Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co , to chętny już jest, jakby się znudził 😀

 

* edyta- bo przeczytałem "może czas na rezygnację"😈

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, HaveFun napisał:

@mario1971 może czas już na recenzję tego Sinna? (+ dużo fotek).

Wszystko w swoim czasie. Chociaż recenzje to nie moja specjalność :) 

11 minut temu, gruby2000 napisał:

Jakby co , to chętny już jest, jakby się znudził 😀

 

* edyta- bo przeczytałem "może czas na rezygnację"😈

Ten Sinn ma u mnie na ten moment mocną pozycję. Jedyne, do czego mogę się doczepić po pierwszym miesiącu, to brak stabilności chodu w niestandardowych pozycjach odkładania oraz na końcówce rezerwy chodu. Z drugiej strony stale noszony na ręce i odkładany do pudełka w tej samej pozycji - szkłem do góry, robi średnio +/- 1,2s na dobę. Dodałbym jeszcze głośną pracę obracającego się wahnika i całego werku. Ale komfort noszenia i podświadomość, że nie rysuje się od samego patrzenia (nie znalazłem żadnej rysy), rekompensują po trzykroć jego "hałaśliwość" :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda muszę koniecznie przymierzyć oba ( U1 i U50) zanim zdecyduję, który kupię, ale jakby się pojawiła "okazja" to wezmę w ciemno każdy z tych modeli 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U1 też jest super, nawet bardziej wizualnie pasuje na moją łapkę, tylko że ja wolałem coś cieńszego.

Koniecznie bierz na bransolecie - jest super!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydawało że kolejny Sinn zagości a tymczasem Balle przebiły wszystko... i rządzą ;) Na razie brak miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Wpadł mi w oko Sinn556l (wersja na bransolecie). Znalazłem 4 oferty/sklepy:

 


https://www.uhrinstinkt.de/uhr-kaufen/sinn/
https://www.chronoshop.cz/sinn

- sklep ze szwecji

- oficjalny sklep z DE

 

 

W którym sklepie dadzą rabat po korespondecji mailowej? Czy te sklepy są sprawdzone i nie będzie problemu z ewentualną naprawą? Jeśli ktoś ma extra porady dla mnie to proszę niech się podzieli. Jeśli to zły wybór to też z chęcią posłam waszych rad. :) Witka mała więc UX i U1 odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te sklepy poza oficjalnym producenta dają rabat, ale cudów się nie spodziewaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sinnie chyba rzeczywiście podwyżki, chciałem gumę niebieską zamówić, zaśpiewali 70 euro plus wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej normalna cena za gumę ok 300PLN, tylko wysyłka u nich droga 25 Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zależy gdzie. Ja podałem ceny od producenta. U niemieckich dystrybutorów są z reguły inne. Czasem można kupić na ebay w Niemczech i tam wysyłka 9 Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich i taką dostałem odpowiedź.

The requested strap costs 70 €.

Shipping expenses at the rate of 12,50 € will be additionally raised and added to the invoice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników Sinna z werkiem Lemania 5100, bo takowy był kiedyś montowany w chronografach Sinna. Jak Wam się sprawuje ten mechanizm i przede wszystkim jak wygląda kwestia serwisu w Polsce? Jest to możliwe czy tylko wysyłka do Niemiec? Warto w ogóle jeszcze kupować zegarek z tym już nieprodukowanym mechanizmem?


Hutnik Nowa Huta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, poiuyt napisał:

Czyli warto pytać, bo na stronie ciągle jest 25 EUR.

Chodzi o samą gumę do długiego zapięcia?

Tak sama guma do długiego zapięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Obłomow napisał:

Mam pytanie do użytkowników Sinna z werkiem Lemania 5100, bo takowy był kiedyś montowany w chronografach Sinna. Jak Wam się sprawuje ten mechanizm i przede wszystkim jak wygląda kwestia serwisu w Polsce? Jest to możliwe czy tylko wysyłka do Niemiec? Warto w ogóle jeszcze kupować zegarek z tym już nieprodukowanym mechanizmem?

Akurat Sinna nie miałem ale miałem już wiele zegarków z tym mechanizmem

Lemania 5100 i Val.7750 to dwa moje ulubione mechanizmy - najfajniejszy układ wskazówek na tarczy

Sam serwis ogarnie normalny zegarmistrz (zegarmistrz nie bateryjkowiec) gorzej jak coś wymaga po latach wymiany bo części nie mają a jak mają to cenią - oczywiście są do kupna na serwisach zagranicznych ale też cena

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, poiuyt napisał:

Koledzy, czy macie jakieś trudności z wejściem na stronę amerykańskiego AD watchbuys.com?

Od dłuższego czasu mam wielki problem, żeby w ogóle wejść na tę stronę. Mieli, mieli, aż w końcu wychodzi komunikat "Przekroczono limit czasu połączenia".

Pamiętam, że zawsze miałem z tą stroną problemy, ale coś tam się w końcu pokazywało, a teraz kompletnie nic.

 

 

Mam tak samo - po VPNie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2020 o 22:50, Obłomow napisał:

A jaki może być koszt takiego serwisu w Polsce?  W 1000 PLN można się zmieścić?

Sam serwis bez napraw czyli mycie smarowanie i regulacja to u zegarmistrza z małym okienkiem zrobisz za 2-3 stówki czasem taniej.Zegarmistrz z dużą ladą i wielkimi gablotami to pewnie z 7-8 stówek policzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurek prawdziwy

 

 

10056A86-C84F-4BDB-BE58-151EFBD10103.jpeg


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.