Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mirek 1969 napisał(-a):

Jak mnie pamięć nie myli to Sinn kiedyś wcale rabatów nie dawał. Sam chciałem kiedyś kupić. Ale za ich pazerność kupiłem inny .

 

2 godziny temu, Augustynski napisał(-a):

To tak jak pewien salon w Silesia city center (nie Rolex), zero rabatow na Omege 😄🤣😂, jeden telefon do konkurencji i gotowe.

Zamiast zarobic 5k prowizji to wola nic nie zarobic. Tylko 10 k albo nic, biznes po Januszowemu.

 

Sinn nie daje rabatów, tak samo jak nie reklamuje się w tradycyjny sposób - taką ma politykę odkąd pamięta.

AD mają bardzo ograniczone pole manewru, jeśli chodzi o rabaty. Gdy dadzą większy, niż mają ustalony z Frankfurtem, i to gdzieś potem wyjdzie, to przestają być AD. Nie ma co porównywać z AD innych marek, które mają dużo większe możliwości kształtowania ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PKS napisał(-a):

 

 

Sinn nie daje rabatów, tak samo jak nie reklamuje się w tradycyjny sposób - taką ma politykę odkąd pamięta.

AD mają bardzo ograniczone pole manewru, jeśli chodzi o rabaty. Gdy dadzą większy, niż mają ustalony z Frankfurtem, i to gdzieś potem wyjdzie, to przestają być AD. Nie ma co porównywać z AD innych marek, które mają dużo większe możliwości kształtowania ceny.

Dzięki za info :) Teraz tylko pytanie czy mother of pearl czy wersja z arabskimi indeksami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gugamat napisał(-a):

Dzięki za info :) Teraz tylko pytanie czy mother of pearl czy wersja z arabskimi indeksami :) 

Jezeli odnosisz sie do tego w kwestii arabskich indeksow

 

watches-sinn-556-a-automatic-sports-watc

 

To ten zawsze wygra w long-run wedlug mnie z 'artystycznym' bardziej mother of pearl. Ja zdecydowanie taki, ale ostatecznie zegarek musi Tobie sie spodobac 'na zywo'. To jest bardzo osobista relacja, cos jak z rozdzka Harrego Pottera, to ona wybiera wlasciciela a nie my rozdzke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne klasyki wyleciały z oferty - tym razem rodziny 756 i 757.

Jak myślicie, co w zamian: tarcze z masy perłowej, nakładane indeksy i ceramiczne bezele?

To się robi coraz mniej zabawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Augustynski Pamiętam jak z 15 lat temu czytałem fora zegarkowe i wynosiłem właśnie takie smaczki i też mi się wydawało, że jest tak i tak... a potem przez lata siedzenia w tym hobby się "lekko" przekonania zmieniły. To że jednej osobie zepsuje się samochód i opisze to na forach to nie oznacza, że marka jest do wyrzucenia ;) Mechanizmy ETA to naprawdę sprawdzone, przez lata, przez różne marki mechanizmy... i tak szczerze? Teraz prawie każda trochę lepsza firma ma swojego in-house'a. I teraz tak na logikę co jest bardziej sprawdzone? Mechanizmy, które użytkowane są latami przez SETKI producentów czy nowy mechanizm niszowej firmy np dostępny od 3 lat ?

 

Nie mówię tu o rolku, to świetne zegary. Ale na pewno nie bawiłbym się w porównanie jakość-cena porównując zegarki specjalistyczne/niszowe typu Sinn do firm jak Rolex, które produkują ogromne liczby zegarków i zupełnie innego typu. Zresztą idąc tym tokiem rozumowania to każdy powinien nosić grand seiko a jednak nie każdy nosi ;) (bo jakby nie patrzeć wygrywa w zasadzie na każdym polu na podobnym poziomie cenowym nie licząc oczywiście tego na czym najbardziej ludziom często zależy - prestiżu). 

 

Także TLDR jeśli podoba Ci się Sinn, Damasko czy inny zegarek to taki kup. Każdy zegarek będzie musiał prędzej czy później pojechać do zegarmistrza. Etę zrobisz w Polsce bez problemu, tanio i ... jak poszukasz to bezpiecznie. Rolka to już musisz oddać do rolexa, i będzie dobrze tylko drogo. Twój wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, PKS napisał(-a):

Kolejne klasyki wyleciały z oferty - tym razem rodziny 756 i 757.

Jak myślicie, co w zamian: tarcze z masy perłowej, nakładane indeksy i ceramiczne bezele?

To się robi coraz mniej zabawne.

Cholera ich wie, co wykombinują. Ptaszki ćwierkają, że w przyszłym roku będzie następca 903. Pozostaje mieć nadzieję że zmniejszą katalog, ale skupią się na tool watchach, a nie na zegarkach, z którymi nikt ich nie kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vidi napisał(-a):

Etę zrobisz w Polsce bez problemu, tanio i ... jak poszukasz to bezpiecznie. Rolka to już musisz oddać do rolexa, i będzie dobrze tylko drogo. Twój wybór. 

 

Nie do końca. Co z tego, że prosty werk jak ETA w Damasko/Sinn zrobię tanio w PL jak mi zegarmistrz nie wymieni uszczelek.

Nigdy tego nie rozumiałem, po co serwiskować lokalnie skoro taki serwis bez uszczelek nie jest kompletny i trochę bez sensu.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę na oficjalnej stronie, że zrobili podwyżkę na wszystkie/większość modeli. Niemiła niespodzianka. Mogli to wcześniej zapowiedzieć, bo człowiek nastawiał się na początek września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.05.2023 o 00:29, PKS napisał(-a):

Widzę na oficjalnej stronie, że zrobili podwyżkę na wszystkie/większość modeli. Niemiła niespodzianka. Mogli to wcześniej zapowiedzieć, bo człowiek nastawiał się na początek września.

 

Hmm🤔

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy, to bardziej mnie boli ponad półroczny czas oczekaiwania na praktycznie wszystkie ciekawe modele i słabe nowości.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodze. Sinn jest bardzo ostrożny, w kwestii nowości. Jakiś czas temu wypuścili model ezm 1.1 w limitowanej serii I to ostani chyba ciekawy model jaki był krótko w ofercie. 

Początkiem 2023 zaprezentowali troche odgrzewany kotlet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model 103 HK stworzony dla facebookowej grupy entuzjastów marki Sinn z Hong Kongu. Choć wygląda na to, to nie jest to full lume - chyba jedyna wada tego zegarka.

352235280_219697597524262_5391557681014870038_n.thumb.jpg.4348c1205ee1baa4758d778be30a3522.jpg

Fot. Calvin Chun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trochę o nim zapomniałem a to przecież świetny zegarek . Nadrabiam .

IMG_1473.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wymienię mojego praktycznie nowego U50 na 556B na bransolecie w bdb stanie plus dopłata. Może ktoś zainteresowany?

IMG20230519101408.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 WAŻNE PRZECZYTAJ!

 W dniu 1.06.2023 o 10:51, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

 Kwiecień był rekordowy - przypominam - ponad 5 tys zł z Waszych wpłat ! 🙂    W maju już tak pięknie nie było - z wpłat uzbierało się tylko 1,5 tys zł czyli około 30 % tego co w kwietniu. 

 

Zobaczymy co przyniesie czerwiec 😜

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

"bo nasze forum na to zasługuje"

 

 

Nasze wpłaty w czerwcu 2023r. 

 

100,00 zł - to moja wpłata na dobry początek 

 

105,00 zł 

220,00 zł

230,00 zł

280,00 zł

290,00 zł

475,00 zł

595,00 zł

 

(stan na  19 - 06 - 2023r.)

 

/ w kwietniu z wpłat wpłynęło ponad 5 tys zł ! W maju tylko 1,45 tys zł /   

 

:) Bardzo, proszę o wpłaty :)

( to już prawie koniec miesiąca, dlatego jeszcze bardziej proszę o wpłaty )

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc  lub darowizna na klub

 

22 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Na naszym forum wszyscy dobrze się "bawią", ale jeśli miesiąc w miesiąc nie będzie od Was, wpłat na poziomie kwietnia, to zabawa się niestety skończy.  Jak wiecie ostatni weekend to Lublin i dwudniowa konferencja /spotkanie w Lublinie w LCK. Impreza wielowymiarowa z wykładami i spotkaniami z bardzo ciekawymi ludźmi. Ja byłem w środku tego wydarzenia więc moja ocena nie jest obiektywna, ale na bazie tego co widziałem i czego doświadczyłem,  wiem że niewiele się zmieniło - jest bardzo mała grupa klubowiczów którzy chcą coś zrobić  i ogromna rzesza tych którzy chętnie korzystają z pracy i wysiłku innych. Jednak, to nie będzie trwało wieki, bo w końcu komuś się znudzi bezinteresowne działanie na rzecz ogółu. 

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

Wrzucam ponownie tam gdzie poczytność tematu jest spora.

Większość zapewne zagląda do tego "niezwykle ciekawego" wątku o wpłatach rzadko lub w ogóle.

Przepraszam za spam, ale to wyższa konieczność.

Kwiecień był rekordowy, nie sądzę abyśmy go przebili, ale starajmy się zbliżyć. Każda wpłata na wagę złota.

Pozdrawiam

Łukasz


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na wypełnienie koperty olejem pozwolił uczynić go jednym z najlepiej czytelnych toolwatch-y.

Ciekawym efektem jest tarcza która jest czarna I pasek również, ale mam wrażenie że jest szary. Do tego WR 5000m, to jest coś.

IMG-20230205-WA0003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyk! Bardzo ciekawy pasek. Co to?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.07.2023 o 18:52, LUKASZOWSKI napisał(-a):

Ze względu na wypełnienie koperty olejem pozwolił uczynić go jednym z najlepiej czytelnych toolwatch-y.

Ciekawym efektem jest tarcza która jest czarna I pasek również, ale mam wrażenie że jest szary. Do tego WR 5000m, to jest coś.

IMG-20230205-WA0003.jpg

Jest świetny, zalana tarcza na żywo faktycznie robi niesamowite wrażenie - nic dziwnego, że właściciele trafiają na pytania jaki to smartwatch. Tylko niechże go już zrobią w rozmiarze 41 mm, bo znowu kupię coś innego niż Sinn i będę żałował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kobuz napisał(-a):

Jest świetny, zalana tarcza na żywo faktycznie robi niesamowite wrażenie - nic dziwnego, że właściciele trafiają na pytania jaki to smartwatch. Tylko niechże go już zrobią w rozmiarze 41 mm, bo znowu kupię coś innego niż Sinn i będę żałował :)

 

Być może nie do końca wiadomo o co chodzi;) Na zdjęciu poniżej lepiej widać.

 

 

20230718_193008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2023 o 19:35, LUKASZOWSKI napisał(-a):

 

Być może nie do końca wiadomo o co chodzi;) Na zdjęciu poniżej lepiej widać.

 

 

20230718_193008.jpg

A szczególnie pod wodą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.