Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Serio tak trudno napisac tutaj w wątku własną opinie ? Przecież nie żulyjemy w Korei Północnej, proponuje trochę odwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Courage, courage, toujours courage  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinn wygrywa na papierze z Breitlingiem ponieważ jest/ma:

 

- korzystniejszy stosunek cena/jakość,

- szybszą i wygodniejszą zmianę daty,

- osobną koronkę do interior bezela,

- kopertę tylko z elementami polerki,

- lepiej świeci, bardziej czytelny w nocy,

- zakręcaną koronkę i wyższa wodoszczelność.

 

Navitimer nie rozwinął się technologicznie, jak Sinn, na przestrzeni lat. Do tego poszedł w kierunku biżuterii. Sinn z kolei pozostał tool watchem. Co do ostatecznego werdyktu - nie podejmę się, gdyż nie miałem w ręku obu zegarków jednocześnie, a nie chciałbym uprawiać zegarkowej ornitologii.

 

 

<CENZURA>

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio tak trudno napisac tutaj w wątku własną opinie ? Przecież nie żulyjemy w Korei Północnej, proponuje trochę odwagi :)

Samocenzura jest silniejsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wiec ja napisze tak

Jestem świadom że jednemu podobają się blondynki innemu rude a innemu czarne, dlatego nic nikomu nie chcę udowadniać

nie jestem zegarmistrzem - mój zegarmistrz np. Podczas serwisu 104 - ki powiedział ze dawno tak dobrze zrobionego zegarka nie widział (a ładują u niego inne zacne marki,

Poza tym dla mnie Breitling jest błyskotka- czego osobiście nie lubię, poza tym pieniądze na reklamę która wydają zacne firmy odbija się na cenie zegarka ( musi gdzieś zostać wliczona)

Poza tym jeżeli chodzi o odchyły mierzone na wibrografiemoj sinn 104 nie odbiegał - a nawet był lepszy od rolka

Wiec Sinn jest niezły - aczkolwiek moje subiektywne odczucie co do jakości materiałów moim zdaniem w smp300 z roku 2003 jest lepsze

 

Pozdrawiam serdecznie

Jorguś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Panowie,

Wiec ja napisze tak

Jestem świadom że jednemu podobają się blondynki innemu rude a innemu czarne, dlatego nic nikomu nie chcę udowadniać

nie jestem zegarmistrzem - mój zegarmistrz np. Podczas serwisu 104 - ki powiedział ze dawno tak dobrze zrobionego zegarka nie widział (a ładują u niego inne zacne marki,

Poza tym dla mnie Breitling jest błyskotka- czego osobiście nie lubię, poza tym pieniądze na reklamę która wydają zacne firmy odbija się na cenie zegarka ( musi gdzieś zostać wliczona)

Poza tym jeżeli chodzi o odchyły mierzone na wibrografiemoj sinn 104 nie odbiegał - a nawet był lepszy od rolka

Wiec Sinn jest niezły - aczkolwiek moje subiektywne odczucie co do jakości materiałów moim zdaniem w smp300 z roku 2003 jest lepsze

 

Pozdrawiam serdecznie

Jorguś

To teraz czekam jeszcze na jakiegoś "aktywistę" z tematu o Rolkach  :P Na swoją 104kę też czekam, ciągle jeszcze  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Płakał będę, nie róbcie mi tego, nie pokazujcie przez jakiś czas w tym temacie 104ek  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc w temacie 104ek - jakby komuś jednak się znudziła, to chętnie się nią zaopiekuję... ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakał będę, nie róbcie mi tego, nie pokazujcie przez jakiś czas w tym temacie 104ek :(

Ok, ja się dostosuję i następne zdjęcie wstawię dopiero po Twoim (jak już dotrze Twój egzemplarz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak tylko wrzucam

 

Jakby nie xx lat pomiędzy nimi możnaby porównywać jakość wykonania.

 

Ja tam z mojego Navi jestem zadowolony;) (rocznik '88)

42474196_276676106513025_747245651472941


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ok, ja się dostosuję i następne zdjęcie wstawię dopiero po Twoim (jak już dotrze Twój egzemplarz)

Dziękuję dobry człowieku. Przed chwilą napisałem do sprzedawcy z nadzieją, że mój Sinn pojawi się jeszcze przed Świętami, w tym roku oczywiście  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trochę nowszy dla porównania. Akurat dziś na ręku.

post-98957-0-87544200-1537954590_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f9O82KR.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie xx lat pomiędzy nimi możnaby porównywać jakość wykonania.

 

Ja tam z mojego Navi jestem zadowolony;) (rocznik '88)

 

Super jest, też myślę o Navitimierze od jakiegoś czasu i gdyby nie plan redukcji kolekcji to już pewnie bym go nabył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz czekam jeszcze na jakiegoś "aktywistę" z tematu o Rolkach :P Na swoją 104kę też czekam, ciągle jeszcze :(

Z tym czekaniem to już niemal o rolka się ocierasz :) Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z tym czekaniem to już niemal o rolka się ocierasz :)

Spokojnie, do Rolka to jednak trochę jeszcze brakuje  :) Dokładnie dziś obchodzę drugą miesięcznice czekania - zakup z 26 lipca  ;) Napisali mi, że dostanę Sinna najszybciej jak się da i zrobią wszystko, żeby było to przed Świętami. Tegorocznymi oczywiście  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, do Rolka to jednak trochę jeszcze brakuje  :) Dokładnie dziś obchodzę drugą miesięcznice czekania - zakup z 26 lipca  ;) Napisali mi, że dostanę Sinna najszybciej jak się da i zrobią wszystko, żeby było to przed Świętami. Tegorocznymi oczywiście  :D

 

Ja tak czekałem na swojego BALLa. Na szczęście jakoś w trakcie czekania urlop miesięczny praktycznie wypadł i jakoś tak zleciało bez myślenia o zegarku:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tak czekałem na swojego BALLa. Na szczęście jakoś w trakcie czekania urlop miesięczny praktycznie wypadł i jakoś tak zleciało bez myślenia o zegarku:P

Sinn już jest zegarkiem, na który czekam najdłużej. Mam jakieś takie wrażenie, że pod tym względem ustanowi u mnie trudny do pobicia rekord  :lol:

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos 104, wciąż cieszy tak samo.

 

Przy okazji zapytam, bo tematu nie zgłębiałem, czemu w 104 na bezelu minuty idą w drugą stronę?

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przy okazji zapytam, bo tematu nie zgłębiałem, czemu w 104 na bezelu minuty idą w drugą stronę?

Wow, aż spojrzałem na ten przeze mnie zamówiony, dalej w katalog Sinna, dostępny na ich stronie i faktycznie, jakoś tak ...na odwrót  :) Ale znając Niemców, w tym szaleństwie jest jakaś metoda  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, aż spojrzałem na ten przeze mnie zamówiony, dalej w katalog Sinna, dostępny na ich stronie i faktycznie, jakoś tak ...na odwrót  :) Ale znając Niemców, w tym szaleństwie jest jakaś metoda  ;)

 

 

a czasem nie ma dwóch wersji??

 

 

edit: nie ma, coś mi się wydawało jak się kiedyś 104ką interesowałem, że można było sobie wybrać

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

a czasem nie ma dwóch wersji??

 

 

edit: nie ma, coś mi się wydawało jak się kiedyś 104ką interesowałem, że można było sobie wybrać

Nie wiem, może. Tu masz link do aktualnego katalogu, a w nim 104ka jest własnie w tej "odwróconej" wersji  ;)

 

https://www.sinn.de/Download/SINN_the_catalogue.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może. Tu masz link do aktualnego katalogu, a w nim 104ka jest własnie w tej "odwróconej" wersji  ;)

 

https://www.sinn.de/Download/SINN_the_catalogue.pdf

 

 

ciekawe jak będzie ze spasowaniem u CIebie, bo ponoć 104ki mają to do siebie, ze ten trójkącik to nie koniecznie musi być idealnie na 12stej:P i bezel łapie luzy.. Tak wspominam, bo z tego co kojarzę żółwia porzuciłeś ze względu na spasowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.