Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Darku, a przede wszystkim gratulacje dla małżonki!

Już wkrótce się przekonasz, że córka to największy skarb dla ojca ;)

W związku z tym, że również jesteś miłośnikiem broni palnej, z tej okazji, filmik:

 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja również coś skrobnę ,że jest OK. Mojej mamie poprawiły się wyniki po chemii najnowszej generacji ma chorobę nowotworową szpiku i jest remisja  to naprawdę cieszy dodatkowo muszę napisać ,że  mamy u nas w kraju  oprócz tych do d*py lekarzy również wspaniałych młodych lekarzy  jak i doświadczonych profesorów  , którzy chcą bezinteresownie leczyć i pomagać pacjentom . Od listopada ubiegłego roku w szpitalach państwowych spędziłem bardzo wiele czasu i naprawdę jeżeli chodzi o personel muszę stwierdzić ,że nie jest źle. Tyle z moich subiektywnych doświadczeń. A jeżeli chodzi o jakakolwiek chorobę należy naprawdę walczyć z całych sił  wszyscy bliscy chorej osoby to naprawdę pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki  :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia życzę Twojej mamie...i sił.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK bo jutro jest premiera gry na którą czekałem prawie rok... Watch Dogs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK bo jutro jest premiera gry na którą czekałem prawie rok... Watch Dogs :)

Widziałem porównanie z GTA4 to w detalikach wypadł słabo :|

m.Inn. brak cieni postaci, odbić budynkòw w lustrze, uszkodzeń pojazdu i e.t.c

 

Edit:

znalazłem  :) 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz widziałem jak bije serduszko mojego potomka - niesamowite uczucie :)

 

A tutaj skan po 7 tygodniach ciąży :

 

post-27475-0-74236000-1401264362.jpg

 

Cieszy jak cholera :D

 

Pokój dla małego/małej też już powoli na wykończeniu :)

 

Jest ok!!!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na kolejne USG jak już będzie miał/ miała wykształcone ciało - chusteczki pójdą w ruch :)

 

Jeszcze raz gratuluje!

 

Moja Pola ma 3 lata, a Poldek 2 miesiące i aż nie mogę uwierzyć, że kiedyś ich nie było :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem porównanie z GTA4 to w detalikach wypadł słabo :|

m.Inn. brak cieni postaci, odbić budynkòw w lustrze, uszkodzeń pojazdu i e.t.c

 

Edit:

znalazłem  :) 

Fajne porównanie :) Mam GTA4 i Watch Dogs i faktycznie GTA jest bardziej dopracowane i bardziej realistyczne jednak w Watch Dogs ciekawa jest fabuła (oczywiście w GTA4 też ale ile można w to grać :) ). Ale i tak jeśli miałbym wybierać grę w którą najlepiej mi się grało, najbardziej trzymała w napięciu i "zmusiła" mnie do zarwania kilku nocy to jest to The Last of US :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, Solve ma racje zobaczysz jak niedługo pójdziecie na USG i na ekranie zobaczycie dwu centymetrowego człowieka :) to dopiero będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekać się już nie mogę :) W życiu nie przypuszczałem, że będę tym wszystkim tak podekscytowany :) Dzisiaj się wybieramy po jakąś wypasioną gablote dla malucha ;):D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito- gratuluję, fajne uczucie co? a dopiero fajnie będzie jak zacznie kopać :) ( moja mnie bardzo męczy czasami, jeszcze 13 tyg mi zostało ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito polecam polskiego Xlandera ;) fajny, praktyczny wózek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje po raz kolejny Michał! ;)

 

Bratowa, z tego co pamiętam, oba maluchy w Mutsy woziła ;) Trzeba było troszkę zainwestować, ale jeszcze nie widziałem wózka, który miał wymienne "nadwozie" - do wyboru spacerówka i normalne. Do tego cholernie solidna rama i wymienne koła z naturalnym kauczukiem, więc nie hałasowały na nierównej nawierzchni ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kółek, to ja miałem pompowane. Super rozwiązanie. Dużo lepsze, niż "pełne" koła.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, super uczucie, niedoopisania - można zwariować ;)

 

Kuba, Mutsy ciekawe, Xlander zresztą też. Pokaże młodej, być może ją zainteresują. Cena w tym przypadku raczej nie będzie grała roli, ma być naprawde dobry, przyjemny w prowadzeniu, wykonany z najlepszych materiałów, funkcjonalny i przedewszystkim wygodny. Najlepiej taki kilka w jednym, coś w tym stylu :

 

http://www.wozki-mutsy.pl/mobile/pl/c/Zestaw-5w1/33


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cena wózka, dla Waszego Dzidziusia (gratuluję!!! :) ) nie gra roli to popatrz na ofertę

 

http://www.wozki-emmaljunga.pl/?gclid=CjgKEAjwtZucBRD77aiiq_v4xnASJABkAg8JRSiu2hD0C_nqPWDFsCAjS0fYFUFxqXG7kUvamSMvp_D_BwE

 

Pozdrawiam!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje po raz kolejny Michał! ;)

 

Bratowa, z tego co pamiętam, oba maluchy w Mutsy woziła ;) Trzeba było troszkę zainwestować, ale jeszcze nie widziałem wózka, który miał wymienne "nadwozie" - do wyboru spacerówka i normalne. Do tego cholernie solidna rama i wymienne koła z naturalnym kauczukiem, więc nie hałasowały na nierównej nawierzchni ;)

Tos malo widzial:) wiekszosc wozkow dzis ma taka opcje, gondola i spacerowka. Jak ja wybieralem wozek to pamietam ze plik w excelu zrobilem, tyle tego jest na rynku, trudno sie zdecydowac. Ale fajne dylematy to sa niewatpliwie

Ps. Kolega leppard wlasnie wkleil emaljunge, to co my wybralismy tylko to dosc ciezkie, bardzo solidne wozki przystosowane do skandynawskich zim (snieg, mroz, jak jest czolg troche) nie wiem czy w irlandii sie przyda

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekać się już nie mogę :) W życiu nie przypuszczałem, że będę tym wszystkim tak podekscytowany :) Dzisiaj się wybieramy po jakąś wypasioną gablote dla malucha ;):D

Jak chcesz wypasioną to kup mu coś takiego :)

http://www.ebay.com/itm/Silver-Cross-Surf-Aston-Martin-James-Bond-007-Celebrity-Baby-Stroller-Buggy-/201083831542?pt=Strollers&hash=item2ed187c4f6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emmaljunga jest nam już znana, wózki tej firmy jak najbardziej bierzemy pod uwagę.

 

Dziękujemy i również pozdrawiamy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wypasioną to kup mu coś takiego :)

 

Musiałbym na głowe upaść :D Aż tak bardzo to jeszcze nie zwariowałem :) Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzieci rok po roku i śmiało polecam Jane http://www.jane.pl/wozki.html, kilka lat temu nie wszystko było w kraju (np. specjalny wózek, nie dla bliźniaków tylko właśnie dla dzieci "rok po roku" kupowałem na e.bayu). Miałem też wózki innych firm i moje dziewczyny wszystkie zajechały, natomiast Jane, wózki jak i foteliki samochodowe poszły dalej do ludzi. Świetna jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślę, że obok piramidy zegarkowej mogłaby spokojnie powstać piramida wózków dziecięcych :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej dziedzinie tak jest :) Każdy produkt w dzisiejszych czasach ma swój prestiż. Wózki dla dzieci robi (robił), nie śledzę tego rynku gdyż mnie nie dotyczy zupełnie, także BMW, Ferrari, czy Rolls Royce.

Aczkolwiek chciałbym widzieć zazdrość w oczach innych ojców, gdyby Michał wyjechał na spacer z dzieckiem w wózku ze skrzydełkami AM. A jaki dzieciak miałby lans w starszym wieku, jakby pokazał kolegom, że od małego jeździł Astonem.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez msokol19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.