Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grizz

Dyskusja z galerii

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem skąd zrzyna Precista, podałem ją jako przykład koperty.

 

?????

To oni wymyslili kanapke? chyba nie........

Jako przykład koperty wystarczy pokazać Radiomira i zapytać czy są różne

Zrobil sie temat o podrobach Paneraia i jak widac jest na forum grono świadomych obserwatorow podrob

Skad sie to bierze?

Nie szuka sie takich rzeczy jak nie kusza....

Moze zalozmy temat MOJA PODROBA - kto ma blizsza oryginału....

albo moj oryginalny zegarek wzorowany na.... ktory ładniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Nie znam się na Pamach.

 

Zapytałem po prostu który model ma taką kopertę jak ta Precista. Czy gdzieś pisałem że to autorski pomysł Eddiego?

 

Nie interesuje mnie zakup Precisty Italian i nie jestem "świadomym obserwatorem".

 

Czy to tak trudno zrozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper_1984

....

Adi, to za wielokropki zostałeś zwerbowany do Stowarzyszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Problem w tym że on wygląda fajnie tylko dlatego że kopiuje Pama który wygląda fajnie. Nawet jeśli posiadacz o tym nie wie. Jego radość z ładnego zegarka jest wynikiem wyłącznie tego że jest to kopia czyjegoś designu.

 

Dla mnie to on nie wygląda fajnie, ba nawet mizernie. Pam wygląda wyśmienicie, a to coś to jakaś masakra. Widziałem zdjęcia makro wykończenia i to jest jakaś pomyłka nawet za 300zł. Oczywiście nie wszystkie tak mają. Na podstoliku wrocławskim oglądałem bardzo uważnie Parnisa Portugalczyka i jest na prawdę dobrze zrobiony. Pomijam fakt, że to podróba, chciałem jedynie nawiązać do jakości tego syfu pokazanego w 1 poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper - to płytkie. Wiem, że twoje założenia są jakie są - trudno - jedni są godni aby dyskutować z nimi, inni przez głupawe insynuacje - nie.

Przed wielokropkiem była informacja, że dyskusja została przeniesiona tutaj - ponieważ myślałem, że bedzie to pierwszy post. Po przeniesuieniu je okaząło się, że ostatni - wiec treść posta " tutaj przeniesiona dyskusja" na końcu nia miała sensu. Zachowaj więc swoja wątpliwą błyskotliwośc dla kolegów spod bloku. ok?

 

 

Do moda - prosze przesunac cały temat z Off Topic do wirtualnych marek - tutaj trafił przez moją pomyłke - sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.