Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mało Sinnów chyba jest na forum?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sinn zamyka średnią półkę, a w zasadzie jest pomostem między mid-tier watches a premium, który otwiera Tag Heuer i Tudor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wykoniem oraz stylistyką wygrywa z Tagiem, ale dla mnie to jedna z bardziej przecenionych marek, więc być może nie jestem obiektywny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało, bo to jedna z tych firm, które nie robią promocji minus 30% i jak chcesz kupić to płacisz cenę z metki. Rynek wtórny też jest stosunkowo mały i rzadko można znaleźć coś, co się chce, w dobrym stanie. O braku polskiej dystrybucji nie wspomnę.

Niemniej mam nadzieję, że nigdy nie wejdą na massdropową drogę :)

 

Sama marka też nie jest tak "prestiżowa" jak Longines czy Tag, więc mniej klienteli się garnie. Dla mnie to akurat plus.

Moim zdaniem Sinn zamyka średnią półkę, a w zasadzie jest pomostem między mid-tier watches a premium, który otwiera Tag Heuer i Tudor.

No właśnie to ciekawe, bo na pewno nie jest tak rozpoznawalna i postrzegana jako "prestiżowa" jak powyższe, ale chyba poziomem wykonania dorównuje, a technologią przewyższa te wymienione, a i pewnie nie tylko te...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Moim zdaniem Sinn zamyka średnią półkę, a w zasadzie jest pomostem między mid-tier watches a premium, który otwiera Tag Heuer i Tudor.

Nie wiem na jakiej podstawie ale TH jest dla mnie zegarkiem o wiele gorzej wykonanym od Sinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem na myśli ten cały "prestiż". Trudno będzie porównywać konkretne modele w oparciu o ich wykonanie, bo dany producent może mieć w ofercie czasem lepsze, a czasem gorsze zegarki. Z pewnością jednak, Sinn ma wysoką jakość. Osobiście jestem ciekaw bezpośredniego pojedynku 903 St wraz z Nativimerem. :)

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

No nic, podchodzę bardziej pragmatycznie. Emocje dla mnie są na drugim planie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie napisałem, że wolę TH, bo wyżej go cenię marketingowo. Wręcz przeciwnie. Zawsze kupuję najpierw zegarek. Dlatego tak bardzo lubię Seiko, które w mojej skromnej kolekcji odgrywa istotną rolę, zaś w planach mam kolejne egzemplarze. ;)

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem na myśli ten cały "prestiż". Trudno będzie porównywać konkretne modele w oparciu o ich wykonanie, bo dany producent może mieć w ofercie czasem lepsze, a czasem gorsze zegarki. Z pewnością jednak, Sinn ma wysoką jakość. Osobiście jestem ciekaw bezpośredniego pojedynku 903 St wraz z Nativimerem. :)

 

903 bardzo fajnie wykonany, rewelacyjnie leżał na ręku, bransoleta też wysokiej jakości, taka nienachalna i ładnie pasująca do charakteru zegarka.

 

Navitimera tylko raz miałem na nadgarstku i było to kilka miesięcy temu, więc ciężko mi obiektywnie ocenić, ale Sinn dużo mu nie ustępuje. Jedyne co na szybko rzuciło mi się w oczy to brak niebieskiego antyrefleksu w tym drugim. Pewnie jakieś niuanse przemiawiają za Breitlingiem, ale to trzeba by było ponosić obydwa zegarki albo chociaż mieć je jednocześnie w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem na myśli ten cały "prestiż". Trudno będzie porównywać konkretne modele w oparciu o ich wykonanie, bo dany producent może mieć w ofercie czasem lepsze, a czasem gorsze zegarki. Z pewnością jednak, Sinn ma wysoką jakość. Osobiście jestem ciekaw bezpośredniego pojedynku 903 St wraz z Nativimerem. :)

Np tu masz porównanie https://youtu.be/iPfpevnd-MI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofnij się o parę stron, a zobaczysz, jaki syf był w związku z tym porównaniem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

:-)

Trochę boję się otworzyć lodówkę :D

Ale nie dziwię się, to fajny zegar jest! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

903 jest super

post-2912-0-73432300-1522325202_thumb.jpeg

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ceny trochę nieludzkie, chyba że w Polszy idzie taniej znaleźć :o

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-)

To po sinna grzałeś na Wybrzeże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To po sinna grzałeś na Wybrzeże?

Nie. Jechałem tam popracować. A Sinn, no cóż, jakoś tak od niechcenia wpadł :-) Jest tylko jeden mały szkopół, Sinn jest Konrada ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba idę na prawo :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jest tylko jeden mały szkopół, Sinn jest Konrada ;-)

Widzisz, prawo jednak nie ma sensu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Prawo zawsze ma sens ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo zawsze ma sens ;-)

Taaa uhm

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo zawsze ma sens ;-)

Co było pierwsze, prawo czy prawnicy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jechałem tam popracować. A Sinn, no cóż, jakoś tak od niechcenia wpadł :-) Jest tylko jeden mały szkopół, Sinn jest Konrada ;-)

To ja jednak nie zmieniam planów, pójdę na medycynę, żeby przez pierwsze 3 lata zarabiać 2 tysiące złotych, potem już z górki :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co było pierwsze, prawo czy prawnicy? ;)

Prawo :-)

To ja jednak nie zmieniam planów, pójdę na medycynę, żeby przez pierwsze 3 lata zarabiać 2 tysiące złotych, potem już z górki :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Spox, jest to jakiś pomysł na życie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.