Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.02.2022 o 22:52, Cezar. napisał(-a):

No to i ja, po raz czwarty :)

 

To się nazywa pełne rozchwianie zegarkowo-emocjonalne ;) 

Gratki bo U1 i U50 to świetne sikory!


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wodolej napisał(-a):

@cordi7 tym razem ostrość poprawna 😉

 


No normalnie dziękuję ci bardzo :P

 

Przypadkiem zobaczyłem ostatnio 856 w wersji z indeksami (I), których obecnie nie ma w ofercie (są tylko z cyframi arabskimi):

 

F46525DE-CFEF-4CE8-993E-AE568844BE25.thumb.jpeg.34f3a41f7898f422335d539e17b452a0.jpeg
 

2A83F140-802F-413C-BF35-F0B50DF64D57.thumb.jpeg.f11e0587b96d9d0b67b14025b571c973.jpeg

 

EDC idealne. Jest tegiment, kapsułki pochłaniające wilgoć, ekranowanie antymagnetyczne i to wszystko w 40 mm. 38,5 jak w 556 byłoby idealne ale najwyraźniej Sinn obecnie w ofercie mojego ideału nie ma. Jest albo idealny rozmiar ale bez zaawansowanej technologii (556) albo zaawansowane technologie w rozsądnym rozmiarze ale z arabskimi cyframi, których nie cierpię (856).

 

https://www.sinn.de/en/Instrument_Watches/556.htm

 

https://www.sinn.de/en/Instrument_Watches/856.htm

 

:(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

 

 

Przypadkiem zobaczyłem ostatnio 856 w wersji z indeksami (I), których obecnie nie ma w ofercie (są tylko z cyframi arabskimi):

Napisałbym super ale każdy z nas lubi szukać „dziury w całym” i dla mnie 856 ma dziurę nie tam gdzie trzeba 😑 I nie o świństwach piszę tylko o datowniku 😉. W sumie to dobrze, że produkowane są zegarki z datą na 4, to zwalnia mnie z obowiązku ich kupienia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wodolej ok, zgoda. Data na 3 albo 6 wyglada lepiej ale tu z racji na czarne koło datownika nie wybija się aż tak, chyba bym przeżył. I tak, szukanie dziury w całym to część tego hobby. Nadal się waham co dalej :)

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisar
Nie rozchwianie, tylko stabilność i wytrwałość default_smile.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myśląc o Sinnie 903 warto iść w nowego czy w wersję vintage na Lemanii? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, cordi7 napisał(-a):


No normalnie dziękuję ci bardzo :P

 

Przypadkiem zobaczyłem ostatnio 856 w wersji z indeksami (I), których obecnie nie ma w ofercie (są tylko z cyframi arabskimi):

 

F46525DE-CFEF-4CE8-993E-AE568844BE25.thumb.jpeg.34f3a41f7898f422335d539e17b452a0.jpeg
 

2A83F140-802F-413C-BF35-F0B50DF64D57.thumb.jpeg.f11e0587b96d9d0b67b14025b571c973.jpeg

 

EDC idealne. Jest tegiment, kapsułki pochłaniające wilgoć, ekranowanie antymagnetyczne i to wszystko w 40 mm. 38,5 jak w 556 byłoby idealne ale najwyraźniej Sinn obecnie w ofercie mojego ideału nie ma. Jest albo idealny rozmiar ale bez zaawansowanej technologii (556) albo zaawansowane technologie w rozsądnym rozmiarze ale z arabskimi cyframi, których nie cierpię (856).

 

https://www.sinn.de/en/Instrument_Watches/556.htm

 

https://www.sinn.de/en/Instrument_Watches/856.htm

 

:(

 

Ta wersja jest chyba tylko dla amerykańskiego dilera Sinna, czyli Watchbuys. Też uważam, że jest świetny, bo połączenie perfekcyjnego, prostego dizajnu 556I z technologiami, z których słynie firma to marzenie. Jak ktoś ma dobrego kolegę albo wujka w US to na pewno warto rozważyć :)

 

 

3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Panowie, myśląc o Sinnie 903 warto iść w nowego czy w wersję vintage na Lemanii? 

Zależy, na czym Ci zależy. Te dwie wersje 903 mają zupełnie inny układ tarczy:
lemania jak w Speedmasterze ma ciaśniej upakowane subtarcze chrono,
nowy model na valjoux/LJP ma układ bliższy oryginalnemu Navitimerowi 806, ale mają datownik co dla jednych jest plusem, dla innych minusem.
Obydwa mechanizmy będzie łatwo serwisować, więc to tylko kwestia tego, co Ci się bardziej podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Panowie, myśląc o Sinnie 903 warto iść w nowego czy w wersję vintage na Lemanii? 

 

Jak już byś szedł w nowy, to przypilnuj, żeby była najnowsza wersja z kołem kolumnowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szykuje się pierwsza nowość. Wolałbym 200m z cieńszym deklem i lotniczym bezelem, ale i tak biorę, bo długo na takie coś czekałem :)

Mam tylko nadzieję, że cena będzie na poziomie starego EZM13.

 

bbeef6a36c6c715dc2f22817c967e93a.jpg

sinn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PKS napisał(-a):

I szykuje się pierwsza nowość. Wolałbym 200m z cieńszym deklem i lotniczym bezelem, ale i tak biorę, bo długo na takie coś czekałem :)

Mam tylko nadzieję, że cena będzie na poziomie starego EZM13.

 

Cudeńko!

EZM13 od zawsze siedział mi z tyłu głowy i nie dawał spokoju. Gdyby nie skręt w kierunku PAMów to tego brałbym na 100% 😍


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Przemodp napisał(-a):

No fajnie, rozmiar nie mój to nie mam dylematòw😅

 

Myślę, że po wycofaniu EZM10 powinni wypuścić jakieś większe chrono z serii EZM, więc nie trać nadziei ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
20200805_093941.thumb.jpg.e59cec25fdb783a96f0806852d1dfa6f.jpg

Skąd masz ?
Miałeś nie mieć ….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już archiwalne, ale być może to się zmieni :)

Chciałem tylko przypomnieć, że to fajny zegar ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, PKS napisał(-a):

I szykuje się pierwsza nowość. Wolałbym 200m z cieńszym deklem i lotniczym bezelem, ale i tak biorę, bo długo na takie coś czekałem :)

Mam tylko nadzieję, że cena będzie na poziomie starego EZM13.

 

bbeef6a36c6c715dc2f22817c967e93a.jpg

sinn.jpg

 

Ekhem, ekhem... :)

 

W dniu 10.01.2021 o 11:42, Kobuz napisał(-a):

Ja nie mogłem się powstrzymać i kiedyś zrobiłem przeróbkę oficjalnej fotki EZM13 na wersję "F" 😀

sterile EZM13.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Kobuz napisał(-a):

Ekhem, ekhem... :)

 

I po co było usuwać cyfry przy sekundzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie mial jeszcze eleganta to do koszuli i chinosow badz sportowej marynarki chetnie bym wzial - ladny, cienki a jednak WR porzadne i zbudowany solidnie - jak to Sinn. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Za ten model SINNA lubimy ;) 

 

IMG_20211209_115336.jpg

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.