Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

trochę trudno zapomnieć o zegarku, który na rynku  jest około roku (oferowana sztuka z marca) i do którego nakupowało się tyle gadżetów do modyfikacji - jak to się nazywa - kryptoreklama.

 

2ebd670347994036085c3b7a33e6a424_th2.gif

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

trochę trudno zapomnieć o zegarku, który na rynku jest około roku i do którego nakupowało się tyle gadżetów do modyfikacji - jak to się nazywa - kryptoreklama.

 

Trafnie i w punkt.Też to wyłapałem gdy zobaczyłem zegar na bazarku :)

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

1390320601346.png

 

Możesz to nazywać kryptoreklamą, czy jak tylko chcesz, u mnie nazywa się to "mieć wolniejsze popołudnie na zrobienie zdjęć"

Zapominanie jest łatwe, jesteś w tym po prosty trochę słabszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo młodszy, bo gdzieś w Seiko wspominałeś, że wzrok też nie ten ... niby  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Też nie :D

 

Przy okazji zostawię więcej zdjęć, bo patrząc zupełnie obiektywnie to zegar jest ciekawy.

 

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

4.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łe te same co w ofercie sprzedaży - do d*py

 

a poważnie szkoda, ze go nie zmodowałeś, opisałbyś co i jak bo tarczy MM300 nie da się przełożyć bez klejenia,

 

no chyba, że masz tą wiedzę w głowie to możesz napisać na sucho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

a poważnie szkoda, ze go nie zmodowałeś, opisałbyś co i jak bo tarczy MM300 nie da się przełożyć bez klejenia,

....

Też tak właśnie myślę. Przecież tam są inne mechanizmy. A efekt zobaczyłbym bardzo chętnie.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

a poważnie szkoda, ze go nie zmodowałeś, opisałbyś co i jak bo tarczy MM300 nie da się przełożyć bez klejenia,

 

no chyba, że masz tą wiedzę w głowie to możesz napisać na sucho

 

Nie wyglądało żeby była tutaj szczególnie aktywna społeczność moderska, ale jeśli jesteś zainteresowany to proszę, wrzuciłem tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sumo i ja

86eda82267b1aed160dd09a082102c91.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wypada mieć w swojej kolekcji divera od Seiko więc poszedłem tą drogą

15bb54d0fb0db150a07b545c50202159.jpg023b313234d7e629a3093e34070f8c8c.jpg97f55a1f8bbbc9d2737c27e42d7d7283.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszną drogę obrałeś.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile w żółwiu padi mi się podoba to w przypadku sumo jest już zbyt pstrokato. Gdybym miał teraz wybierać to znów wybrałbym czarnego, gdybym miał kupić drugie sumo to wolałbym pomarańcz od padiego  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 słowa o odczuciach z noszenia sumo.

Kupowałem bez przekonania co było bardzo nietypowym zachowaniem w moim przypadku. Zegarek od momentu kupna nie schodzi z ręki. Śpię też w zegarkach. Jest zaskakująco wygodny i nie dający odczuć swojej wielkości i ciężaru. Jedyną wadą jest mocowanie bransolety do koperty i powstający minimalny uskok między nimi więc skończy się pewnie na kupnie gumyMyślę że zostanie ze mną na długo. 91ecc9cced5bd9623f1c93d35913ecd6.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super się prezentuje. Lubię zulu ale jak na razie opieram się pokusie zmiany bransy sumo na parciaka  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns kiedyś mi napisał, że bransa sumo jest b. wygodna i miał 100% racji. Jednym nie pasują maskowince, innym szerokość ale przynajmniej dla mnie podczas noszenia liczy się tylko, że nosi się super  :P Dlatego jak na razie nie ciągnie mnie do zakupu zulu dla sumo. Może tylko zapięcie z MM300 bym chętnie widział u siebie ale tylko w formie bajeru  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollu co do wygody nie mam zastrzeżeń tylko do estetyki łączenia. A w noszeniu jest jak SDGM tylko z lekką nadwagą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.