Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje :)

 

U mnie ok.

Znalazlem kilka vintygowych gratow na strychu :)

Mozna czasami znalesc cos ciekawego :)

Edytowane przez Angelo

Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję poszerzenia rodzinki. U mnie ok, dziś zaczynam dwutygodniowy urlop w Górach Świętokrzyskich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krazy777 - gratuluję :)

 

@rafi - świetny wybór, jestem przekonany, że się spodoba, bo jest tu tyle do zwiedzania :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zgadnie gdzie dzisiaj byłem ? 

post-68206-0-15949900-1468181076_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz je i w Indiach -to nie domena Adolfa :)

 

A łazisz gdzieś po bunkrach bo Ci gorąco ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafi - świetny wybór, jestem przekonany, że się spodoba, bo jest tu tyle do zwiedzania :)

Co szczególnie polecasz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co szczególnie polecasz? :)

Oj, to zależy czego oczekujesz (wędrówki, zwiedzanie, z dzieciakami, bez itd.).

Na pewno Św. Katarzyna, Łysica, Św. Krzyż, Nowa Słupia, Opatów, Krzemionki, Krzyztopór, Bałtów, Sandomierz, Chęciny, no i same Kielce ze Wzgórzem, pałacem Biskupów, Kadzielnią... I wiele wiele innych. Jest co robić :)

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja tu wielokrotnie bywałem, trasę Św. Krzyż - Św Katarzyna przeszedłem kilkukrotnie, w tym raz z trzyletnią córką :). Zresztą w tym roku też pewnie pójdziemy. Na zamkach bywałem, na Chęciny pewnie pojedziemy i tym razem. Na pewno zajedziemy też do Oblęgorka.

Ale właśnie, samych Kielc to nie zwiedzałem.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak z córką, to jeszcze dołóż koniecznie Pacanów (duuuużo się tam ostatnio zmieniło) i Bałtów (chyba, że córa już dorosła od czasu wycieczki ;)).

W Kielcach dodatkowo Muzeum Zabawek no i zaczął się właśnie festiwal harcerski, więc pewnie jakieś dodatkowe imprezy będą.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak z córką, to jeszcze dołóż koniecznie Pacanów (duuuużo się tam ostatnio zmieniło) i Bałtów (chyba, że córa już dorosła od czasu wycieczki ;)).

W Kielcach dodatkowo Muzeum Zabawek no i zaczął się właśnie festiwal harcerski, więc pewnie jakieś dodatkowe imprezy będą.

Od pierwszej wycieczki trochę podrosła ( ma 8 lat), ale na tego typu atrakcje jeszcze się łapie. W Bałtowie bywaliśmy,ale muzeum zabawek brzmi ciekawie. No i festiwal harcerski też (Mała jest zuchem). Dzięki wielkie! Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre dobre to się nazywa pasja


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schemat od wczoraj "krąży' po forum....l


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszej wycieczki trochę podrosła ( ma 8 lat), ale na tego typu atrakcje jeszcze się łapie. W Bałtowie bywaliśmy,ale muzeum zabawek brzmi ciekawie. No i festiwal harcerski też (Mała jest zuchem). Dzięki wielkie!

Zamek w Chęcinach jest po małym remoncie i zagospodarowaniu. Sam jeszcze nie byłem po tych zmianach ale podobno jest bardzo fajnie. Może jaskinia Raj bardzo blisko Chęcin. Jeszcze niedawno otwarty Geopark Kielce i w Zagnańsku oceanarium. Tyle z nowości turystycznych w kieleckim. Ja natomiast od 21 jadę z córką na mały wypad do Gdańska. 3-4 dni planujemy pozwiedzać, rejs może na Hel,Sopot. Życzę wszystkim mocnych wrażeń i przede wszystkim doskonałej pogody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje. Wam też dobrego wypoczynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schemat od wczoraj "krąży' po forum....l

Raczej od kilkunastu lat :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest bardzo OK, odebrałem zegarek z serwisu, korzystałem już z różnych serwisów i usług zegarmistrzowskich, tym razem zdecydowałem się wysłać zegarek do Pana Karola Dolińskiego, efekt przekroczył moje wyobrażenie o tym zegarku,który chciałem już spisać na straty, zegarek po wypadku asfaltowo- brukowym, to co zrobili , to prawdziwy majstersztyk i mimo to,że pada, ja jestem uśmiechnięty.

Do serwisu wysłałem,stosowne podziękowania, za miły kontakt, fachowe i expresowe wykonanie usługi.

Edytowane przez kaktus22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.