Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W dniu 12.11.2020 o 14:56, dodge66 napisał:

5Pw0xLK.jpg

Dzięki! Wskazówka jest oryginalna, to tarcza była wymieniona na niebieską za zgodą Sinn'a :) Chyba szybko się nie znudzi, ale będę pamiętał ;)

O proszę, w sumie nie powinno mnie to zaskoczyć bo Sinn jest dość elastyczny jeżeli chodzi o zmiany na życzenie, ale jednak zazwyczaj klienci zmieniają tylko wskazówki :) Świetnie to wyszło.

W dniu 26.11.2020 o 17:23, Kobuz napisał:

O proszę, w sumie nie powinno mnie to zaskoczyć bo Sinn jest dość elastyczny jeżeli chodzi o zmiany na życzenie, ale jednak zazwyczaj klienci zmieniają tylko wskazówki :) Świetnie to wyszło.

10 godzin temu, poiuyt napisał:

Raczej był. Teraz na takie ekstrawagancje nie ma szans.

Zmiana tarczy miała miejsce w kwietniu 2018, obecna polityka Sinna już nie pozwala na takie życzenia :unsure:

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Od miesiąca 857-ka jest ze mną, dalej jestem nią oczarowany jak w dniu dostawy. Przed zakupem naczytałem się o tym jak dobrze są wyregulowane mechanizmy w Sinn-ach, jednak ten przeszedł moje oczekiwania. Zegarek noszony codziennie przez 16h i nocą odkładany koronką do góry, po miesiącu przyśpieszył o niecałe 4s, Według aplikacji watchcheck jest to +0,3spd. Koronkę zmuszony byłem odkręcić tylko raz, aby przestawić datę o jeden dzień do przodu. Tak jak na początku odczytywanie godziny jest super łatwe i przyjemne. Parę razy złapałem się na tym że spoglądam na zegarek o wiele za często i zadługo. Nie udało mi się (na razie) zarysować tegimentacji, pomimo kilku spotkań z futrynami. Na papieże ma 43mm ale na nadgarstku wygląda na znacznie większy. Zegarek również leży płasko i bardzo dobrze. Sam pasek jest również super wygodny. Pomimo swojej grubości po tygodniu ułożył się i pasuje idealnie. Bezel ma 60 kilknięć i miły mechaniczny klik.

IMG_20201204_1355095.thumb.jpg.ba0209618dc491d457fd6cacb8d32b72.jpg

Na razie dopatrzyłem się tylko dwóch drobnych (bardzo drobniutkich) wad. Luma pomimo że jest bardzo intensywna zaraz po naświetleniu, to bardzo szybko gaśnie. Jest gorsza do tej stosowanej w nurkach od Seiko, niestety tylko do niej mam porównanie. Drugie to napis SUG pomiędzy uszami na godz 6, trochę mnie drażni. Jednak to już moje subiektywne poczucie estetyki. Z napisem poradzę sobie po przez dokupienie bransolety i jego zamaskowanie :)

Jeśli znajdę jakieś minusy (albo i nie) to napiszę, jednak wszystko wskazuje na to że następny zegarek też będzie z Frankfurtu. Na koniec jeszcze zdjęcie lumy. Wygląda świetnie, puki nie zacznie gasnąć.

IMG_20201117_1609089.thumb.jpg.3ae9b32dd610de9a5f6638d10361cb6c.jpg

RDp55jZ.jpg

Edited by dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Trochę za dużo niebieskiego na raz jak dla mnie, ale o gustach się nie dyskutuje  :) 

Właście to mi się w nim podoba :D Ale można przełamać niebieskość czerwonym paskiem ^_^

VIWR2O0.jpg

46 minut temu, satanic napisał:

Na gumie jest dobrze.

Tak też sądzę ;)

14 minut temu, arturzbsk napisał:

T2 bardzo mi się podoba, ale jakby był odrobinę większy...

T1 jest większy, wygląda niemal identycznie i do tego jest nadal w produkcji: https://www.sinn.de/en/Modell/T1.htm. Tylko WR ma nieco mniejsze :lol:

106477188_3232648146781187_6650240659300

Niestety w sprzedaży nie ma już niebieskiego T1B:

xT1_B.jpg.pagespeed.ic.ry4jDFCGdH.jpg

Edited by dodge66

7 godzin temu, satanic napisał:

Gdzie brałeś jeśli można wiedzieć.

A dziś mój.

IMG_20201206_122435~2.jpg

We wrzecionie czasu, płatność przelewem. Wyszedł taniej niż bezpośrednio z Frankfurtu, jednak parę stówek drożej niż Urhisntinkt (po zniżce 30eur za przelew). Wolałem płacić w PLN, Żona ma wgląd do konta z EUR :)

Ja załatwiłem przez email. Zawsze warto napisać, poza ceną czas dostawy był spoko. Po 10 dniach od zrobienia przelewu z zaliczką miałem zegarek w domu. Na allegro sprzedający ma dodatkowe opłaty stąd też może wynikać różnica ceny. Nie bez znaczenia są też różnice walutowe i moment w "roku rozliczeniowym". Czasami sprzedający schodzą z marży żeby spełnić normy sprzedaży.

Mniejszy i ładniejszy brat U50 - nazwa idealnie spasowana do mojego wieku :lol:

68fed33e90602d8071974adce627f022.jpg

Edited by mario1971

Teraz, KRZYSIO napisał:

Mniejszy owszem, ale czy ładniejszy :)

Nie ma znaku zapytania, to oznacza tezę ;)

Dołączam do U50 bandy :) 

IMG_9302.jpg

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)