Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Bo sporo tańszy, bo ładniejszy (wiem, to subiektywne) i podobno lepiej wykonany :-) Widziałem u TGV porównanie 903ki i Navi. Porównywał w 10 kategoriach, punktując od 1-10. Sinn dostał 89 punktów a Navi 84 albo 85 ;-)

Chętnie bym zobaczył to porównanie. Jakbyś przypadkiem znalazł to podeślij na priv linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chętnie bym zobaczył to porównanie. Jakbyś przypadkiem znalazł to podeślij na priv linka :)

Poszło na PW :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zegarki, ceny umiarkowane, jakością zabijają Omegę (entry level) 

Mam 556 - dokładność chodu, to jak wyczuwalnie pracuje koronka, jak jest wykonany w szczegółach zabija Omegę SMPC. 

Generalnie strasznie żałuję, że planując zakup EZM-3 kupiłem Omegę. Mimo, że Omega jest sporo droższa to jednak wykonanie Sinna, kontrola jakości Sinna zabiją Seamastera. 

Jeśli ktoś ma dylemat - budżetowa Omega za drobne 15 000 zł czy Sinn to jednak polecam Sinna :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, ja mam nadzieję, że za jakiś czas o tej jakości się przekonam, choć póki co, moja 104ka ciągle jeszcze gdzieś tam u zachodnich sąsiadów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zegarki, ceny umiarkowane, jakością zabijają Omegę (entry level)

Mam 556 - dokładność chodu, to jak wyczuwalnie pracuje koronka, jak jest wykonany w szczegółach zabija Omegę SMPC.

Generalnie strasznie żałuję, że planując zakup EZM-3 kupiłem Omegę. Mimo, że Omega jest sporo droższa to jednak wykonanie Sinna, kontrola jakości Sinna zabiją Seamastera.

Jeśli ktoś ma dylemat - budżetowa Omega za drobne 15 000 zł czy Sinn to jednak polecam Sinna :)

Szczerze współczuje Ci, widzę że to spora trauma

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sporo tańszy, bo ładniejszy (wiem, to subiektywne) i podobno lepiej wykonany :-) Widziałem u TGV porównanie 903ki i Navi. Porównywał w 10 kategoriach, punktując od 1-10. Sinn dostał 89 punktów a Navi 84 albo 85 ;-)

Nie ma to jak oprzec opinie o wykonaniu zegarka na jednym filmiku youtubera i to powielac. Zanim zacznie sie pisac takie odważne opinie to polecam zobaczyc obydwa zegarki na żywo, najlepiej jednoczesnie.

Ja mialem przyjemnosci miec w rekach obydwa zegarki i mialem całkiem odwrotne odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie ma to jak oprzec opinie o wykonaniu zegarka na jednym filmiku youtubera i to powielac. Zanim zacznie sie pisac takie odważne opinie to polecam zobaczyc obydwa zegarki na żywo, najlepiej jednoczesnie.

Ja mialem przyjemnosci miec w rekach obydwa zegarki i mialem całkiem odwrotne odczucia.

1. To nie jedyny "filmik" będący porównaniem Sinna 903 i Navi. Żeby nie było, w przypadku tych innych znanych mi filmików, wynik tego porównania był ...dokładnie taki sam  :)

2. Skoro tak, to nie opieram tego zdania tylko i wyłącznie na jednym filmiku youtubera, bo najwyraźniej pogląd prezentowany przez tego youtubera nie tylko nie jest odosobniony, co raczej ...dość powszechny  :)

3. Przyznam bez bicia, Navi jeszcze w rękach nie miałem. Ale miałem Sinna 903 i Superocean, zarówno w wersji z chrono jak i bez. Sinn, biorąc pod uwagę kasę, jaką trzeba na niego wydać, IMO jest wykonany rewelacyjnie, choć oczywiście w kontekście mechaniki nie dorówna na pewno tym Navi, które są już na in-house od Breitlinga, no ale tu już kosztuje odpowiednio większe pieniądze  :)

4. Mając powyższe na uwadze zgadzam się z wcześniej wyrażonym przeze mnie na ten temat zdaniem  :)

 

Ps. Oczywiście z wielkim szacunkiem odnoszę się do tych, którzy mają na ten temat inne zdanie (przyjmuję je do milczącej dezaprobaty), w szczególności wówczas, gdy jest to zdanie takich koneserów jak Kolega Muzzy (piszę to bez cienia sarkazmu)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można napisać że Sinn wypada w stosunku cena/jakość dużo lepiej. Takie stwierdzenia słyszalem czesto przy porównaniu tych zegarków.

Jednak mając obydwa zegarkiw ręku, nie patrzac na ich cene z metki , stwierdzenie że Sinn biję jakością Breitlinga to naginanie rzeczywistosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Można napisać że Sinn wypada w stosunku cena/jakość dużo lepiej. Takie stwierdzenia słyszalem czesto przy porównaniu tych zegarków.

Jednak mając obydwa zegarkiw ręku, nie patrzac na ich cene z metki , stwierdzenie że Sinn biję jakością Breitlinga to naginanie rzeczywistosci :)

Tylko, że ja nigdzie nie napisałem o tym, że Sinn bije jakością Breitlinga  ;) W poście #463 napisałem cyt: "i podobno lepiej wykonany:)

A co do stosunku jakość/cena, to pełna zgoda  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze stwierdzenie  biję jakościa a lepiej wykonany to raczej to samo, ale kazdy ma swoja interpretacje :)

 

peace 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wydaje mi się ze stwierdzenie  biję jakościa a lepiej wykonany to raczej to samo, ale kazdy ma swoja interpretacje :)

 

peace 

Dla mnie to nie to samo. To nie tylko kwestia semantyki, ale i sformułowania "podobno"  ;) Ale masz rację, peace  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z wielkim szacunkiem odnoszę się do tych, którzy mają na ten temat inne zdanie (przyjmuję je do milczącej dezaprobaty)

Mecenasie, chylę czoło i zapisuję w kajet do wykorzystania

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mecenasie, chylę czoło i zapisuję w kajet do wykorzystania

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Polecam się  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będziesz mnie reprezentował przed moją małżonką ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może będziesz mnie reprezentował przed moją małżonką ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W sprawach zegarkowych? Nie ma opcji, gubię zawodowy obiektywizm  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuje Ci, widzę że to spora trauma

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No w sumie to trauma już jest :) 

Oczywiście nie można porównywać Omegi i Sinna w każdym aspekcie wykonania, ale jednak te kluczowe przedstawiają się tak:

- werk w sumie i tu i tu ETA (w Sinnie Top, w Omedze zmodyfikowany o Co-Axial), dokładność chodu dokładnie taka sama.

- skoki podczas wyciągania koronki w Omedze to dramat - są prawie niewyczuwalne, podczas gdy w Sinnie to czysta poezja.

- w moim akurat przypadku źle założone są wskazówki, a serwis na gwarancji nie do końca sobie z tym poradził - dalej nie jest idealnie - w Sinnie jest :) 

- jakość wykonania koperty, ogólny design cyferblatu (na bogato :) ) to plus dla Omegi, ale jednak spasowanie bransolety do koperty do jakieś       nieporozumienie w Omedze.

Generalnie na zdjęciach i w pierwszym kontakcie plus emocje i chęć posiadania spowodowały że szczerze powiem popełniłem największy błąd w zegarkowym życiu :) 

A piszę to w tym dziale gdyż posiadam Sinna z którego jestem bardzo zadowolony  i początkowo planowałem zakup EZM-3 i może moje spostrzeżenia przydadzą się komuś kto ma podobny dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A tak tylko wrzucam

Super oba. Gratuluję bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby nie było, bratek nie jest mój , to zdjęcie z spotkania zegarkowego w Bielsku Białej

Edytowane przez Jorguś77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale żeby nie było, bratek nie jest mój , to zdjęcie z spotkania zegarkowego w Bielsku Białej

Będąc w temacie poprzedniej dyskusji na temat jakości, jak wypadło bezpośrednie porównanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może raczej nie będę się wypowiadał, swoje zdanie na temat Sinna mam,

Ale nie chce zostać zlinczowany :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może raczej nie będę się wypowiadał, swoje zdanie na temat Sinna mam,

Ale nie chce zostać zlinczowany :-)

Może być na priva :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może raczej nie będę się wypowiadał, swoje zdanie na temat Sinna mam,

Ale nie chce zostać zlinczowany :-)

 

Może być na priva :lol:

A ja chętnie posłucham nie na priva, jako że 104 za mną chodzi od dawna.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też bym chętnie zapoznał się ze zdaniem Kolegi @Jorguś77 nie na priva ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.