w tym zegarku to przeszklony dekiel - wolałbym solidny stalowy i brak utwardzania, z kolei te utwardzane mają te kapsułki, które wg tego co czytałem na watchuseek to gimmick.

 

Jak oceniacie te bransolety stalowe od Sinna ? Czy warte polecenia w takiej cenie ?

Jest jeszcze 656, ale już nieprodukowany i raczej rzadko się trafia. No i nie ma wersji z prostymi indeksami. Bransoleta h-link jest świetna. Zapięcie jest kiepskie i brakuje mu szybkiej regulacji, ale fani Sinna już od tylu lat o tym jojczą, że raczej bliżej niż dalej jest do wprowadzenia nowego zapięcia :)

 

Jak masz jakiegoś znajomego lub rodzinę w USA to jest jeszcze 856 I dla watchbuys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym zapięciu, że ludzie narzekają, czy to jest narzekanie tylko na stronę wizualną czy to przeszkadza jakoś w używaniu ?

 

Jest jeszcze druga bransoleta z mniejszymi połączeniami, ale nie mam zaufania do tej mini klamry.


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Mav napisał(-a):

Czytałem o tym zapięciu, że ludzie narzekają, czy to jest narzekanie tylko na stronę wizualną czy to przeszkadza jakoś w używaniu ?

 

Jest jeszcze druga bransoleta z mniejszymi połączeniami, ale nie mam zaufania do tej mini klamry.

Ja mam starą bransoletę (z cieńszymi ogniwami ale takim samym zapięciem) i nie narzekam. Nie jest to szczyt techniki ale swoje zadanie spełnia. Oczywiście jak nowe zapięcie zostanie wprowadzone i będzie pasować do starych bransolet to bez namysłu kupię.

 

Bransoleta z 5 ogniwami wygląda ładnie, ale ponoć to otwieranie na dwa przyciski potrafi się samo odpiąć (jak się „odpowiednio” zegnie nadgarstek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie co do tego samoodpinania się mam obawy - jak dla mnie dyskwalifikacja. Dzięki za odp.


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.