Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.02.2023 o 19:25, Kobuz napisał(-a):

Screenshot_2023-02-08-19-24-43-223_com.android.chrome-edit.thumb.jpg.06e7934a3ce104e00f3f6f5983bd96cb.jpg

:)

 

Mam nadzieje, ze którys z dwóch po prawej to U50 B 

 

:wub:

 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zapięcia w bransolecie nie zmienili. Przynajmniej to już wiemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2023 o 20:52, PKS napisał(-a):

Oczywiście zapięcia w bransolecie nie zmienili. Przynajmniej to już wiemy :D

Jak mają zmienić na taką kobyłę, jaką zrobili na gumie, to ja już wolę to stare dziadostwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy gumie ma to sens bo zegarek ciężki, zapięcie trochę to równoważy, przynajmniej przy U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, satanic napisał(-a):

Przy gumie ma to sens bo zegarek ciężki, zapięcie trochę to równoważy, przynajmniej przy U2.

Zgadzam się, w przypadku U2 i większych modeli jak U1000 czy U212 to zapięcie ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2023 o 09:30, muchacho_ napisał(-a):

 

Mam nadzieje, ze którys z dwóch po prawej to U50 B 

 

Jeśli mamy koncert życzeń, to ja bym chciał 104 GMT. :D


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Jogi napisał(-a):

Jeśli mamy koncert życzeń, to ja bym chciał 104 GMT. :D

 

Jest 105, więc nie marudź 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, PKS napisał(-a):

 

Jest 105, więc nie marudź 😄

Niby jest, ale w 105 UTC jakoś mi nie pasuje bezel, szczególnie w białym. :P


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają :)

 

fd5e8053-f0cd-4205-82f4-41ef6dce3e7f-jpe

 

a35e195b-cc0c-437a-affb-6b9ab46158be-jpe


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, dodge66 napisał(-a):

Mi się podobają :)

 

fd5e8053-f0cd-4205-82f4-41ef6dce3e7f-jpe

 

a35e195b-cc0c-437a-affb-6b9ab46158be-jpe

 

Wygladaja fajnie, ale nie przepadam za tytanem ;D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, co robi największą robotę w U1/U50 i całej serii EZM, to czerwony akcent na tarczy. Tutaj wyszło to nomen omen blado. Ma się wrażenie, że to zdjęcia w skali szarości. Przy niebieskiej tarczy byłoby dużo lepiej, ale czarna musi mieć coś czerwonego. Musi! W złotym/brązie się to jeszcze broni; w tytanowym brakuje mi jakiegoś przełamania. Może to i lepiej, bo nie trzeba zmieniać planów zakupowych :)

 

Można się też doczepić do bezela - w T1/T2 wygląda dużo lepiej, bo tam jest masywna koperta i te żłobienia tak nie dominują. Wolałbym klasyczny bezel z U50 (czarny pewnie da się przełożyć). No i ten indeks na 12 wzięty z U50. Tam to jest spójne, ale tutaj zdecydowanie bober lepiej się prezentuje.

 

Fajnie, że coś nowego, ale trochę to bez pomysłu zrobione - zebrali klocki z różnych modeli, ale nie do końca do siebie pasują.

 

Dalej czekam na UX50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, RoKoKo napisał(-a):

ceny mało atrakcyjne

 

To prawda... tanio to już było 😕

 

44 minuty temu, muchacho_ napisał(-a):

Wygladaja fajnie, ale nie przepadam za tytanem ;D

 

Tytan da się lubić ;)

 

5 minut temu, PKS napisał(-a):

To, co robi największą robotę w U1/U50 i całej serii EZM, to czerwony akcent na tarczy.

 

Fakt, czerwone dodatki często robi robotę :)

 

SPtPmPp.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też zwrócić uwagę na modele, które znikają z oferty, a więc:  EZM 7, 103 Ti UTC IFR i 903 St.

Szczególnie dziwi wycofanie klasyka nad klasyki, czyli sinnowego navitimera w standardowym zestawie kolorystycznym. Zostaje wersja z niebieską tarczą oraz beżowymi wskazówkami i indeksami. Czyżby wkrótce nowa odsłona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, PKS napisał(-a):

Warto też zwrócić uwagę na modele, które znikają z oferty, a więc:  EZM 7, 103 Ti UTC IFR i 903 St.

Szczególnie dziwi wycofanie klasyka nad klasyki, czyli sinnowego navitimera w standardowym zestawie kolorystycznym. Zostaje wersja z niebieską tarczą oraz beżowymi wskazówkami i indeksami. Czyżby wkrótce nowa odsłona?

Mam nadzieje. Przymierzałem się do tej wersji bo w niebieskiej data czarna mnie na razie nie przekonuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Picy napisał(-a):

Mam nadzieje. Przymierzałem się do tej wersji bo w niebieskiej data czarna mnie na razie nie przekonuje. 

 

Tylko co oni tam kombinują? Odwrócona panda to klasyczna wersja 903 i navitimera.

Dlaczego usuwają ten ref., a jednocześnie zostawiają niebieską? Przecież dodatkowy koszt produkcji dwóch wersji kolorystycznych jest prawdopodobnie żaden.

Nie wierzę, że 903 miałaby wypaść z oferty. Poza tym niedawno zmienili mechanizm na dużo atrakcyjniejszy (koło kolumnowe).

Od dłuższego czasu zastanawiałem się, czy brać 903 czy 144, no i teraz już nie mam dylematu. W wersji z niebieską tarcza nie podobają mi się beżowe indeksy i wskazówki, choć sam kolor tarczy całkiem przyjemny, a czarna data nieźle się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, PKS napisał(-a):

 

Tylko co oni tam kombinują? Odwrócona panda to klasyczna wersja 903 i navitimera.

Dlaczego usuwają ten ref., a jednocześnie zostawiają niebieską? Przecież dodatkowy koszt produkcji dwóch wersji kolorystycznych jest prawdopodobnie żaden.

Nie wierzę, że 903 miałaby wypaść z oferty. Poza tym niedawno zmienili mechanizm na dużo atrakcyjniejszy (koło kolumnowe).

Od dłuższego czasu zastanawiałem się, czy brać 903 czy 144, no i teraz już nie mam dylematu. W wersji z niebieską tarcza nie podobają mi się beżowe indeksy i wskazówki, choć sam kolor tarczy całkiem przyjemny, a czarna data nieźle się prezentuje.

 

Niedługo się przekonamy :) 

Do mnie te beże przemawiają, jak by miał datę w kolorze tarczy już pewnie bym miał tę wersje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że Sinn wypuścił same nurki jest aż dziwny, więc może faktycznie na wiosnę pojawi się coś jeszcze. T50 w standardowej wersji fajny, ale istotnie pomarańczowa wskazówka zrobiłaby tu robotę. Taka kolorystyka tarczy jak teraz w T50 zdecydowanie lepiej pasowała w zegarku z czarną kopertą, jak w limitce U2 C. Na plus wskazówki użyte w T50 wyraźnie wskazują, że UX50 powinien być na horyzoncie :) Ze wszystkich najnowszych modeli chyba U50 DS najbardziej mi się podoba, nawet jeśli ta tarcza ma w jakimś sensie nadaje mu charakter limitki G-Shocka - a może dlatego :) 

 

Chyba wiele osób mogło nie zauważyć limitowanego zegarka dla firmy jubilerskiej Juwelier am Schloß w Schwetzingen - 104 St Sa I ES. Myślę, że na żywo może prezentować się całkiem przyjemnie.

 

104-St-Sa-I-ES_V.thumb.jpg.61967779b9da9b69ee852afe37715c22.jpg

 

W dniu 22.02.2023 o 15:12, PKS napisał(-a):

Warto też zwrócić uwagę na modele, które znikają z oferty, a więc:  EZM 7, 103 Ti UTC IFR i 903 St.

Kolejne tool watche znikają z kolekcji, a te pierońskie damki i "giełdowe" modele dalej trwają - co to za polityka 😕
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kobuz napisał(-a):

Na plus wskazówki użyte w T50 wyraźnie wskazują, że UX50 powinien być na horyzoncie :)

 

Nie macie wrażenia, że ze wskazówką godzinową w T50 coś jest nie tak? Nie podobają mi się proporcje - jest zbyt wąska albo minutowa za szeroka.

W UX, U2 i U212 nie dostrzegam takiego problemu.

Mam nadzieję, że ktoś to zauważy i poprawi w wyczekiwanym U50.

 

T50_V.jpg

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowe T50 jak koledzy zauważyli to troche odgrzewany kotlet. Ale dobrze że dołożyli troche swojej technologii w porównaniu do u50( Ar-Dehumidifying Technology).

Mogli się troche bardzie postarać jeśli chodzi o tarcze bo u 50 wygląda napewno bardziej oryginalnie.Trzeba to zasugerować. Ogulnie zmiany w niektórych modelach zostały niejako wprowadzone z presji klientów czyli nas.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystrugali by w końcu jakiś swój mechanizm, a nie "tłuką" ta Sellite.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.