Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Panowie, bo mam zgryza. Miał ktoś Fliegera 356 w wersji szczotkowanej. Warto?

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Widzę nowy nabytek gratuluję. :) U1 sprzedałeś?

Uwielbiam UX

Gratuluje i zazdroszczę :)

Dziękuję koledzy :) UX godny polecenia....

2cb6c01ac199a2cc38902d1d3393a979.jpg

Edited by arturzbsk

No jest moc. Co ile baterię trzeba zmieniać.

Piszą, że 7 lat.

Dziękuję koledzy :)

U1 chyba bardziej mi się podobał.

Szybko zmieniasz zdanie. Ostatnio mówiłeś mi, że U1 nie podoba ci się ze względu na cyt."zabawkowy wygląd", chodziło o kształt indeksów i wskazówek - klockowaty. 

Mi się podobają wszystkie Sinny a w szczególności m.innymi  U1. 

Ale niestety jak to mówią:  "Chciało by się do raju, ale grzechy nie dają " ;)

A jak kupisz sina ux a on już w sklepie troche poleży troche gdzieś na magazynie i bateria może być już na końcowym etapie.I co wysyłka ,czekanie,nerwówka.

Miałem kiedyś możliwość porównania U1 i UX,

UX ma lepszą widoczność dzięki olejowi. Jedynie co jest w nim na minus to chód wskazówki sekundnika i to jej cofanie się.

ycgrR9l.jpg

A jak kupisz sina ux a on już w sklepie troche poleży troche gdzieś na magazynie i bateria może być już na końcowym etapie.I co wysyłka ,czekanie,nerwówka.

Schodzą na bieżąco, ja wiem kiedy ten egzemplarz wyszedł z fabryki. 

Miałem kiedyś możliwość porównania U1 i UX,

UX ma lepszą widoczność dzięki olejowi. Jedynie co jest w nim na minus to chód wskazówki sekundnika i to jej cofanie się.

W moim przypadku to cofanie jest niezauważalne. Jednak olej stawia opór i stąd taki efekt. 

Ja już kiedyś kombinowałem UXa bez tego oleju.Bo też mi się podoba a w razie wymiany baterii żeby lepszy fachowiec to opanował a nie zaraz wysyłka.Ale nie ma takiej opcji.

Piszą, że 7 lat.

Szybko zmieniasz zdanie. Ostatnio mówiłeś mi, że U1 nie podoba ci się ze względu na cyt."zabawkowy wygląd", chodziło o kształt indeksów i wskazówek - klockowaty. 

Mi się podobają wszystkie Sinny a w szczególności m.innymi  U1. 

Ale niestety jak to mówią:  "Chciało by się do raju, ale grzechy nie dają " ;)

Nie pamiętam tego żebym tak mówił No ale skoro tak twierdzisz pewnie nie kłamiesz a może...

Ale i tak U1 mi się bardziej podoba zwłaszcza z powodu tych indeksów i wskazówek :)

]Miałem kiedyś możliwość porównania U1 i UX,

To jest ta sama średnica ?

Ja już kiedyś kombinowałem UXa bez tego oleju.Bo też mi się podoba a w razie wymiany baterii żeby lepszy fachowiec to opanował a nie zaraz wysyłka.Ale nie ma takiej opcji.

Mechaniczny zegarek też co kilka lat trzeba oddać do przeglądu. Nie wszędzie znajdziesz ogarniętego majstra, który zna się na robocie. Też często, gęsto trzeba wysyłać dalej w Polskę i czekać. Odesłanie zegarka do Niemiec to nie taka straszna sprawa. 

Jeden i drugi dają radę :)

Mi jeszcze limitka się podoba.

Też miodzio :)

Nie pamiętam tego żebym tak mówił No ale skoro tak twierdzisz pewnie nie kłamiesz a może...

Ale i tak U1 mi się bardziej podoba zwłaszcza z powodu tych indeksów i wskazówek :)

]Miałem kiedyś możliwość porównania U1 i UX,

To jest ta sama średnica ?

No to kolego Krzysztofie mniej mięska i whyski, a więcej rybek i lecytynki :)

Edited by arturzbsk

Mechaniczny zegarek też co kilka lat trzeba oddać do przeglądu. Nie wszędzie znajdziesz ogarniętego majstra, który zna się na robocie. Też często, gęsto trzeba wysyłać dalej w Polskę i czekać. Odesłanie zegarka do Niemiec to nie taka straszna sprawa. 

Za młody jestem na letycynkę jak będę może w twoim wieku to o tym pomyślę :)

A że dzisiaj piątek więc mięsko i whisky :)

.Tylko mechaniczny zegarek moge sobie zaplanować kiedy go dać do przeglądu ...chyba że się coś dzieje...a Ux jak bateria padnie to nie wiadomo kiedy.Na pewno ma te EOL że ok.dwóch tygodni przed padnieciem daje sygnał że sie coś dzieje.Ale np.padnie w czerwcu i na wakacje ni ma zegarka chyba że sie w Sinie pośpieszą.

Oby tylko mieć takie zmartwienia, że po siedmiu czy ośmiu latach padnie mi bateria w zegarku.

Zawsze możesz przyjąć, że po 6 latach wysyłasz UX do serwisu na  zmianę baterii i oleju. Będziesz szczęśliwy, serwis będzie szczęśliwy i UX będzie szczęśliwy  :):):)

Panowie, bo mam zgryza. Miał ktoś Fliegera 356 w wersji szczotkowanej. Warto?

Kiedyś to był mój numer 1, ale szybko mi przeszło po przymiarce z uwagi na słabe proporcje - przy takiej średnicy zegarek jest dosyć pękaty i czuć to na ręce. Widziałem tylko wersję piaskowaną, ale obawiam się, że szczotka może ten efekt jeszcze powiększyć.

Edited by poiuyt

Ja lubię zegarki pękate o małej średnicy koperty. Bardziej ciekawi mnie jakość wykonania

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Mnie jeszcze ciekawi ta technologia diapal.Jakaś bezsmarowa czy jak ja to rozumiem.I niby zegarek dłużej bez serwisu ma wytrzymać.

U1 miałem poszedł do ludzi i teraz żaluję.

U1 miałem poszedł do ludzi i teraz żaluję.

Właśnie walczę ze sobą od kilku tygodni czy wystawić na bazarek czy nie :)

Od dłuższego czasu nie noszę i tylko leży a inny zakup na horyzoncie.

Choć wiem, że będę żałować :)

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)