Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vinzento

Vodolaz MC- 3602/00631020

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się spytać, bo nie mam możliwości podgladu na żywo tego zegarka - czy ten emblemat na tarczy to mocno sie błyszczy ?

W ogole jak z wykonaniem, jak z precyzją chodu ?

Zamierzam się na niego na russtime, podoba mi sie jego rozmiar :P

W ogole mi sie podoba...

Bede wdzieczny za podpowiedzi. A moze ktos ma go na sprzedaz :lol: ?

 

edit: chodzi mi o to czy ta tarcza nie jest zbyt taka oczojebna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na Youtubie szukałeś ??

nawet mi to do glowy nie przyszlo :lol:

Thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz zegarek w ciemno. Ma świetną opinię ( i nie tylko moją bo i tego forum). To był mój pierwszy noworuski (nieradziecki rusek) zegarek i kupowałem go sugerując się opiniami forumowiczów. Gdy przyszedł - byłem zachwycony - naprawdę świetna jakość. Na zdjęciach wygląda brzydziej i tandetniej niż jest w rzeczywistości. Sam mechanizm również legendarny (konstrukcja ta sprawdzona w Rolexach i Panerai). Zresztą na forum znajdziesz masę tematów o tym zegarku.

 

I koniecznie jak kupisz to ubierz go w jakiś wypaśny pasior (najlepiej hand-made od któregoś z naszych forumowiczów). Wtedy odbiór zegarka zmienia się diametralnie.


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajajajajaj.... napisałbym coś więcej w tym wątku, ale boję się, że znowu wyłapie bana za niechęć do rosyjskich konstrukcji :)

 

więc napiszę tylko tyle... jak ktoś ma doświadczenie z tego typu zegarkiem i twierdzi, że jest ok to możesz mu zaufać, a potem trzymać go za słowo ;)


internet mym kościołem, zegarek moim niebem, Doxa mą religią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.