Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki Michal. Swietny news :-) dzieci to najlepsze co moze sie nam przytrafic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawisz Mirku, wezme sobie do siebie Twoje propozycje ;) A może Gerald, od slynnego śp. Pana Genty ? :)

 

Dzięki Bartek, dalej jestem w szoku :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale gratuluje! Jako ojciec 3 letniej dziewczynki i 1,5 miesięcznego chłopczyka życzę Ci wszystkiego naj naj naj!!! Dzieci to szczęście.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. już niedługo Panowie ankieta z imionami dla dzieciaka :D;)

Proponuję Jakub - wymówi i przetłumaczy zarówno Francuz(Jacques), Niemiec(Jakob), jak i Brytol(James), a po angielsku już w ogóle brzmi ciekawie - James :D Zwłaszcza, że tam będzie dorastał ;D

 

Tak na serio - nie znam żadnego Macieja, który nie byłby wporzo gościem na poziomie, któremu możesz dziecko powierzyć, można i interes ubić i flaszkę obalić ;)

Jeśli córka to Natalia - nie znam żadnej niemiłej i nieładnej Natalii ;) Moja pierwsza i trzecia miłość miała na imię Natalia.

Choć rok temu poznałem w akademiku polibudy urocze dziewczyny o rzadko spotykanych imionach Larysa oraz Amelia. 

Karoliny za to, to często bardzo inteligentne, zdolne i ładne dziewczyny ;)

 

Choć z tego co mówił brat(już ma 2kę) to zazwyczaj ostateczna decyzja zapada po pierwszym spojrzeniu na nowo narodzone dziecko - rodzice rzadko źle dobierają głównie na tej podstawie ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, Maciek ? Mój serdeczny przyjaciel się tak zwie i mam dość tego imienia :D Mówią natomiast, że wszystkie Ryśki to dobre chłopy ;) Zgadzam się natomiast w całej rozciągłości co do Natalii, osobiście znam 3 sztuki, wszystkie trzy rakiety że głowa mała!

 

Będzie Antek (Mirek, super to był pomysł, dzięki!), albo Zośka. Już wiem, że bedzie wojna z młodą, bo ona się upadła na bardziej europejskie imiona.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być europejsko a nawet światowo to daj na imię Rolex :)

Antoni - świetny wybór .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antoni, Antek, Antoś - świetnie! 

 

Zosia, Natalia albo Martyna - Martyny są zazwyczaj inteligentnymi, ładnymi, uroczymi dziewczynami o uspokajającym głosie - znam bardzo dobrze dwie, które mogłyby mi czytać na dobranoc ;D 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja znam dwie Martyny. Jedna ładna, o urodzie drugiej się nie wypowiem, bo to małolata. Obie jednak maja podobny głos, przypominający dźwięk piły spalinowej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia mi się bardzo podoba, Zofia już zdecydowanie mniej. Podoba mi się też Zuzia albo Marysia :) Chłopiec ma być Antoś i basta. A młoda niech się martwi o imię dla dziewuchy ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok z bardzo wielu powodów, np. w zeszłym tygodniu zrobiłem ponad 400 km na rowerze, co mnie tylko jeszcze bardziej nakręca w stronę kolarstwa (początek mojego nowego hobby), sprawiłem sobie wymarzony sprzęt RTV, który dosłownie wymiata i strasznie się z tego powodu ciesze, no i jest też ok bo... właśnie się dowiedziałem, że BĘDĘ TATĄ !!! To są dopiero jaja :DIde się opić, dzisiaj mam ku temu wyjątkowy powód :)

Ja rórnież gratuluję, i skoro juz opijasz, to powiem z doświadzczenia :).

Wypij od razu za kolejne. Ja przy drugim siedziałem z pierwszym,

gdybym w tedy wiedział  :rolleyes:  pił bym za drugie  :)  i trzecie :D .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  :) Chłopiec ma być Antoś i basta. A młoda niech się martwi o imię dla dziewuchy ;)

Oj, przemyśl jeszcze raz i dobrze się zastanów zanim nadasz swojemu dziecku imię Antek. Nie chcę wchodzić w szczegóły żeby nie urazić naszych kolegów z dawnej Kongresówki.

Ale w moim regionie z którego pochodzę, dość popularne było takie określenie jak "Bosy Antek".  

Było to określenie dość mocno deprecjonujące człowieka i często określano bosymi antkami małorolnych chłopów nadużywających alkoholu, albo przesiedleńców ze wschodniej Kongresówki.

Dobrze pamiętam co powiedział mi mój dawny sąsiad, jak się dowiedział że mam zamiar osiedlić się na stałe w Warszawie. Patrząc mi w oczy powiedział tak, "Boże i ty chcesz mieszkać z własnej i nieprzymuszonej woli razem z tymi bosymi antkami".  :) 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał gratulacje Dla Żony i dla Ciebie.

Będziesz Pan zadowolony ,gwarantuje .

Tak jak z  in house .

 

Po pierwszym dzieciątku ,koniecznie następne,,,, <_<

 

Jeszcze ankiety nie było , a już są imiona......

 

Dla Córci , Zośka ciekawe imię,rozważyłbym jeszcze imię Lenka.....

 

Pozdrawiam serdecznie....DRUH ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję również . Matylda to bardzo ładne imię,ale trochę zapomniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze wszystkim bardzo dziękuję :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta - piekne imie :) Dziś Marta urodziła Zosię - 3,4 kg 10 Apgar

Gratuluję Tobie ,Marcie i wszystkiego najlepszego dla Zosi :wub:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta - piekne imie :) Dziś Marta urodziła Zosię - 3,4 kg 10 Apgar

gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta - piekne imie :) Dziś Marta urodziła Zosię - 3,4 kg 10 Apgar

Gratulacje!. Zegar dla Zosi jest? Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dokładam do gratulacji!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, najserdeczniejsze gratulacje dla świeżo upieczonej mamy i oczywiście dla Ciebie.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Darku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.