Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie leży sobie taki czarny i szuka nowego właściciela. Stan jak nowy, cena zbliżona 2300 no ewentualnie 2200 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie leży sobie taki czarny i szuka nowego właściciela. Stan jak nowy, cena zbliżona 2300 no ewentualnie 2200 :D

Ogrood masz PW


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro gościu 2 tygodniowego sumo miał za 2000zł. Ciekawe czy ktoś z forum go przygarnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam czarnego, a chcę spróbować niebieskiego, czy znajdzie się ktoś chętny do zamiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZARNE SUMO NR 15 KOLOR BLACK z szafirowym szkiełkiem :)

post-41364-0-93914900-1328365317_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, po co wymieniac oryginalne szkielko na szafir? Nawet w MM jest taki sam hardlex. Pod woda ponoc ten mineral Seiko jest bardziej czytelny od szafiru. No i przy wymianie czy nie tracimy 200m WR?

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, po co wymieniac oryginalne szkielko na szafir? Nawet w MM jest taki sam hardlex. Pod woda ponoc ten mineral Seiko jest bardziej czytelny od szafiru. No i przy wymianie czy nie tracimy 200m WR?

 

Pewnie tracimy te WR200 ale ja w moim kąpałem się w wannie (to mi wystarczy) i wszystko ok, więc jestem zadowolony. Zegarek akurat kupiłem z wymienionym szkłem szafirowym z AR w odcieniu błękitu. Na słońcu pięknie to wygląda. A po co wymieniać, ja Ci nie odpowiem, sam bym pewnie nie wymieniał dopóki stare by się nie porysowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w MM jest taki sam hardlex.

Ale w MM szkło jest osadzone sporo poniżej bezela, więc inaczej to wygląda, a i zarysować , to trzeba byłoby baaaardzo mocno się postarać-

nie wspominając o tym, że w MM ten hardlex jest z wewnętrznym AR, wiec jednak trochę nie taki sam :rolleyes:

 

No i przy wymianie czy nie tracimy 200m WR?

Jak robi to ktoś mający o tym pojęcie, to jasne, że nie tracimy wodoszczelności- ja po wymianie dostałem wydruk,

że zegarek został sprawdzony, więc mam spokój ducha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w niebieskim lepiej?

 

 

Wyraźnie lepiej. Jest to mój trzeci Sumo i wiem, że znalazłem, czego szukałem. Niebieski moim zdaniem nawet wyżej niż te kolorowe z L.E.

 

bzw9me770cnuzbpxiwyw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana koloru :lol:

post-5960-003255700%201327333921.jpg

Niezły ten niebieski. Kto wie, może gdybym takiego kupił, byłbym nadal szczęśliwym posiadaczem Sumo. :rolleyes:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam akces do klubu :rolleyes:

 

DSC_0030.jpg

 

Kapitalny zegarek. Wiem, że już go nie sprzedam :)

 

(na fotce jeszcze w folijkach)

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak tam z dokładnością wasze SUMO? Moje opóźnia się około 8-10 sekund na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nigdy nie miało to większego znaczenia- dopóki nie przekracza jakiś granic przyzwoitości ;)

więc i nigdy jakoś specjalnie nie sprawdzam. Zresztą rzadko kiedy noszę jeden zegarek na tyle długo,

aby odchyłki mogły się zrobić jakieś bardzo znaczące- może to jest metoda :lol:

 

 

edit: jako założyciel tematu chyba nie muszę mówić, że Sumiaczek wciąż jest ze mną :)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Sumo spoznia 6s/dobe. Natomiast tak jak u ricardo rotacja na nadgarstku jest dosc duza wiec nie ma to istotnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój położony na koronce gubi przez noc jakieś 5-6 s, natomiast kiedy śpi twarzą do góry przyspiesza 5-6 s tak że w ten sposób mogę ustawiać go precyzyjnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: jako założyciel tematu chyba nie muszę mówić, że Sumiaczek wciąż jest ze mną ;)

 

Myślałem, że Twój Sumiaczek będzie potem ze mną, ale nie chciałeś się go wyzbyć:lol:, zresztą słusznie, bo sam czuję, że mój ma ze mną dożywocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny zegarek. Wiem, że już go nie sprzedam :)

 

Byłbym ostrożny z takimi deklaracjami! : )

Powiedz to po tym jak obmacasz Seiko MM : P


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym ostrożny z takimi deklaracjami! : )

Powiedz to po tym jak obmacasz Seiko MM : P

Może i masz rację ale MM trochę mały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację ale MM trochę mały...

 

Czy ja wiem...Sumo jest duże i płaskie. MM jest tak samo szeroki jak Sumo ale dużo dużo wyższy co w efekcie powoduje, że MM można powiedzieć iż jest większy.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację ale MM trochę mały...

Jeśli tak piszesz, to znaczy, że niestety nie miałeś go w rękach.

Mi też tak się wydawało, bo wszędzie piszą, że on ma 42 mm, a to nieprawda- 42 mm to ma w MM sam bezel,

natomiast koperta ma 44 mm bez koronki, do tego jest sporo wyższy od Sumo, co czyni z niego zegarek,

który choć od Sumiaka ma o 1 mm mniejszą średnicę, ale jest cięższy i ogólnie cały sprawia wrażenie trochę bardziej masywnego i "nabitego" w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricardo i Pisar - ale mnie chłopaki zasmuciliście :) Uwielbiam sumo i w przyszłości chciałem go zastąpić MM bo wszędzie czytam że średnice ma 42. Sumo jako zegarek, który zakładam bardzo często mógłby być trochę mniejszy dlatego MM wydawał mi się idealny ;)


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.