Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawne, człowiek, który przez większość życia przebalował, teraz będzie musiał usiąść na d*pie i zająć się dzieciakiem :) Najbardziej chyba będzie mi żal tych kilkudniowych wypadów gdzieś w nieznane, gdzie się zapominało o Bożym świecie i wracało na potwornym kacu... O reszte się nie martwie :)

 

Dzięki chłopaki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, za mniej więcej 16-17 lat znów się gdzieś wybierzesz bez dziecka  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś mnie pocieszył :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 właśnie się dowiedziałem, że BĘDĘ TATĄ !!! 

gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Michał! Świetna okazja, żeby kupić nowy zegarek :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna okazja, żeby kupić nowy zegarek :D

 

Coś się napewno w niedalekiej przyszłości pojawi :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał wyśpij się na zapas.

Graty dla przyszłej Mamy i dla Ciebie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu kup też dla swojego potomka :).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie miał/miała co nosić po tacie ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, człowiek, który przez większość życia przebalował, teraz będzie musiał usiąść na d*pie i zająć się dzieciakiem :) Najbardziej chyba będzie mi żal tych kilkudniowych wypadów gdzieś w nieznane, gdzie się zapominało o Bożym świecie i wracało na potwornym kacu... O reszte się nie martwie :)

 

Dzięki chłopaki.

No stary bylem pewnien ze tu o jakims nowym zegarze a tu taki news! Wielkie gratulacje, welcome to the real world!:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :) Ja też od 2 miesięcy jestem w końcu tatusiem, muszę przyznać, że więcej się przed tym faktem nasłuchałem o tym jak to jest ciężko, niż teraz krzyków dziecka itp ;) No może przesadzam, a i mama ogarnia praktycznie cały temat, ale od tych 2 miesięcy córka ani razu w nocy nie płakała, śpi jak zabita także jest OK.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok z bardzo wielu powodów, np. w zeszłym tygodniu zrobiłem ponad 400 km na rowerze, co mnie tylko jeszcze bardziej nakręca w stronę kolarstwa (początek mojego nowego hobby), sprawiłem sobie wymarzony sprzęt RTV, który dosłownie wymiata i strasznie się z tego powodu ciesze, no i jest też ok bo... właśnie się dowiedziałem, że BĘDĘ TATĄ !!! To są dopiero jaja :D Ide się opić, dzisiaj mam ku temu wyjątkowy powód :)

 

No w końcu ;)

Gratulacje. A do roweru dokup sobie teraz siedzisko dla małego/małej. Trochę podrośnie i w trasę, takie jazdy z 2-5 latkiem w krzesełku za plecami są świetne. Polecam.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :) Ja też od 2 miesięcy jestem w końcu tatusiem, muszę przyznać, że więcej się przed tym faktem nasłuchałem o tym jak to jest ciężko, niż teraz krzyków dziecka itp ;) No może przesadzam, a i mama ogarnia praktycznie cały temat, ale od tych 2 miesięcy córka ani razu w nocy nie płakała, śpi jak zabita także jest OK.

Corki tak maja chyba. Ja mam dwoch synow i kazdy z nich uwaza sen na tortury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Wesele brata się udało i teraz odpoczywam przy butelce wina %-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę wiosna cudów wszyscy będą ojcami/mamami :) Michał gratulacje to jest jedna z lepszych chwil w życiu moim zdaniem dowiedzieć się, że będzie się tatą. To teraz czekamy na niesamowite zegarki dla dziecka :) pozdrawiam i dużo szczęścia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze wszystkim serdecznie dziękuję :) I choć byłem przeciwny, nie chciałem mieć dzieci, bo zawsze miałem inne priorytety, to strasznie się ciesze, że po wielu miesiącach usilnych namawiań mojej osoby dałem się w końcu przekonać :) Jest w piątym tygodniu, a ja będę tatą - dalej w to nie wierze! :)

 

ps. już niedługo Panowie ankieta z imionami dla dzieciaka :D;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, człowiek, który przez większość życia przebalował, teraz będzie musiał usiąść na d*pie i zająć się dzieciakiem :) Najbardziej chyba będzie mi żal tych kilkudniowych wypadów gdzieś w nieznane, gdzie się zapominało o Bożym świecie i wracało na potwornym kacu... O reszte się nie martwie :)

 

Dzięki chłopaki.

 

My tu na pw o rowerach i kolejnym PAMie rozmawiamy, a tutaj taka wiadomość!

Gratulacje stary! 

To teraz czas na Patka, bo jak twierdzi ich hasło reklamowe "You never actually own a Patek, you merely look after it for the next generation" :)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ps. już niedługo Panowie ankieta z imionami dla dzieciaka :D;)

Z męskim masz problem. Ponieważ najładniejsze nosisz. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze wszystkim serdecznie dziękuję :) I choć byłem przeciwny, nie chciałem mieć dzieci, bo zawsze miałem inne priorytety, to strasznie się ciesze, że po wielu miesiącach usilnych namawiań mojej osoby dałem się w końcu przekonać :) Jest w piątym tygodniu, a ja będę tatą - dalej w to nie wierze! :)

 

ps. już niedługo Panowie ankieta z imionami dla dzieciaka :D;)

Szczerze gratuluję... :)

P.S  Co do ankiety :) ,boję się że forum się zawiesi.... ;)

 

pozdrawiam


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek to słuszna droga, kiedy rodzi się potomek :) Napewno będzie jednym z faworytów. Pomyśle też o jakimś grawerze, i tutaj pasowałby najbardziej jakiś Rolex (idealnie przystosowany dekielek do tego typu rzeczy). Jestem pewien, że napewno wpadnie jakiś zegar na tą okazje, musze to przecież jakoś uczcić :) Kurcze fajnie by było jakby był syn, choć jak będzie córa to też oczywiście będę skakał z radości - dam jej na imie Zośka :)

 

Biore się już wkrótce za remont pokoju, rozpisze sobie na spokojnie co potrzebuje i lecimy :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę wiosna cudów wszyscy będą ojcami/mamami :) Michał gratulacje to jest jedna z lepszych chwil w życiu moim zdaniem dowiedzieć się, że będzie się tatą. To teraz czekamy na niesamowite zegarki dla dziecka :) pozdrawiam i dużo szczęścia życzę

A niektórzy dziadkami.Mam już dwie wnuczki i dwóch wnuków,a teraz kolejny wnuk w drodze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek to słuszna droga, kiedy rodzi się potomek :)

 

Nie ma takiego imienia "Patek". Jeśli urodzi się syn, to dobre byłoby imię Antoni, przynajmniej na drugie, na cześć Antoniego Patka, założyciela firmy Patek Philippe :P

A jeśli córka, to nie wiem... może Dosia ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.