Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, agremi napisał(-a):

Hmm… Wiem, że odnoszę się do wpisu z wakacji, ale tak się zacząłem zastanawiać czy paliłeś w tym sezonie ogórkowym, nomen omen, ogórek zamiast cygara? 😳

Małosolny to był ;)

Papierosów, cygar itp.... nie palę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie moge sie doczekac na Sinna u50 Blue :)

 

Ktos pamietam kiedy Sinn zazwyczaj prezentuje nowosci? 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, muchacho_ napisał(-a):

Nie ten odcien ;) 

 

spacer.png

 

Chce dokładnie takiego tylko w kopercie u50 :D 

 

E tam bierz męski rozmiar, a nie damkę😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, satanic napisał(-a):

 

E tam bierz męski rozmiar, a nie damkę😉

 

Mialem U1 i poszedl do Ciebie :D

 

U1 rozmiarowo jest spoko dla mnie, ale na pasku, na bransolecie robi sie zbyt ciezki do noszenia na codzien. 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zostanie, zainteresowanie znikome, a zegar świetny 😍

 

IMG_8029p.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2022 o 13:57, muchacho_ napisał(-a):

A ja nadal nie moge sie doczekac na Sinna u50 Blue :)

 

Ktos pamietam kiedy Sinn zazwyczaj prezentuje nowosci? 

Zwykle więcej na wiosnę a ciut mniej na jesień (koniec października na Watchtime w Düsseldorfie). Problem w tym że obecnie mają niesamowite tyły ze względu na problemy z dostawcami części (prawie wszystkie zegarki, w tym zwykły U50 bez tegimentu to czas oczekiwania na ich stronie 29 tygodni!) więc będzie dobrze, jeżeli na wiosnę zrobią normalny wypust nowości. Też liczę albo na U50B albo małego UX-a, ale przyjdzie trochę poczekać :) 

Edytowane przez Kobuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2022 o 17:29, muchacho_ napisał(-a):

Nie ten odcien ;) 

 

spacer.png

 

Chce dokładnie takiego tylko w kopercie u50 :D 

Ten zegar jest spoko. U50 to maluch :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2022 o 15:51, Kobuz napisał(-a):

Zwykle więcej na wiosnę a ciut mniej na jesień (koniec października na Watchtime w Düsseldorfie). Problem w tym że obecnie mają niesamowite tyły ze względu na problemy z dostawcami części (prawie wszystkie zegarki, w tym zwykły U50 bez tegimentu to czas oczekiwania na ich stronie 29 tygodni!) więc będzie dobrze, jeżeli na wiosnę zrobią normalny wypust nowości. Też liczę albo na U50B albo małego UX-a, ale przyjdzie trochę poczekać :) 

 

Na małego UX-a to czekam od czasu, jak jeszcze U50 nie było ;)

A co do premier to nie liczyłbym na nowości "nowości", tylko raczej jakieś malowanki i nowe tarcze w starych modelach. Widać w Sinnie mocny trend do robienia bardziej biżuteryjnych wypustów (nakładane indeksy, metalowe wskazówki), co generalnie nie podoba mi się, ale jeśli nie robią tego kosztem segmentu toolwatchy, to nie mam z tym wielkiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, PKS napisał(-a):

 

Na małego UX-a to czekam od czasu, jak jeszcze U50 nie było ;)

A co do premier to nie liczyłbym na nowości "nowości", tylko raczej jakieś malowanki i nowe tarcze w starych modelach. Widać w Sinnie mocny trend do robienia bardziej biżuteryjnych wypustów (nakładane indeksy, metalowe wskazówki), co generalnie nie podoba mi się, ale jeśli nie robią tego kosztem segmentu toolwatchy, to nie mam z tym wielkiego problemu.

Niby mały UX już był, bo EZM2 to właśnie taki zegarek, i moim zdaniem rewelacyjny design. Ale wątpię w jego powrót a raczej faktyczne zmniejszenie gabarytów UX-a. Co ciekawe: UX ma 13,3 mm grubości, więc jak na klasę wodoszczelności jest dość "chudy", ale EZM2 miał 11,4 mm i na taką grubość liczę w nowej wersji - ta smukłość koperty to jeden z powodów, dla których poważnie rozważałem U50.
 

Natomiast co do wypustów to Sinn chyba potrzebuje świeżego spojrzenia na swoją ofertę, bo się trochę pogubili. Potrzeba tej marce kogoś takiego, jak Jupp Philipp w Fortisie - który skasował daremną garniturową linię zegarków a skupił się na tych, z których firma dziś słynie. Nikt nie kojarzy Sinna z kwarcowymi damkami, koszmarnie drogim 6200, a mało kto z niesamowicie mdłą linią "Frankfurter Finanzplatzuhren". Sinn to zegarki dla pilotów, nurków, sportowców - nawet tych, którzy tylko marzą, by nimi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jorguś77 napisał(-a):

Musztarda górą

 

Piękne nato,  ale sztywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sanik napisał(-a):

Piękne nato,  ale sztywne.

Powiem tak, jakoś nie odczuwam tego, w żaden sposób mi nie przeszkadza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2022 o 18:21, Kobuz napisał(-a):

Niby mały UX już był, bo EZM2 to właśnie taki zegarek, i moim zdaniem rewelacyjny design. Ale wątpię w jego powrót a raczej faktyczne zmniejszenie gabarytów UX-a. Co ciekawe: UX ma 13,3 mm grubości, więc jak na klasę wodoszczelności jest dość "chudy", ale EZM2 miał 11,4 mm i na taką grubość liczę w nowej wersji - ta smukłość koperty to jeden z powodów, dla których poważnie rozważałem U50.

 

EZM2 to jednak inna koperta i inne wskazówki, choć na wznowienie bym się nie pogniewał, bo EZM3F to mój obecny ulubieniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej 104-ce od około miesiąca mechanizm zaczął pracować "perfekcyjnie", przez 3 tygodnie utrzymywał odchyłkę dobową na poziomie +0,5 s na dobę, po przestawieniu czasu na zimowy +0,5 s. 

Nie wiem od czego to zależy, praktycznie przez cały czas korzystam i używam go w ten sam sposób (na ręce przez większość dnia, odkładany na "plecach", w nocy na ręce)
W wakacje było +5s, a w przeszłości bywało różnie, pomiędzy +5s a nawet +15s. 
Na tą chwilę jestem zadowolony z dokładności, oby tak dalej 👏👏👏  🙂

680AF779-A9C5-4A57-851B-6281E039B7FD.png

Edytowane przez marcinw7982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.