Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ricardo216

Policzmy SUMO

Recommended Posts

trochę trudno zapomnieć o zegarku, który na rynku  jest około roku (oferowana sztuka z marca) i do którego nakupowało się tyle gadżetów do modyfikacji - jak to się nazywa - kryptoreklama.

2ebd670347994036085c3b7a33e6a424_th2.gif

Edited by Burns

trochę trudno zapomnieć o zegarku, który na rynku jest około roku i do którego nakupowało się tyle gadżetów do modyfikacji - jak to się nazywa - kryptoreklama.

Trafnie i w punkt.Też to wyłapałem gdy zobaczyłem zegar na bazarku :)

Edited by esteta

Tisell Klub Polska

Guest vitriol

1390320601346.png

Możesz to nazywać kryptoreklamą, czy jak tylko chcesz, u mnie nazywa się to "mieć wolniejsze popołudnie na zrobienie zdjęć"

Zapominanie jest łatwe, jesteś w tym po prosty trochę słabszy :P

albo młodszy, bo gdzieś w Seiko wspominałeś, że wzrok też nie ten ... niby  :P  :D

Guest vitriol

Też nie :D

Przy okazji zostawię więcej zdjęć, bo patrząc zupełnie obiektywnie to zegar jest ciekawy.

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

4.jpg

2.jpg

łe te same co w ofercie sprzedaży - do d*py

a poważnie szkoda, ze go nie zmodowałeś, opisałbyś co i jak bo tarczy MM300 nie da się przełożyć bez klejenia,

no chyba, że masz tą wiedzę w głowie to możesz napisać na sucho

...

a poważnie szkoda, ze go nie zmodowałeś, opisałbyś co i jak bo tarczy MM300 nie da się przełożyć bez klejenia,

....

Też tak właśnie myślę. Przecież tam są inne mechanizmy. A efekt zobaczyłbym bardzo chętnie.

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest vitriol

no chyba, że masz tą wiedzę w głowie to możesz napisać na sucho

Nie wyglądało żeby była tutaj szczególnie aktywna społeczność moderska, ale jeśli jesteś zainteresowany to proszę, wrzuciłem tutaj

Podobno wypada mieć w swojej kolekcji divera od Seiko więc poszedłem tą drogą

15bb54d0fb0db150a07b545c50202159.jpg023b313234d7e629a3093e34070f8c8c.jpg97f55a1f8bbbc9d2737c27e42d7d7283.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Słuszną drogę obrałeś.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

o ile w żółwiu padi mi się podoba to w przypadku sumo jest już zbyt pstrokato. Gdybym miał teraz wybierać to znów wybrałbym czarnego, gdybym miał kupić drugie sumo to wolałbym pomarańcz od padiego  

2-3 słowa o odczuciach z noszenia sumo.

Kupowałem bez przekonania co było bardzo nietypowym zachowaniem w moim przypadku. Zegarek od momentu kupna nie schodzi z ręki. Śpię też w zegarkach. Jest zaskakująco wygodny i nie dający odczuć swojej wielkości i ciężaru. Jedyną wadą jest mocowanie bransolety do koperty i powstający minimalny uskok między nimi więc skończy się pewnie na kupnie gumyMyślę że zostanie ze mną na długo. 91ecc9cced5bd9623f1c93d35913ecd6.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

super się prezentuje. Lubię zulu ale jak na razie opieram się pokusie zmiany bransy sumo na parciaka  :P

Burns kiedyś mi napisał, że bransa sumo jest b. wygodna i miał 100% racji. Jednym nie pasują maskowince, innym szerokość ale przynajmniej dla mnie podczas noszenia liczy się tylko, że nosi się super  :P Dlatego jak na razie nie ciągnie mnie do zakupu zulu dla sumo. Może tylko zapięcie z MM300 bym chętnie widział u siebie ale tylko w formie bajeru  :P

Trollu co do wygody nie mam zastrzeżeń tylko do estetyki łączenia. A w noszeniu jest jak SDGM tylko z lekką nadwagą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk