Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

od dawna widuję twoje poczynania na forum, chociaż staram się ich nie czytać...

Jednego czego jestem już na 100% pewien to, że szybko obsługujesz Google.

Reszta jest do sprawdzenia, w Internecie nie jesteś anonimowy, zwłaszcza, że operujesz fizycznie w moim rejonie.

Uważałbym kogo się obraża i na kogo powołuje.

Jakieś konkrety bym prosił, może być tutaj lub na pw. 

 

Ja naprawdę dużo czytam, gromadzę informacje, artykuły, książki, a przede wszystkim to ostatnie źródło daje mi wiedzę, której w internecie niestety nie znajdziesz i to wiedzę zweryfikowaną. Daruj sobie to Google. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie próbowałeś, to zamknij dziub. 

 

 

 

Z całym szacunkiem, ale człowiek tak "oblatany" w dobrach luksusowych, student farmacji powinien znać choćby podstawy ortografii, nie wspominając o kulturze wypowiedzi.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to jest temat "Jest okej" , po tonie ostatnich wypowiedzi zaczyna sie raczej zmieniać na "Nie jest okej "

Wg. mnie warto powstrzymać emocje i nie brnąć dalej w słowne przepychanki.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szacunku do starszych. Ja też sprzedawałem itemki w D2 :D ale nie na taką skale. Latałem za chyba za Twoim botem na ballrunach Kuba o ile dobrze kojarze, bo to daaawno temu było.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to jest temat "Jest okej" , po tonie ostatnich wypowiedzi zaczyna sie raczej zmieniać na "Nie jest okej "

Wg. mnie warto powstrzymać emocje i nie brnąć dalej w słowne przepychanki.

Przecież to jest zdecydowanie ok, że można zarobić takie pieniądze grając na komputerze :)

@Jakub to Twoje pieniądze i nie musisz się z nich wyliczać. Mogłeś pierwszy milion dostać na komunie równie dobrze...Trochę pokory też nie zaszkodzi :)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samej grze Diablo 2 w okresie 2 lat liceum z 1000zł zrobiłem 50000zł, a to był mój kapitał startowy do dalszych działań. Inwestuję na giełdzie od 18 roku życia, a mam tyle pasji i hobby, że potrafię legalnie zarobić również na kupowaniu taniej i sprzedawaniu po roku drożej.

Tyle odnośnie tego skąd mam pieniądze. 

 

Ludzie, którzy kojarzą Diablo 2 i d2jsp, mój nick to kubus_pl, zapytajcie tam czy kasę dostałem, a nie zarobiłem ;)

 

Jakub - z całym szacunkiem, ale kogo to obchodzi jak zarabiasz, co nosisz i czym jeździsz? Nie jesteś jakąś ikoną, żeby miało to dla nas znaczenie a takie udowadnianie na siłę swojej wartości jest jednak dziecinne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo Bartosz86 wrocil

Jest ok :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo Bartosz86 wrocil

Jest ok :)

 

Tak, powrót syna marnotrawnego z tygodniowej banicji :D  ;)

...chyba powinienem udać się do tematu "Szczyty absurdów (polskich?)" w związku z całą tą sytuacją ;)

 

...ale jest bardzo OK - jestem rozbawiony i mam dobry humor :D

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samej grze Diablo 2 w okresie 2 lat liceum z 1000zł zrobiłem 50000zł, a to był mój kapitał startowy do dalszych działań. Inwestuję na giełdzie od 18 roku życia, a mam tyle pasji i hobby, że potrafię legalnie zarobić również na kupowaniu taniej i sprzedawaniu po roku drożej.

Tyle odnośnie tego skąd mam pieniądze. 

 

Ludzie, którzy kojarzą Diablo 2 i d2jsp, mój nick to kubus_pl, zapytajcie tam czy kasę dostałem, a nie zarobiłem ;)

 

Dwa, tak jak sam wiesz cook, mój ojciec odszedł gdy miałem 21 lat i wiesz mi, nie jest człowiekowi łatwo studiować niełatwe studia poza miejscem stałego zamieszkania i pomagać mamie ratować firmę, którą razem z ojcem budowali przez 15 lat. 

 

Prócz tej sytuacji z tym IWC, jeszcze nie zdarzyło mi się wypisywać głupot czy niefachowych opinii, które wiele osób tutaj docenia - proponuję przejrzeć moje posty, bo nie jest ich dużo - w 3 lata napisałem zaledwie 400, a nie 4000 w przeciągu 2 lat. 

 

Dzięki nicon za wsparcie, widzę że nie wszyscy potrafią spojrzeć na sprawę nie przez pryzmat różnicy wieku, a przez pryzmat intencji.

Jakub miej i 100 mln,nie o to chodzi ;)i nikogo to nie interesuje.

Jeszcze raz,niewinny zart z porównaniem Twojej wiedzy w temacie mody do blogerki wywołał u Ciebie niewspółmierną do sytuacji reakcje ,i o nią tu chodzi :)

.

Co do ilości postów -sam podałeś powód nieobecności  na forum....

 

A wsparcie w stylu kolegi @nicon to raczej powód do wstydu niż dumy....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale człowiek tak "oblatany" w dobrach luksusowych, student farmacji powinien znać choćby podstawy ortografii, nie wspominając o kulturze wypowiedzi.

Odpowiadam w tonie w jakim jestem atakowany. Dostosowuję się do poziomu ;)

A fakt, rzadko korzystam czy spotykam w czytanych książkach bądź artykułach, słowo dziób, to i zapisałem je niepoprawnie ;)

To nie jest termin z podstaw ortografii, jak "-ów" czy "-uj, -uje". Co nie zmienia faktu, że tak wysoko nosząc czoło powinienem pisać bezbłędnie. Zatem, mea culpa, masz rację.

 

Dobra Marek, nie chcę tego przerabiać niedługo po raz kolejny. 

Rozumiem żarty, lubię nawet te chamskie, ale obracanie niezręcznej sytuacji, gdzie podświadomie miałeś w zamiarze mnie obrazić, co nie tylko w stosunku do mnie, zdarza Ci się nierzadko, w niewinny żart, jest po prostu dziecinne. 

 

Zakończę na tym i obiecuję, że nie będę już Was narażał na takie infantylne, w stylu chłopców z gimnazjum, wymiany co raz to bardziej ostrych argumentów. 

 

Prezesowi Darkowi, jakoś również ten "żart" nie był w smak i przyznał mi rację. 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest termin z podstaw ortografii, jak "-ów" czy "-uj, -uje".

 

Nie chcę się czepiać, ale skoro poruszyłeś.... to jest to termin z podstaw ortografii :P

dziób bo dziobać, dzioby.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na zakończenie tych dyrdymałów, :angry:

to obydwóm jaja ogolić i do przedszkola wysłać! :D

Choć według nowo mody, to może se "starszaki" depilują? ;)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fakt, rzadko korzystam czy spotykam w czytanych książkach bądź artykułach, słowo dziób, to i zapisałem je niepoprawnie ;)

To nie jest termin z podstaw ortografii, jak "-ów" czy "-uj, -uje". 

 

...kiedy 'ó' wymienia się na 'o' to nie jest jakaś zaawansowana ortografia :)

edit: Tik Tak już wyjaśnił.

 

Kuba, Ty z tymi książkami to na poważnie? Bo jak tak to koniecznie upewnij się, że przeczytałeś coś o rozmnażaniu :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah, płyne do domu :D Od piątku plażowa pogoda, będę miesiąc dupe suszył na piasku, o ile pogoda się utrzyma :)

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdwojenie jaźni to poważny i powszechny problem u młodzieży. Jeszcze poważniejszym problemem jest niska wykrywalność tej choroby.

Nie mam góugle, ale wiem że firma wars-czacze robi dobre gacie i zegarki, ale są tak drogie, że nie stać mnie na nie.

Skoro nie mam guógle to czy gra diablo byla na konsolę? Bo jak się nie umie zrobić cytatu to o instalacji zapomnij, ale to pewnie żaden wyznacznik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do TikTak'a: Nie wpadłem na to, jednak jest coś w tym, że w podstawówce miałem problemy z dysleksją i łapałem same 2-ki z dyktand ;)

 

 

Rozdwojenie jaźni to poważny i powszechny problem u młodzieży. Jeszcze poważniejszym problemem jest niska wykrywalność tej choroby.
Nie mam góugle, ale wiem że firma wars-czacze robi dobre gacie i zegarki, ale są tak drogie, że nie stać mnie na nie.
Skoro nie mam guógle to czy gra diablo byla na konsolę? Bo jak się nie umie zrobić cytatu to o instalacji zapomnij, ale to pewnie żaden wyznacznik...

Mam braci w Twoim wieku i traktują mnie jak dorosłego, więc daruj sobie tą młodzież. 

A co rozdwojenia jaźni, co masz na myśli? Co konkretnie spowodowało, że jako ceniony ekspert psychiatrii pozwoliłeś sobie na taką diagnozę? 

O co biega z tym cytatem? 

 

 

Kuba, Ty z tymi książkami to na poważnie? Bo jak tak to koniecznie upewnij się, że przeczytałeś coś o rozmnażaniu  :)

 

Pytanie co ma dziób to rozmnażania? :)

 

Sumując: Przenieśmy to już na pw, bo innym z pewnością odechciewa się już tego czytać. 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam w tonie w jakim jestem atakowany. Dostosowuję się do poziomu ;)

A fakt, rzadko korzystam czy spotykam w czytanych książkach bądź artykułach, słowo dziób, to i zapisałem je niepoprawnie ;)

To nie jest termin z podstaw ortografii, jak "-ów" czy "-uj, -uje". Co nie zmienia faktu, że tak wysoko nosząc czoło powinienem pisać bezbłędnie. Zatem, mea culpa, masz rację.

 

Dobra Marek, nie chcę tego przerabiać niedługo po raz kolejny. 

Rozumiem żarty, lubię nawet te chamskie, ale obracanie niezręcznej sytuacji, gdzie podświadomie miałeś w zamiarze mnie obrazić, co nie tylko w stosunku do mnie, zdarza Ci się nierzadko, w niewinny żart, jest po prostu dziecinne. 

 

Zakończę na tym i obiecuję, że nie będę już Was narażał na takie infantylne, w stylu chłopców z gimnazjum, wymiany co raz to bardziej ostrych argumentów. 

 

Prezesowi Darkowi, jakoś również ten "żart" nie był w smak i przyznał mi rację. 

Kto Cię atakuje? :)  I do jakiego tonu się dostosowujesz? ;)

I kto tu kogo obraża? :blink:

 

 

Koniec z mojej strony bo do niczego to nie prowadzi.

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 strony spamu. :angry:

Dajcie już spokój.

 

 

...Sumując: Przenieśmy to już na pw, bo innym z pewnością odechciewa się już tego czytać. 

 

W końcu coś mądrego.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest okey bo smisznie sie czytalo pare stron walki na glosy :) 

 

jest okey bo po ciezkich 2 dniowych ulewach wyszlo slonce

 

jest okey bo w Weekend mam miec 28 stopni i slonce !

 

i tym pozytwnym wywyodem pozdrawiam Wszyskich i zycze milego dnia !

....Czesc i czolem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest po prostu bajecznie. Nie pamiętam kiedy ostatnio było aż tak dobrze, chyba nigdy. Wszystko się cudownie układa, kobieta mi służy, interes się kręci. Żyć nie umierać :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo wczoraj urodził mi się śliczny synek!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.