Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Pierwsza i druga guma są dedykowane pod 556 i wyprofilowane pod kopertę:

 

To musi być jakaś świeża sprawa, bo wcześniej wyprofilowane gumy oficjalnie nie były dostępne przy 556.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tak, już od jakiegoś czasu przynajmniej ta guma jest dostępna - i super bo taka wersja lepiej się układa na nadgarstku i jest (przynajmniej dla mnie) bardziej atrakcyjna wizualnie.

 

80FE51B9-A347-4C0D-A0BC-AD6F54F8185D.thumb.jpeg.0356322f5c584cbac45ef3714e184826.jpeg

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, cordi7 napisał(-a):


Pierwsza i druga guma są dedykowane pod 556 i wyprofilowane pod kopertę:

 

więc nie wiem co masz na myśli pisząc, że nie ma oryginalnej gumy Sinna dopasowanej do 556.

 

 

I to zmienia postać rzeczy! Też myślałem, że nie ma dedykowanych gum! Dzięki ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Nie aż tak, już od jakiegoś czasu przynajmniej ta guma jest dostępna - i super bo taka wersja lepiej się układa na nadgarstku i jest (przynajmniej dla mnie) bardziej atrakcyjna wizualnie.

 

80FE51B9-A347-4C0D-A0BC-AD6F54F8185D.thumb.jpeg.0356322f5c584cbac45ef3714e184826.jpeg

 

 

Wow, na tej gumie zupełnie inaczej wygląda, bije bransoletę całkowicie. No i teraz znowu będę o nim myślał.. 😅


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to watek Sinna ale warto zerknac jeszcze na nowinke od Archimede, 39 mm, 45 mm L2L, hartowana koperta. Wizualnie - jakbym ten design gdzies widzial :)

 

https://www.archimede-watches.com/pilot-200-sw.-ls.-or

 

 

Jak Sinn wypusci 556 z ochrona magnetyczna i w tegimencie to wg mnie bedzie hit.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, cordi7 napisał(-a):


Pierwsza i druga guma są dedykowane pod 556 i wyprofilowane pod kopertę:

 

F71FBB13-CD74-42EB-828F-CC7E5A5D4FC6.thumb.jpeg.7ae1ac2a2a4c8858e19999cb0f059c4c.jpeg
 

więc nie wiem co masz na myśli pisząc, że nie ma oryginalnej gumy Sinna dopasowanej do 556.

 

 Tak, mój błąd.
Było to kawałek czasu temu i zapomniałem, że pytałem o oryginalną gumę do 556 ale w kolorze czerwonym (taka jak do U1 czy U50), której faktycznie nie ma.

Dzięki za sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Wiem, ze to watek Sinna ale warto zerknac jeszcze na nowinke od Archimede, 39 mm, 45 mm L2L, hartowana koperta. Wizualnie - jakbym ten design gdzies widzial :)

 

https://www.archimede-watches.com/pilot-200-sw.-ls.-or

 

 

Jak Sinn wypusci 556 z ochrona magnetyczna i w tegimencie to wg mnie bedzie hit.

Faktycznie, bardzo podobny, a już myślałem że Defakto Transit przypomina 556 :) Co do ochrony antymagnetycznej to już kiedyś mieli w ofercie taki zegarek - 656/657. Co prawda nie było wówczas wersji bez cyfr, ale jednak był. Też uważam że nie zaszkodziłoby wprowadzenie takiego modelu do oferty, "557" z obracaną lunetą też mógłby się przyjąć - te kilkanaście lat temu 38 i 41 mm to było chyba po prostu za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kobuz napisał(-a):

Faktycznie, bardzo podobny, a już myślałem że Defakto Transit przypomina 556 :) Co do ochrony antymagnetycznej to już kiedyś mieli w ofercie taki zegarek - 656/657. Co prawda nie było wówczas wersji bez cyfr, ale jednak był. Też uważam że nie zaszkodziłoby wprowadzenie takiego modelu do oferty, "557" z obracaną lunetą też mógłby się przyjąć - te kilkanaście lat temu 38 i 41 mm to było chyba po prostu za mało.

 

Byla swego czasu limitka 856 bodajze na rynek US z indeksami tylko:

 

Sinn 856 I LE - Incoming | WatchUSeek Watch Forums

 

Dla mnie bomba, tegiment, ochrona antymagnetyczna i kapsulka (to akurat nie wiem czy az tak super bo serwis tylko w Sinnie). Jakby bylo 38.5 zamiast 40 to rewelacja choc i tak taka wersje bym chetnie przytulil.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Photo_1671124686971_0qK4mchV0C.jpeg.422e567f1a04acdeed047fd8057f3be8.jpeg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie cierpię nato.

Ale myślę sobie, gumy na razie nie mam to dam znowu szansę temu wymysłowi.

Czarne, połyskliwe - nawet pasuje:

 

IMG-6030.thumb.jpg.6b1fc4af587afedc498a608c85d4bd27.jpg

 

Założone na jeden dzień.

I po jednym dniu co? Oczko prawie wyrwane, pewnie jakieś ściąganie kurtki czy bluzy i gotowe.

 

 IMG-6054.thumb.jpg.46bc2b07a435868d4899dd7bea1d0bd9.jpg

 

Ja nie znajduję zalet, wraca na bransę.

 

Edytowane przez palikowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, palikowaty napisał(-a):

Jak ja nie cierpię nato.

[...]

Ja nie znajduję zalet, wraca na bransę.

 

NATO wygląda dobrze tylko na zdjęciach - spróbuj pasek tropic ;)

 

IlSsk3f.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

NATO wygląda dobrze tylko na zdjęciach - spróbuj pasek tropic ;)

 

Nie do mnie było, ale się wtrącę. :D

Próbowałem tropica kilka dni temu. Ponosiłem chwilę i zdjąłem, jakoś na razie nie mogę się do takiego zestawu przekonać. Za to dla mnie jest to jeden z nielicznych zegarków, które fajnie nosi się na nato. :D

 

Photo_1671200045138_B2arDOFZ5r.thumb.jpeg.d944ed1f754a442b73da8726b0c8940d.jpeg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jogi napisał(-a):

[...]Ponosiłem chwilę i zdjąłem, jakoś na razie nie mogę się do takiego zestawu przekonać. [...]

 

To samo zdarzyło się u mnie z NATO :D

 

XFpAr9u.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

556 tylko na bransolecie dobrze wyglada. Probowalem na tropicu, na nato, na skorzynych paskach, ale bransoleta jest najlepsza :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
556 tylko na bransolecie dobrze wyglada. Probowalem na tropicu, na nato, na skorzynych paskach, ale bransoleta jest najlepsza

556 świetny. Idealny edc. Bransa świetna, ale zapięcie tragedia. Wczoraj się trochę nim pobawiłem na spotkaniu wrocławskim .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia to za dużo powiedziane bo swoją funkcję spełnia ale tłoczona zewnętrzna część mogłaby zostać wymieniona na porządną, frezowaną.

 

Bransolety (H-link i fine link) są ok, podobnie przylegająca guma i różne paski. Mój faworyt - Artem strap:

 

https://artemstraps.com/products/classic-black-sailcloth-watch-strap-with-white-stitching
 

https://artemstraps.com/products/classic-black-sailcloth-watch-strap-with-black-stitching?variant=39313232658467

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, muchacho_ napisał(-a):

Gratulacje, swietny zegar! Wiem bo mam :D 

 

Dziękuję. Jak na pierwszy rzut oka robi niesamowite wrażenie! Zabieram się za dopasowywanie bransolety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór, będzie pan zadowolony jak to się mówi :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.