Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Jest OK lato w pełni

Dla potomnych jest 12 września Jelenia Góra.

post-68206-0-77480100-1473684733_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kosma, dużo szczęścia dla obojga! :) Ja w sierpniu 10 obchodzilem i nadal jest ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jest ok,bo dostałem zegarek w prezencie...niezapowiedziany,niespodzianka. I chyba nie podoba mi się z racji wyglądu jak i mechanizmu :/

https://dolinski.pl/zegarki-tissot/zegarki-meskie/t-sport/t-race/tissot-t-race-nicky-hayden-limited-edition-2015-t092.417.27.057.01.html

Edytowane przez hezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam nie jest taki ostatni tylko ta cena  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam nie jest taki ostatni tylko ta cena  :huh:

Ceny zegarków w Polsce to jest jakaś pomyłka i nieporozumienie ;)

 

Tutaj np. https://www.amazon.com/Tissot-T-Race-Quartz-Stainless-Automatic/dp/B00YT1W3ZG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1473758819&sr=8-2&keywords=tissot+hayden

całkiem inaczej to wygląda...

Szkoda, że ta guma nie ma jakiejś sensownej regulacji... Cholera ten post powinien być też w "Nie jest OK" ... pół na pół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie marże na zegarki narzucają handlowcy w Polsce?

I czy marże różnią się w poszczególnych markach?

 

Edit. Pytam, bo jest spora różnica w cenie. Amazon sprzedaje za około 2200 zł, a u nas sugerowana cena to 3500 zł.

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz jeszcze 180$ za ship i oplaty, no ale i tak wychodzi taniej.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo jest spora różnica w cenie. Amazon sprzedaje za około 2200 zł, a u nas sugerowana cena to 3500 zł.

Najlepiej miej kogoś "pływającego" w rodzinie i niech odwiedzi sklepy na statkach typu TaxFree gdzie na niektórych markach na dzień dobry masz już nawet 40% zniżki od ceny na metce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jest ok,bo dostałem zegarek w prezencie...niezapowiedziany,niespodzianka. I chyba nie podoba mi się z racji wyglądu jak i mechanizmu :/

https://dolinski.pl/zegarki-tissot/zegarki-meskie/t-sport/t-race/tissot-t-race-nicky-hayden-limited-edition-2015-t092.417.27.057.01.html

Nikt Cie chyba lepiej nie zrozumie niz ja :)

post-60090-0-28613100-1473869477_thumb.jpg

Znalazlem go kilka lat temu pod choinka. Ten "cyganski" design (niczego nie ujmujac cyganom) to zupelnie nie moja bajka. Odsprzedaz nie bardzo wchodzi w gre, a zakladam go tylko od czasu do czasu zeby sprezyne naciagnac. Ty nawet tego nie bedziesz musial robic.  :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cie chyba lepiej nie zrozumie niz ja :)

 

Znalazlem go kilka lat temu pod choinka. Ten "cyganski" design (niczego nie ujmujac cyganom) to zupelnie nie moja bajka. Odsprzedaz nie bardzo wchodzi w gre, a zakladam go tylko od czasu do czasu zeby sprezyne naciagnac. Ty nawet tego nie bedziesz musial robic.  :)

hahaha dzięki. 

Też jakiś paskudny,mam wrażenie, że bardziej paskudny niż mój,  ale chociaż automat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bede sie licytowal, ktory bardziej paskudny ale tez T-race :)

Mechanizm to akurat jego najlepsza strona. To Valjoux 7750 i pomimo, ze ma juz okolo 7-8 lat to nie byl jeszcze otwierany i smiga bardzo dokladnie


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jest ok,bo dostałem zegarek w prezencie...niezapowiedziany,niespodzianka. I chyba nie podoba mi się z racji wyglądu jak i mechanizmu :/

https://dolinski.pl/zegarki-tissot/zegarki-meskie/t-sport/t-race/tissot-t-race-nicky-hayden-limited-edition-2015-t092.417.27.057.01.html

 Ale to trzeba mieć fantazję, że pasjonatowi zegarków robić niespodziankę w postacie zegarka, na widok którego wcześniej choćby się nie ślinił ;)

 

Przerobiłem to kiedyś na kolczykach dla żony i neva-eva  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całej beznadziei która mnie czasem dopada :(

pojawiło się światełko, które napawa mnie dumą! ^_^

A sprawczynią jego jest córka otrzymawszy takie wyróżnienie! :blink:

Bowiem dostała:

  ..."drugą w historii nagrodę Związku Kompozytorów Polskich za zasługi na polu edukacji muzycznej otrzymała Paulina Celińska za autorską koncepcję festiwalu muzyki współczesnej dla dzieci MAŁA WARSZAWSKA JESIEŃ". 

 

 

I jak tu się nie pochwalić?  :)

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całej beznadziei która mnie czasem dopada :(

pojawiło się światełko, które napawa mnie dumą! ^_^

A sprawczynią jego jest córka otrzymawszy takie wyróżnienie! :blink:

Bowiem dostała:

..."drugą w historii nagrodę Związku Kompozytorów Polskich za zasługi na polu edukacji muzycznej otrzymała Paulina Celińska za autorską koncepcję festiwalu muzyki współczesnej dla dzieci MAŁA WARSZAWSKA JESIEŃ".

 

 

 

 

 

 

I jak tu się nie pochwalić? :)

 

Gratuluję córki :) i Córce :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie jest OK :)

podczas wczorajszych obchodów 70-lecia mojej macierzystej sekcji lekkoatletycznej w klubie Górnik Wałbrzych, kilku szalonych weteranów postanowiło sprawdzić ile ze starych czasów sprawności pozostało...  Tak więc wykazując się skrajną nieodpowiedzialnością, kompletnie nieprzygotowani, pozbawieni sprzętu i rozgrzewki, postanowiliśmy poskakać sobie w dal, wzwyż (na całe szczęście z tyczką było to niemożliwe).

Ku mojemu zdziwieniu, po 20-tu latach przerwy w trenowaniu udało się jeszcze oderwać od ziemi i to z całkiem niezłym skutkiem :)

180 cm z przyzwoitym zapasem, w trampkach i dresie daje nadzieje, że istnieje jeszcze życie po 40-tce haha

 

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

180 cm w trampkach !!! Po takiej przerwie . To wyczyn . Gratulacje .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah brawo :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, Łysenko, złota medalistka z IO w Londynie ponownie złapana na dopingu, a to może oznaczać dożywotnią dyskwalifikację i złoto z Londynu dla Anity  Włodarczyk.

 

 

 

Jest ok, zacofana z rubikoniem i  ''blądynkami'' straci miliony dotacji, Soros pomoże? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok bo

Od 17 wrzesnia jestem zonaty :)

Narazie jest ok ;)

A tak poważnie, to wszystkiego dobrego na nowej drodze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok bo

Od 17 wrzesnia jestem zonaty :)

Trudno, co robić... Rozmawialem z wieloma kolegami, może Ci to minie. Nie martw się, jesteśmy z Tobą.

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, co robić... Rozmawialem z wieloma kolegami, może Ci to minie. Nie martw się, jesteśmy z Tobą.

Małżeństwo to jak oblegana twierdza: oblegający chcą do twierdzy, ci w twierdzy wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.