Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma się czym chwalić. fizyczna harówka w przemyśle ciężkim za pieniądze o których nie warto nawet wspominać. jednak w dobie lawinowo rosnącego bezrobocia trzeba się chyba cieszyć z każdej roboty. zwłaszcza jak jest się świeżo po studiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po studiach? Jakich jesli mozna spytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglistą jestem :) Plan wygląda następująco: przebiedować tutaj jeszcze kilka miesięcy, odłożyć parę tysiączków i wyjechać do krainy wiecznej szczęśliwości jaką w opinii wszystkich moich znajomych, którzy mają już za sobą jakiś emigracyjny epizod są Wyspy Brytyjskie. 

Edytowane przez Bukszpan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz teraz, szkoda czasu. Anglista w Polsce musi fizycznie pracowac w hucie?! Swiat zwariowal. Oprocz UK masz Kanade, Skandynawie, Australie, NZ i pare innych miejsc na swiecie. Moj kumpel po anglistyce wyjechal do azji na rok, dzis uczy w kilku prywatnych szkolach i jest instruktorem nurkowania w tajlandii. Polska krwawi ludzmi niestety

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Polska krwawi ludzmi niestety

 

Na dluga mete , katastrofa dla kraju 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też OK bo dzisiaj dostałem pracę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz teraz, szkoda czasu. Anglista w Polsce musi fizycznie pracowac w hucie?! Swiat zwariowal. Oprocz UK masz Kanade, Skandynawie, Australie, NZ i pare innych miejsc na swiecie. Moj kumpel po anglistyce wyjechal do azji na rok, dzis uczy w kilku prywatnych szkolach i jest instruktorem nurkowania w tajlandii. Polska krwawi ludzmi niestety

No może nie do kónca w hucie, ale też przemysł stalowy. Wiem, że czas ucieka jednak to parę funtów na start wypadałoby mieć-na dworcu śpi się trochę niewygodnie. 

 

U mnie też OK bo dzisiaj dostałem pracę!!

Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. W 7 godzin udało mi się dzisiaj złożyć taką zabawkę :)

post-35054-0-53659300-1378587121_thumb.jpg

 

Na nowo się w to wkręcam i chyba zmienię Hobby ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając dziś z wycieczki rowerowej,nieopodal mojego domu zostałem zepchnięty przez mijający mnie samochód w.....krzaki <_< ,auto się zatrzymało i z wnętrza doszedł mnie głos "bohatera"-"Zyjesz lamusie?oraz śmiech kierowcy i jego towarzyszki.........sytuacja iście zabawna.

Sam się nie śmiałem-pewnie z powodu że lamusy na żartach się nie znają......

Zabrałem rower i udałem się jak niepyszny w stronę domu....

I jakież było moje zdziwienie gdy na parkingu pod moim domem zobaczyłem auto pełnego humoru młodego człowieka,jego samego oraz jego damę...... :)

By do końca nie okazać się "lamusem"postanowiłem poznać bliżej moich ludzi....... ;)

A jako że byłem zmęczony jazdą na rowerze ,no i dowcip w swej "zabawności" odebrał mi mowę-postanowiłem rozmawiać na migi.......

Powiedziałem tylko dwa słowa-jedno nogą,drugie ręką........

Chyba dotarło bo młody człowiek aż usiadł na trawniku chowając twarz w dłoniach[pewnie ze wstydu]a dziewczyna wytrzeszczyła oczy i ze zdziwienia otworzyła szeroko usta[zapewne z powodu że poznała tak ciekawą osobowośc] :D

 

Reasumując:

Młodzi panowie-nie każdy 43 latek to "lamus"

Młode panie-nie każdy 20latek w dresie i "czapeczką" na głowie to bohater


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 latek bez kosy..panie to dziś rarytas. Jeszcze trochę i trzeba będzie jakąś "milicję" albo "gwardię" z sąsiadami tworzyć. Tak czy siak gratuluję ludzkiego odruchu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie teraz czasy ze czesto inaczej niz na migi z innymi sie nie dogadasz  :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook - duży plus za "obywatelską postawę" :D

Wszak nie każdego stać na poświęcenie swojego czasu aby "młodym gniewnym" dać lekcję pokory.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nadaje się do tematu "jest ok" okaże się w ciągu kilku najbliższych dni ponieważ 20 letni bohaterowie mają głupie pomysły. Zwłaszcza gdy znają adres 43 latka "nie lamusa"

Dzisiaj jesteś z siebie dumny, a jutro możesz leżeć z połamanymi żebrami albo nożem w brzuchu.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nadaje się do tematu "jest ok" okaże się w ciągu kilku najbliższych dni ponieważ 20 letni bohaterowie mają głupie pomysły. Zwłaszcza gdy znają adres 43 latka "nie lamusa"

Dzisiaj jesteś z siebie dumny, a jutro możesz leżeć z połamanymi żebrami albo nożem w brzuchu.

Bez obaw ;) -sądzisz że zaprosiłem ich na kawę ?

I wcale nie jestem dumny tylko lekko "pozdzierany" po upadku z roweru..

A ty co byś zrobił na moim miejscu?-udał że nic się nie stało? :blink:

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czegoś jest policja.

Wiem, że za dużo nie pomagają, ale spisać i dać mandat umieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje,następnym razem wykorzystam :)-tylko po co?-ja tylko rozmawiałem..... ;) ,od lat uczę sie języków,dziś pomogło bo znałem ich ojczysty.....-"migowy"

post-48316-0-25491300-1378656521.gif

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język uliczny tzw? :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje,następnym razem wykorzystam :)-tylko po co?-ja tylko rozmawiałem..... ;) ,od lat uczę sie języków,dziś pomogło bo znałem ich ojczysty.....-"migowy"

 

Jasne.

Ja tylko mówię, że niedługo możesz stwierdzić, że nie znasz go wystarczająco dobrze, ale to już Twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

Ale cytując "klasyka"-"....jest korba....." :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zdolności migowych ;-))))

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok bo czekam na paczkę od Higuchiego. Uwielbiam cały ten proces poszukiwania, wybierania, potem zakupu i oczekiwania, śledzenia przesyłki etc. :rolleyes:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

By do końca nie okazać się "lamusem"postanowiłem poznać bliżej moich ludzi....... ;)

 

Chyba dotarło bo młody człowiek aż usiadł na trawniku chowając twarz w dłoniach[pewnie ze wstydu]a dziewczyna wytrzeszczyła oczy i ze zdziwienia otworzyła szeroko usta[zapewne z powodu że poznała tak ciekawą osobowośc] :D

 

Z tego może być przyjaźń na całe życie

;-)

 

Ale przez najbliższe dni to na Twoim miejscu bym się trochę rozglądał.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.