Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

wałkowane 1000x, że niczym i że na 90% ustawowe opłaty - wystarczy zadać sobie trochę trudu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym nie ustępuje, to to samo i jeśli nie przeszkadza Ci sam X na tarczy (jak niektórym) to bierz śmiało.

Opłaty na 99% dojdą, chyba że coś będziesz kombinował ze sklepem aby obniżyli wartość przesyłki ale nie wiem czy się w to będą bawić ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wałkowane 1000x, że niczym i że na 90% ustawowe opłaty - wystarczy zadać sobie trochę trudu

Zadałem sobie trochę trudu bo nie jestem nowicjuszem na forum i rano doczytałem coś, że koronka sygnowana jest wypalana laserem, niestety nie odnlazłem o którym modelu była mowa. Czy to jest jakaś znacząca różnica, czy wersja ze szlifem słonecznym, to padi?

Edytowane przez tomaszek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laserowa koronka w MM300, szlif słoneczny PADI i może jeszcze jakaś wersja LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 (źródło www.shoppinginjapan.net)?

, czy na 100% dochodzą dodatkowe opłaty?

 

 

Jeśli wybrałeś wersję z X to może lepiej kupić na eglobalu, tam na bank nie ma dodatkowych opłat, a cena jest podobna (na dziś dzień 1687PLN)


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybrałeś wersję z X to może lepiej kupić na eglobalu, tam na bank nie ma dodatkowych opłat, a cena jest podobna (na dziś dzień 1687PLN)

Tylko jak kliknie teraz na eglobalu to się dowie po paru dniach że nie ma go obecnie na stanie i trzeba kilka dni poczekać  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Floyd, ściągnąłem Cię myślami, bo miałem pisać na priv odnośnie wrażeń związanych z zakupem na eglobal :)

Tomaliusz, chyba zaryzykuję i sprawdzę.

Dzięki Panowie za naprowadzenie na "właściwe tory".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Tomaliusz, chyba zaryzykuję i sprawdzę.

 

Nic nie ryzykujesz bo przyjdzie z małym opóźnieniem ale bez opłat.

A za kilka dni mają mieć na stanie bo Kolega klikał na dniach i dostał takie info  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, klepnięte...Co pogoda robi z człowiekiem...Zimą człowiek nie zerknął w stronę nurków. A tu masz. Dwa lata temu rozstałem się z Mako Xl i mi się zachciało sensownego diverka. Od tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, klepnięte...Co pogoda robi z człowiekiem...Zimą człowiek nie zerknął w stronę nurków. A tu masz. Dwa lata temu rozstałem się z Mako Xl i mi się zachciało sensownego diverka. Od tak :)

A co Ci nurki zimą przeszkadzają?

Jak nie nosisz to wkładasz do pudełka i czeka na lato  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci nurki zimą przeszkadzają?

Jak nie nosisz to wkładasz do pudełka i czeka na lato  ;)

Otóż to, dobrze Tomasz prawisz, tylko najgorsze jest właśnie to zimowanie, różne głupie myśli przychodzą człowiekowi do głowy :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tyle by było z mojego sumo... Eglobal zaproponował mi zwrot pieniędzy bo niestety nie są w stanie zrealizować zamówienia. Widocznie nie jest mi pisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tyle by było z mojego sumo... Eglobal zaproponował mi zwrot pieniędzy bo niestety nie są w stanie zrealizować zamówienia. Widocznie nie jest mi pisany.

bierz kasę i do innego sklepu, nie można się tak łatwo poddawać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.